Uyku istiyorum uykuuu

1sadekahve

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
683
2 senedir sabrediyorum. Tek tesellim gece nobette oldugu zamanlar. 😂 bir gece evdeyse 1 gece nobette oluyor. Huzurlu uyuyabiliyorum. Ama 20 gun icinde bir hafta sadece gunduz calisiyo. O bir hafta bana zulum yani.
Bir kere cekip gosterdim. O geceye has bisey gibi gosterdi. Ayagim agriyordur, cok ayakta kaldim bugun, butun gun nobet tuttum falan dedi kapatti konuyu 🙇 ustune gidemedim ben de daha fazla.
Allah allah ben olsam yilmaz her gece çekerdim. Doktora gitse cozulmese tamam derim sabret. Bencillik bence öyle cidden uyumak zordur:110:

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
ÜZGÜN
Pro Üye
Emoji Skoru
51.368
Horlama deyince aklima geldi. Ben bir donem horlamaya baslamistim. Bana bunu soyluyor. Senin horlamandan ben rahatsiz olmadim hic ninni gibi geldi bana sen benden nasil rahatsiz oluyorsun diyir bir de bana :kızgın: Bir tuttugu seye bak girtlaklayacagim yakinda 😄 sarsiliyorum ya resmen sarsiliyorum o ayak havadan indigi gibi.
Sabret bakalim:) ya da esinden once uyumaya calis : (

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Canim benim eşimde de var aynı sıkıntı. Huzursuz bacak sendromu. Tek farkı benim eşimin kendi uykusuda bölünüyor. Kalkıp soğuk su ile yıkıyor bacaklarını. Daha dün benzer bir konu vardı. Vitamin eksikliğinden oluyormuş galiba. En kısa zamanda doktora görünsün diyeceğim de; benimki öteliyor inşallah seninki ötelemez :)
Artik kulagindan tutup gotururum canim napayim yani. 😂 Benimki uyanmiyor farkinda bile degil hatta yaptiginin. Insallah onune gecebiliriz 🙇

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Allah allah ben olsam yilmaz her gece çekerdim. Doktora gitse cozulmese tamam derim sabret. Bencillik bence öyle cidden uyumak zordur:110:
Kiz bebekle zaten yoruluyorum. Bir de onun bacagini mi cekeyim 😂 bebek uyanir korkusuna parmak ucumda yuruyorum yataga kadar 😄
Gidecek artik doktora konusacagim tekrar. Gitsin de ogrenelim bir neymis bu bacagin derdi.

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Ay ciddimisin , yalnız olduğumu düşünüyordum hep . Bir sallıyor , bir titretiyor , o ayak tırs tırs kayıyor yine eski pozisyonunu alıyor yine kayıyor . Uykusunda araba kullandığını falan düşünüyordum bir ara ama Yok yani öylede değil .
Allahim nolur sallasin titretsin ya. Havaya kaldirip küt pat indirmesin yani. inan bu daha zor 😄

1sadekahve

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
683
Kiz bebekle zaten yoruluyorum. Bir de onun bacagini mi cekeyim 😂 bebek uyanir korkusuna parmak ucumda yuruyorum yataga kadar 😄
Gidecek artik doktora konusacagim tekrar. Gitsin de ogrenelim bir neymis bu bacagin derdi.
İki yandan geliyorlar desene sana. Erkekleri doktora ikna etmek zor oluyor genelde kolay gelsin simdiden😃

Casper25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.513
Ay merak ettim konuyuo_O
Kisaca anlatayim.
Arkadasimla esi kavga ediyor. Adam salonda yatiyor. O gece de hirsiz giriyor eve. Tabi arkadasim yatakta tek. Esi salonda yatiyor hirsiz da goruyor bunu. Arkadasima tecavuz etmeye kalkiyor. Icerde kocanin basinda arkadas bekliyor. Ses cikarirsan kocani vurur falan diyor korkutuyor. Allahtan kizin itisme bogusma sesine kocasi geliyor da firsat vermiyor serefsize.
Bu olayi duydugumuzda 2 aylik falan evliydik. Bu yuzden ayri yatmayiz biz hic.

1sadekahve

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
683
Kisaca anlatayim.
Arkadasimla esi kavga ediyor. Adam salonda yatiyor. O gece de hirsiz giriyor eve. Tabi arkadasim yatakta tek. Esi salonda yatiyor hirsiz da goruyor bunu. Arkadasima tecavuz etmeye kalkiyor. Icerde kocanin basinda arkadas bekliyor. Ses cikarirsan kocani vurur falan diyor korkutuyor. Allahtan kizin itisme bogusma sesine kocasi geliyor da firsat vermiyor serefsize.
Bu olayi duydugumuzda 2 aylik falan evliydik. Bu yuzden ayri yatmayiz biz hic.
C.kleri kopsun be ne çirkin mahluklar var. İrz düşmanı pislik.
Sevindim arkadasiniza zarar gelmemesine ama psikolojisi gitmiştir.

Yukarı Alt