• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Uyumuyooooorr

Brsprens

Kün Fe Yekün
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
102
44
İyi akşamlar 19 aylık oğlumun gündüz uykularında sorun yokken aslında gece uyuturkende sorun yok ama uyuduktan 2-3 saat sonra uyanıyor hemde ağlayarak uygulanmasının sebebi ne ki
Yani gündüz uyanmıyor gecede beşiğinde uyutuyorum ama uyuttuktan 2-3 saat sonra ağlayarak uyanıyor her gece istisnasiz bi şekilde neden 😭

Cnrozge

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
320
313
gündüz uykularını erken saatte yapın
kesinlikle dua okumanızı öneririm benim Oğlum da öyleydi şimdi düzeldi çok şükür
odayı bolca havalandırın terlememesine özen gösterin. burun tıkanıklığı varsa da huzursuz olur ya da uyutmadan en az 45 dk 1 saat önceden besleyin midesi rahatsız olmasın

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.864
8.597
Ağlamasının sebebi gün içinde maruz kaldığı uyaranlar oluyor büyük ölçüde. Özellikle son zamanlarda hepimiz çok gerginiz, çocuklar da bunu hissediyor

sedulu

Say my name!
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Haziran 2011
15.736
3.804
Gündüz uykusunu kaçta uyuyor ve uyanıyor ? Aksam cok gec yatıyor mu ? Tv yada tablet gibi uyarana uyumadan önce maruz kalıyor mu ?

Brsprens

Kün Fe Yekün
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
102
44
gündüz uykularını erken saatte yapın
kesinlikle dua okumanızı öneririm benim Oğlum da öyleydi şimdi düzeldi çok şükür
odayı bolca havalandırın terlememesine özen gösterin. burun tıkanıklığı varsa da huzursuz olur ya da uyutmadan en az 45 dk 1 saat önceden besleyin midesi rahatsız olmasın
Sabah 8de uyanıyor kuzum öğlen 12:30-13:00 gibi uyuyor 15:00-15:30 gibi muhakkak uyandırıyorum akşamda 22:30 gibi uyku vakti oluyor beşiğine koyuyorum ve uyuyor uyuyana kadar bekliyorum ama uyuduktan en fazla 3 saat sonra uyanıyor ve ağlıyor her gece uyanmak o kadar zor ki sabah gözlerim kapalı geziyorum

Brsprens

Kün Fe Yekün
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
102
44
Ağlamasının sebebi gün içinde maruz kaldığı uyaranlar oluyor büyük ölçüde. Özellikle son zamanlarda hepimiz çok gerginiz, çocuklar da bunu hissediyor
Haklısın gerçekten benim bile psikolojim bozuldu sıkılıyordur diye düşünüyorum ama oyunlarda oynuyoruz

Cnrozge

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
320
313
haklısınız çok zor uykusuzluk.
söyle deneseniz 11 de uyutup 13 te uyandirsaniz.
ben böyle yapıyorum su an 15 15 30 geç bir saat çünkü.

Oha diyorum

Aktif Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Temmuz 2019
2.240
4.324
İyi akşamlar 19 aylık oğlumun gündüz uykularında sorun yokken aslında gece uyuturkende sorun yok ama uyuduktan 2-3 saat sonra uyanıyor hemde ağlayarak uygulanmasının sebebi ne ki
Yani gündüz uyanmıyor gecede beşiğinde uyutuyorum ama uyuttuktan 2-3 saat sonra ağlayarak uyanıyor her gece istisnasiz bi şekilde neden 😭
ah canim ahh acikiyordur yada susuyordur yada dis cikartiyorfur amaa oda geciyor zamnala bu saydiklarimdan 1 tanesi kesindir

Cnrozge

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
320
313
Yarın onuda denesem yine gece uyuduktan sonra uyanırsa ben ne yaparım bilmiyorum😢
Bence deneyin siz ne kaybedersiniz ki bakın benim Oğlum 3 yaşında hala gündüz yarim saat fazla uyusa gece uyanıyoruz düşünün
bana haber verin yarın inşallah uyanmaz öyle düşünüyorum

Yukarı Alt