Uyku istiyorum uykuuu

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Insallah konuyu dogru yere acmisimdir ve mune beni cimbizlamaz :bicak: Napayim bu da benim derdim.
Kizlar sorun esimin bacagi. Bir bacak insana ne edebilir diyebilirsiniz. Hemen soyleyim: uyutmuyor o bacak beni.
Tam yanina yatiyorum. Genelde benden yarim saat bir saat once falan uyur. Ama bazen ondan 5 dk sonra yataga girdigimde oluyor. Zaten nasil bir insan o kafayi yastiga koyar koymaz uyur anlamiyorum. :kızgın:
Yatiyorum ama adamin ayagi asla durmuyor. Surekli kaldirip kut diye yataga indiriyor. Tam icim gecer gibi oluyor yine ayni hareket. Delirdim kizlar artik. Done done uyumaya calisiyorum. Kisin sarilip isinma bahanesiyle ayaklarini ayaklarimin arasina falan aliyordum az biraz rahattim. Yaz geldi ayni yatakta sarilmayi gec aramiza 2 insan daha sigar yani oyle bir uzak yatiyoruz sicaktan.
Bu hastalik mi kizlar? Bu sekilde olan bir Allahin kulu var mi? Huzursuz bacak sendromu dedikleri sey bu mu? Ne yapayim? Nasil yonlendireyim? Hangi doktora gitsin? Ustelik inandiramiyorum da adami. Hareketten tamamen habersiz. Sadece uyurken yapiyor ve farkina varmiyor. Bi yardim eli uzativerin nolur :KK19:sabah 7 de uyanip bebegimle dagin basindaki okula gitmem lazim ve ben su an hala uyuyamadim. Ustelik gozlerimin uykudan acimasina ragmen 😥
Dip not: Su an bu yaziyi yazarken bile 2 kere hareketi tekrarladi. Kafayi yedirtecek bana artik :işsiz:

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.846
Ay canım kendi eşimi okumuş gibi oldum ya ben. :KK14: sen gene iyisin yatağa vuruyormuş ayağını. Benim ki küt üzerime uzatıyor ayağını :ruh:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Raheee

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
522
Evlendikten sonra eşimde benden çok çekecek sanırım :KK70: çok dengesiz uyurum bende,bir o tarafa bir bu tarafa :KK70:

ruzgaryeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
89
Insallah konuyu dogru yere acmisimdir ve mune beni cimbizlamaz :bicak: Napayim bu da benim derdim.
Kizlar sorun esimin bacagi. Bir bacak insana ne edebilir diyebilirsiniz. Hemen soyleyim: uyutmuyor o bacak beni.
Tam yanina yatiyorum. Genelde benden yarim saat bir saat once falan uyur. Ama bazen ondan 5 dk sonra yataga girdigimde oluyor. Zaten nasil bir insan o kafayi yastiga koyar koymaz uyur anlamiyorum. :kızgın:
Yatiyorum ama adamin ayagi asla durmuyor. Surekli kaldirip kut diye yataga indiriyor. Tam icim gecer gibi oluyor yine ayni hareket. Delirdim kizlar artik. Done done uyumaya calisiyorum. Kisin sarilip isinma bahanesiyle ayaklarini ayaklarimin arasina falan aliyordum az biraz rahattim. Yaz geldi ayni yatakta sarilmayi gec aramiza 2 insan daha sigar yani oyle bir uzak yatiyoruz sicaktan.
Bu hastalik mi kizlar? Bu sekilde olan bir Allahin kulu var mi? Huzursuz bacak sendromu dedikleri sey bu mu? Ne yapayim? Nasil yonlendireyim? Hangi doktora gitsin? Ustelik inandiramiyorum da adami. Hareketten tamamen habersiz. Sadece uyurken yapiyor ve farkina varmiyor. Bi yardim eli uzativerin nolur :KK19:sabah 7 de uyanip bebegimle dagin basindaki okula gitmem lazim ve ben su an hala uyuyamadim. Ustelik gozlerimin uykudan acimasina ragmen 😥
Dip not: Su an bu yaziyi yazarken bile 2 kere hareketi tekrarladi. Kafayi yedirtecek bana artik :işsiz:
Canim benim eşimde de var aynı sıkıntı. Huzursuz bacak sendromu. Tek farkı benim eşimin kendi uykusuda bölünüyor. Kalkıp soğuk su ile yıkıyor bacaklarını. Daha dün benzer bir konu vardı. Vitamin eksikliğinden oluyormuş galiba. En kısa zamanda doktora görünsün diyeceğim de; benimki öteliyor inşallah seninki ötelemez :)

Kutsal Tiramisu

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 🖤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.846
Onu da yapiyordu. Bir iki tepikledim daha yapmiyor. 😂 Ama cinnet gecirecegim artik. Kut diye iner mi o ayak ya? Bebek bile sicriyor o sese yani.
Kıyamam yaa bebişe. 🙈 Ay allah. Huzursuz bacak sendromu olabilir. Şu an bende var ama sebebim var hamile olduğum için 😆

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Duygusuz_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.461
Ay ciddimisin , yalnız olduğumu düşünüyordum hep . Bir sallıyor , bir titretiyor , o ayak tırs tırs kayıyor yine eski pozisyonunu alıyor yine kayıyor . Uykusunda araba kullandığını falan düşünüyordum bir ara ama Yok yani öylede değil .

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Ayri yatardim ben : (
O konuda cok katiyiz. Birbirimizi yesek bile yatak ayiramiyoruz. Bir kere anlatmistim sebebini forumda. Arkadaslarimizin basina gelen bir olaydan oturu hassasiz bu konuda 😣 Baska odaya gitsem saniyesinde pesimden gelir kolumdan tutar goturur yataga yani 🙇 Uyurken gitsem sabah uyanir goremez beni bir suru tantana sonra 😲

Yukarı Alt