Vajinismus - Ben yapt─▒ysam herkes yapar ­čĹŹ­čĆ╗­čĹŹ­čĆ╗

Baykusgillerden

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 A─čustos 2019
98
61
Merhaba sizlere buradan birazc─▒k olsun destek olabilirsem ne mutlu ÔŁú´ŞĆÔŁú´ŞĆBizler kad─▒n─▒z her ac─▒ya her zorlu─ča g├Â─č├╝s Gerebilen Canl─▒lar─▒z .. Ôś║´ŞĆVe unutmay─▒n derdi veren Allah derman─▒n─▒ da mutlaka verir tecr├╝beyle sabit .. Asl─▒nda iki y─▒l boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastas─▒yd─▒m , Ancak bunu kabul etmek inan─▒n hi├ž kolay olmad─▒ b├Âyle bir hastal─▒k nas─▒l olurda gelir beni bulurdu akl─▒m alm─▒yordu . ├ťstelik ├žok severek uzun bir ili┼čki sonras─▒ e┼čimle evlendik evlilik ├Âncesi zaten y├╝zeysel ┼čeyler ya┼č─▒yorduk . Ger├žekten bu hastal─▒─č─▒ ben yendiysem herkes ama herkes yener..

├çok uzatmadan Dilim d├Ând├╝─č├╝nce sizlere yard─▒mc─▒ olmak istiyorum .Ben hi├žbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmad─▒m hastal─▒─č─▒ kabul etmem bir y─▒l sonunda oldu ve gitti─čim ├Âzel hastanede ilk ├Ânce ameliyat dendi hi├ž dikkate almad─▒m, ─░yi ki de almam─▒┼č─▒m.. Bir y─▒l Sonras─▒nda Bir g├╝n ili┼čki soras─▒nda kanamam oldu tam ili┼čki de de─čildi asl─▒nda deniyorduk herzamanki gibi .. Ve k─▒zlar inan─▒n bu s├╝re├žte en ├Ânemli ┼čey partneriniz sevgiliniz ni┼čanl─▒n─▒z e┼činiz yan─▒n─▒zdaki her kim ise onun deste─či.. Kanama sonras─▒nda yine ├Âzel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben k─▒zl─▒k Zar─▒ y─▒rt─▒ld─▒ sonunda ba┼čard─▒k san─▒yordum Oysaki sadece zedelenme olmu┼č­čśö­čśö­čśö­čśö Ve hastal─▒k kabul etti─čim g├╝n i┼čte o g├╝n oldu biz ili┼čkiye giremiyor sadece birbirimizi anl─▒k tatmin ediyorduk­čśö Tam iki y─▒l─▒n sonunda pazartesi g├╝n├╝ ├Âzel bir klini─če gittim ger├žekten bu a┼čamada da doktor ├žok ├Ânemli i├žeri girer girmez g├╝l├╝msemesi elimi s─▒kmas─▒ beni bir abla gibi dinlemesi inan─▒lmaz rahatlad─▒m ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) ─░lk ├Ânce parmak sonras─▒nda en ince aparatdan ba┼člayarak boy boy d├Ârt aparat─▒ denedi ┼čaka gibi hi├ž ac─▒ hissetmiyordum ├žok rahat girip ├ž─▒k─▒yordu aparat ├Âncesinde anestol krem s├╝rm├╝┼čt├╝ doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamad─▒m, Ama elimi ├Âyle bir tuttu ki hi├ž b─▒rakmad─▒ ├žocuk do─čruyoruz biz unutma dedi ve t─▒k diye Parma─č─▒m─▒n o b├Âlgeye girdi─čini g├Ârd├╝m ─░nan─▒lmaz mutlu oldum k─▒zlar eve gidip hemen denemek istedim­čśŐ­čśŐ­čśŐ­čśŐ. Anestol kremin etkisi 3 saat s├╝r├╝yor mu┼č Ben de buradan ald─▒─č─▒m gazla hemen e┼čimle denedim ve tabii ki olmad─▒ ­čśş­čśş­čśş. Doktor bana ├╝ste ├ž─▒kman─▒ tavsiye etmi┼čti ve ben asla i├žme alam─▒yordum a─člama krizleri e┼čimin ereksiyonun ge├žmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine ba┼čar─▒s─▒zl─▒k­čśô­čśô­čśô. ─░┼čte bu noktada e┼čim b─▒rakal─▒m a─člaman─▒ istemiyorum dedi ama k─▒zlar kararl─▒ olun sonu├žta doktor kontrol├╝nde yapt─▒─č─▒ ve p... ten daha kal─▒n olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye d├╝┼č├╝nd├╝m ve kalkmad─▒m .. Son bir cesaret anestol kremi bol s├╝r├╝p Ve e┼činizin mutlaka prezervatif kullanmas─▒ gerekiyor tekrar ├╝ste ├ž─▒kt─▒m inan─▒n 1 gram ac─▒ hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor k─▒zlar ... Herkes bu c├╝mleyi kuruyor biliyorum ama neden olmas─▒n ki deyip Bir gazla tamam─▒n─▒ i├žime ald─▒m sadece k├╝├ž├╝k bir i─čne batmas─▒ gibi bir a─čr─▒ hissettim ve saniyelik belki ├╝├ž belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi g├╝n ├žok gerildim d├╝n bir gazla yapm─▒┼čt─▒m ama bug├╝n yapamam sand─▒m inan─▒n oluyor ve s─▒f─▒r ac─▒.... art─▒k ben de ba┼čarm─▒┼čt─▒m kad─▒n olmu┼čtum ­čĹĆ­čĹĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ Kendime s├Âz verdim bu lanet hastal─▒kla u─čra┼čan kim varsa yard─▒mc─▒ olmak istiyorum bana gece g├╝nd├╝z istedi─činiz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmay─▒n biz kad─▒n─▒z ve ger├žekten ├žok g├╝├žl├╝y├╝z ­čî╝­ččî╝­ččî╝­ččî╝ Umar─▒m herkes bir an ├Ânce kurtulur bu illetten­ččî╝ Bu arada doktor ├╝creti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve k─▒zl─▒k Zar─▒ kanamas─▒ vs de olmad─▒

