Uykuya Hasret Anne­čś┤

UmutHepOlacak

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ekim 2020
14
53
31
Mrb Tatli┼č Anneler Benim O─člum 7.5 ayl─▒k emziren bi anneyim o─člumla beraber yatiyoruz gece ├žok s─▒k uyan─▒yoruz karn─▒m─▒z tok olsada ve bende bitap d├╝┼č├╝yorum art─▒k. Siz tecr├╝beli annelerden yard─▒m bekliyorum sizlerde durum nedir,? Evladim nezaman bi d├╝zene kavu┼čur merak ediyorum. Herkese t┼čk ederim ┼čimdiden

havalihavasiz

Herkesin yar─▒m kalm─▒┼č bir hikayesi vard─▒r...
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ekim 2020
396
1.444
25
Mrb Tatli┼č Anneler Benim O─člum 7.5 ayl─▒k emziren bi anneyim o─člumla beraber yatiyoruz gece ├žok s─▒k uyan─▒yoruz karn─▒m─▒z tok olsada ve bende bitap d├╝┼č├╝yorum art─▒k. Siz tecr├╝beli annelerden yard─▒m bekliyorum sizlerde durum nedir,? Evladim nezaman bi d├╝zene kavu┼čur merak ediyorum. Herkese t┼čk ederim ┼čimdiden

Allah Allah kolayl─▒k versin dicem de son g├Âr├╝lme saat gece 11 . Kendime bak─▒yorum saat 3-4 uyan─▒k bir ben ve ne zaman uyurum bilinmez san─▒r─▒m bana Allah daha ├žok yard─▒m etsin ­čśş­čśş­čśş

UmutHepOlacak

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ekim 2020
14
53
31
Uykusuz ve yorgun bir anneyim saatlerce telefon elimde kim ne yazd─▒ diye bakam─▒yorum bebe─čimle u─čra┼č─▒yorum her dakka uyan─▒k oldu─čumu burada belirtmeme gerek yok san─▒r─▒m.

papatyabuketi

─░yi ├žocukolursan belki ┼×irinleribile g├Ârebilirsin
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Kas─▒m 2014
2.168
2.035
Uykusuz ve yorgun bir anneyim saatlerce telefon elimde kim ne yazd─▒ diye bakam─▒yorum bebe─čimle u─čra┼č─▒yorum her dakka uyan─▒k oldu─čumu burada belirtmeme gerek yok san─▒r─▒m.
├ľncelikle ├žocu─čunuzun davran─▒┼člar─▒n─▒ sahiplenmeyi b─▒rakarak aradaki ba─č─▒ biraz zay─▒flatabilirsiniz. "karn─▒m─▒z tok olsada" yazm─▒┼čs─▒n─▒z, yani burada karn─▒ tok olan bebe─činiz, siz de─čil :) ─░kinci olarakta "uykusuz anne kalmas─▒n" kitab─▒n─▒ ├Âneririm. bana ├žok fayda sa─člam─▒┼čt─▒.

UmutHepOlacak

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ekim 2020
14
53
31
Zombi gibisin zorunlu uyu be uyu ­čĄú gece ├╝├žten sonra her konuda yorumunu g├Âr├╝nce bir
├ľncelikle ├žocu─čunuzun davran─▒┼člar─▒n─▒ sahiplenmeyi b─▒rakarak aradaki ba─č─▒ biraz zay─▒flatabilirsiniz. "karn─▒m─▒z tok olsada" yazm─▒┼čs─▒n─▒z, yani burada karn─▒ tok olan bebe─činiz, siz de─čil :) ─░kinci olarakta "uykusuz anne kalmas─▒n" kitab─▒n─▒ ├Âneririm. bana ├žok fayda sa─člam─▒┼čt─▒.
Tsk ederim papatyabuketi ilk annelik olunca ve tek olunca aradaki ba─č daha s─▒k─▒ oldu benim taraf─▒mdan oy├╝zden yardim istedim siz k─▒ymetli annelerden kitabada hemen g├Âz at─▒cam­čśŐ­čĹő

papatyabuketi

─░yi ├žocukolursan belki ┼×irinleribile g├Ârebilirsin
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Kas─▒m 2014
2.168
2.035
Tsk ederim papatyabuketi ilk annelik olunca ve tek olunca aradaki ba─č daha s─▒k─▒ oldu benim taraf─▒mdan oy├╝zden yardim istedim siz k─▒ymetli annelerden kitabada hemen g├Âz at─▒cam­čśŐ­čĹő
O yollardan ge├žtik hepimiz, anl─▒yorum sizi :) Ama unutmay─▒n anne sa─člam olur dik durursa ├žocuk daha sa─člam olur :) ├ľnce siz.

havalihavasiz

Herkesin yar─▒m kalm─▒┼č bir hikayesi vard─▒r...
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Ekim 2020
396
1.444
25
Yine senin tek ├žocuk hayat─▒m benim iki tane minik ­čśť­čĄ¬
Kelim ilac─▒ yok ki sana da faydam dokunsun­čĄş­čĄş­čĄş
Verilecek tavsiyeleri bende takipteyim.
D├╝n gece uyandi biri ├ži┼č biri meme dedi. ├ľyle geri dalmalarini beklerken tlf nu ald─▒m bakt─▒m yaz─▒n─▒ g├Âr├╝nce yazmak istedim

UmutHepOlacak

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ekim 2020
14
53
31

Yine senin tek ├žocuk hayat─▒m benim iki tane minik ­čśť­čĄ¬
Kelim ilac─▒ yok ki sana da faydam dokunsun­čĄş­čĄş­čĄş
Verilecek tavsiyeleri bende takipteyim.
D├╝n gece uyandi biri ├ži┼č biri meme dedi. ├ľyle geri dalmalarini beklerken tlf nu ald─▒m bakt─▒m yaz─▒n─▒ g├Âr├╝nce yazmak istedim
2mi­čś▒ ├žok zor bilmiyorum. Senin aralar─▒nda nekadar var