• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

vajinimus olanlar anne olabilir mii

i006

Mutlu olmayı bileceksin her daim...
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.461
5.864
Arkadaslar vajinismus olanlar ne gibi yollarla cocuk sahibii olabilir tavsiyeleriniz var mii
ne kadardır ilişki olmuyo canım. problemini çöz onu öyle düşün zor çünkü olması. bendede 9 ay sonra ilişki oldu.

gullusahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2016
522
255
Belki dogum yapinca vajinismus problemi kendiliginden çözülür diye dusunuyorum artik 4 aylik ewliyim vajinismus ile ilgili hic bir egzersizi yapamiyorum ve hic bir ilerleme olmadi

i006

Mutlu olmayı bileceksin her daim...
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.461
5.864
Belki dogum yapinca vajinismus problemi kendiliginden çözülür diye dusunuyorum artik 4 aylik ewliyim vajinismus ile ilgili hic bir egzersizi yapamiyorum ve hic bir ilerleme olmadi
korkularının üzerine gitmen lazım. doğum oluncada aynısı olacak. belki sezeryan yapacaksın onu bilemezsin ki.

Psikolojik Deliii

Sümeyye🖤♥️
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
5.102
17.220
Konudan biliorum seni ben denemeler sırasında hamile kaldım 9aylik kızım var elhamdulillah. Vee senin gibi dusunuodum doğurunca yenerim kesin diye ama Hayır öyle olmuyo çünkü ilişkiye giremedigim için sezeryan doğum yapmak zorunda kaldım.. alttan muayene ye izin vermedim o zman a kadr doktorum bilmiodu vajinismus olduğumu ve ebe dra söyledi doğum süreci sıkıntılı olur dedi..Her neyse bence yenip öyle hamile kalmayi düşün çünkü inan kii çocuk olunca egzersizdi bilmem neydi fırsatın bile olmuyo.

gullusahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2016
522
255
Konudan biliorum seni ben denemeler sırasında hamile kaldım 9aylik kızım var elhamdulillah. Vee senin gibi dusunuodum doğurunca yenerim kesin diye ama Hayır öyle olmuyo çünkü ilişkiye giremedigim için sezeryan doğum yapmak zorunda kaldım.. alttan muayene ye izin vermedim o zman a kadr doktorum bilmiodu vajinismus olduğumu ve ebe dra söyledi doğum süreci sıkıntılı olur dedi..Her neyse bence yenip öyle hamile kalmayi düşün çünkü inan kii çocuk olunca egzersizdi bilmem neydi fırsatın bile olmuyo.
Tek care vajinusmusu yenmek yanii

Psikolojik Deliii

Sümeyye🖤♥️
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
5.102
17.220
Tek care vajinusmusu yenmek yanii
Evet.. Çünkü çocuk olunca vakit olmuyo yorgun oluyosun falan filan. Ben 10 senedir bu dertteyim.bende öyle parmak falan yapamam.. sürekli deneme halindeyiz.ama inan kii bazen ona bile fırsat olmuyo çocuk uyumuşken dinleneyim az da olsa uyuyayim diosun..

gullusahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2016
522
255
Evet.. Çünkü çocuk olunca vakit olmuyo yorgun oluyosun falan filan. Ben 10 senedir bu dertteyim.bende öyle parmak falan yapamam.. sürekli deneme halindeyiz.ama inan kii bazen ona bile fırsat olmuyo çocuk uyumuşken dinleneyim az da olsa uyuyayim diosun..
Ayn3n zo4 olur zaten ugrasmak bir suru vaktini aliyo insanin senin isin iki kat daha zormus Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah kurtuluruz hepimiz

toprak-35

Kun fe yekun..
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
2.913
2.654
Canım ben 5 sene yaşadım bu sorunu sonra netten araştırırken uyuşturucu sprey gordum ismi (xylocne pump sprey) gibi biseydi onun sayesinde ve hirsimla yendim çok şükür 2 senedirde bebek için uğraşıyorduk .muayene oldum, alttan ultrasonda bakıldım, rahim filmi çekildim hala kendimi kastigim halde hemde bunlarin bizim için ňe kadar zor olduğunu biliyorsun sırf bebek isteğim ağır bastığı için herşeyi göze aldım cesaretlendim ve başardım, çok şükür ňasib etti Rabbim
sende kendine bi hedef belirle canım insan istedikten sonra yapamayacağı hiçbirşey yok gercekten.. spreyide araştır netten belki sende onun sayesinde kurtulursun canım tabi cesarette gerekiyor :KK66:

gullusahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2016
522
255
Denemeler sirasinda nasil hamile kaldiniz acaba