1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve alya1112 tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : alya1112
  1. feri84

feri84 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Duayı yazarmisiniz lütfen

2. 13 Ağustos 2017
  3. Elifmanisadan36

Elifmanisadan36 Üye Üye

Beğenildi:
    273
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle duanın gücüne çok inanıyorum...
    Sizdeki duruma da çok sevindim inşallah bir daha rastlamazsınız temelli biter hepimizde her türünden her tipinden gıcıklandığım hpvvvv
    Duayı bende istiyorum atarsan sevinirim...
    Bende erken yatmaya ve sabah namazına kalkmaya başlafım.. İnsan secdede sabah dua ederken daha bi yakın hissediyormuş bunu anca anladım..
    Allah ibadetleri daim , pozitif hpv tiplerinide yenmemizi nasip etsin.Aminn

tipitiphipivi ve zeynepgltknn23 bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2017
  5. sisi95

sisi95 Üye Üye

Beğenildi:
    313
    Ödül Puanları:
    23
    Kizlar bu gonderiye kulak verin Smear sonucu ne cikarsa ciksin yilda 1 kez.kolposkopi sart bunu atlamayin en netini soyler.
    Ayrica erkeklere sakin gidipte hpv dna yaptirmayin bos erkekte varsa bile cikmiyor testte de ayni sekilde cok dusuk ihtimal tesadufen test orneginin alindigi suruntude denk gelmisse belki hpv pozitif cikiyor hatta burda yaziliyo ama bircok erkekte sigil yapan turunu bile kapsa onda hic cikmadan size bulastirabiliyo dna testinde bile onlarda cok zor hpv yakalandigi icin eşlerinin sevgililerinin uzerine yikmaya calisiyolar dikkatli olun ve her zaman kucuk bir sprey sisesinde aybi parfum tasirmis gibi sirke tasiyin her durunda onleminizi alin ve hemen sirkeyle dezenfekte edin

6. 13 Ağustos 2017
  7. nurgulerdem

nurgulerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    68
    Sisi yazdigimi okudun mu?

8. 13 Ağustos 2017
  9. mutluym

mutluym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    215
    Ödül Puanları:
    93
    Ben şişlide yapan bir laboratuar oldugunu duydum ama sisi ninde dedigi gibi gereksiz mutlaka var belirti vermiyor
    Ama siz kendinizi kollayın bagısıklıgınız yüksekse her halükarda vücut devamlı savasıp yenicektir kendinizi hiçbir zaman bırakmayın kolposkopiyide senede bir olmasa bile 2 senede bir yaptırın birşey degil getirisi çok fazla
    Ben yurtdısında leep olup 20 sene sonra tekrar cıkan kadınla tanıstım yani kolladıgınız sürece cıkmıyor

YaKaMoZz-z ve zeynepgltknn23 bunu beğendi.
  10. 13 Ağustos 2017
  11. Pembemavi17

Pembemavi17 Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba

Ben şuanda sadece propolis kullanıyorum ve fayda ettiğini düşünüyorum. Siğillerin üzerine propolis sürerek yok oldular. Aynı zamanda sabahları içiyorum suya damlatıp. 5 ay aralıksız kullandım sonra 1 ay ara verdim şimdi tekrar başladım. Umarım bunun sayesinde vücudumdan atabilirim. Görünürde siğil yok. Nisandan beride 4 defa smear aldırttıp. 1 defa hpv testi yaptırdım negatif çıktı. Şimdi yıl sonunda tekrar hpv testi yaptıracağım.
    Eşimede şimdi propolis içirmeye başladım. Ondan habire bana taşınmasın diye.

Bendeki durumlar böyle.

12. 13 Ağustos 2017
  13. kelebekprenses

kelebekprenses Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    *******merhaba cuma günü hpv 16 çıktı ketemde tesadüfen test yaptırmıstım. pazartesi doktora gidicem kolposkopi yapılacakmış.sonuc negatifte çıksa pozitifte çıksa bu vitamini kullanıp kurtulmak istiyorum bundan . time health ahcc birde sizin dediğiniz quality of life hangisi daha iyi. doktorların yazabildiğinden emin misiniz. kendimiz iherb ten alamazmıyız ? en az 3 ay mı kullanmalıyız burdan haberleselim

14. 13 Ağustos 2017
  15. kelebekprenses

kelebekprenses Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    13
  16. 13 Ağustos 2017
  17. kelebekprenses

kelebekprenses Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    13
  18. 13 Ağustos 2017
  19. kelebekprenses

kelebekprenses Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    birde 3 gr ı nasıl ayarlıcaz. mesela 500 mg 60 tablet diyo,1 tablet kaç mg onumu hesaplıcaz.500/60=8 yapıyo