Uyku istiyorum uykuuu

1sadekahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.013
O konuda cok katiyiz. Birbirimizi yesek bile yatak ayiramiyoruz. Bir kere anlatmistim sebebini forumda. Arkadaslarimizin basina gelen bir olaydan oturu hassasiz bu konuda 😣 Baska odaya gitsem saniyesinde pesimden gelir kolumdan tutar goturur yataga yani 🙇 Uyurken gitsem sabah uyanir goremez beni bir suru tantana sonra 😲
Ay merak ettim konuyuo_O

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.644
Evlendikten sonra eşimde benden çok çekecek sanırım :KK70: çok dengesiz uyurum bende,bir o tarafa bir bu tarafa :KK70:
Kiz bu dengesizlik degil ki. Ben de deli yatarim bazen yatagin diger ucunda uyandigim olur 😂 Ama bu adamin sorunu sadece bacagiyla yani. Küt sesi ve yatagin sarsilmasi. 1.86 boyunda 90 kusur kilosu olan bir adam bu yani. Sarsintinin siddetini dusun artik 😂

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
Emoji Skoru
51.400
O konuda cok katiyiz. Birbirimizi yesek bile yatak ayiramiyoruz. Bir kere anlatmistim sebebini forumda. Arkadaslarimizin basina gelen bir olaydan oturu hassasiz bu konuda 😣 Baska odaya gitsem saniyesinde pesimden gelir kolumdan tutar goturur yataga yani 🙇 Uyurken gitsem sabah uyanir goremez beni bir suru tantana sonra 😲
Ben ayri uyurdum dedim tatlim😂 siz ayri uyuyun demedim😂 haklisiniz bu konuda:) ayrica ayri yatmaya baslayinca heleki boyle tikleri varsa birinin ya da horluyosa vs, sadece cinsellik icin bi araya geliyorsun.. beraber uyumak istemiyorsun:) iyi yapiyorsunuz yani

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.644
Videoya çekin madem inanmıyor izletin doktora gitsin. Saat sesi bile beni sinir eder uyumaya çalışırken iyi sabır varmış sizde😃
2 senedir sabrediyorum. Tek tesellim gece nobette oldugu zamanlar. 😂 bir gece evdeyse 1 gece nobette oluyor. Huzurlu uyuyabiliyorum. Ama 20 gun icinde bir hafta sadece gunduz calisiyo. O bir hafta bana zulum yani.
Bir kere cekip gosterdim. O geceye has bisey gibi gosterdi. Ayagim agriyordur, cok ayakta kaldim bugun, butun gun nobet tuttum falan dedi kapatti konuyu 🙇 ustune gidemedim ben de daha fazla.

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.644
Ben ayri uyurdum dedim tatlim😂 siz ayri uyuyun demedim😂 haklisiniz bu konuda:) ayrica ayri yatmaya baslayinca heleki boyle tikleri varsa birinin ya da horluyosa vs, sadece cinsellik icin bi araya geliyorsun.. beraber uyumak istemiyorsun:) iyi yapiyorsunuz yani
Horlama deyince aklima geldi. Ben bir donem horlamaya baslamistim. Bana bunu soyluyor. Senin horlamandan ben rahatsiz olmadim hic ninni gibi geldi bana sen benden nasil rahatsiz oluyorsun diyir bir de bana :kızgın: Bir tuttugu seye bak girtlaklayacagim yakinda 😄 sarsiliyorum ya resmen sarsiliyorum o ayak havadan indigi gibi.

Yukarı Alt