Mimoza1414

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Temmuz 2019
27
12
├çok g├╝zel anlatm─▒┼čs─▒n─▒z ,moral oldu te┼čekk├╝rler , in┼čallah ben ve benim gibi bu durumda olanlarda bu dertten kurtulur en k─▒sa zamanda ­čÖĆ

Baykusgillerden

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 A─čustos 2019
98
61
─░n┼čallah ama y─▒lmay─▒n deneyin dualar─▒m sizinle bilirim ne k├Ât├╝ bi durum oldu─čunu , ├žocuk istiyor Musun sorular─▒ , ├ževre bask─▒s─▒ , e┼činizin morali ve bu hastal─▒─č─▒ ya┼čayan ki┼činin psikolojisi ­čśö­čśö allah yard─▒mc─▒s─▒ olsun herkesin

Aysusuz

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 A─čustos 2019
5
0
29
Merhaba sizlere buradan birazc─▒k olsun destek olabilirsem ne mutlu ÔŁúÔŁúBizler kad─▒n─▒z her ac─▒ya her zorlu─ča g├Â─č├╝s Gerebilen Canl─▒lar─▒z .. Ôś║Ve unutmay─▒n derdi veren Allah derman─▒n─▒ da mutlaka verir tecr├╝beyle sabit .. Asl─▒nda iki y─▒l boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastas─▒yd─▒m , Ancak bunu kabul etmek inan─▒n hi├ž kolay olmad─▒ b├Âyle bir hastal─▒k nas─▒l olurda gelir beni bulurdu akl─▒m alm─▒yordu . ├ťstelik ├žok severek uzun bir ili┼čki sonras─▒ e┼čimle evlendik evlilik ├Âncesi zaten y├╝zeysel ┼čeyler ya┼č─▒yorduk . Ger├žekten bu hastal─▒─č─▒ ben yendiysem herkes ama herkes yener..

├çok uzatmadan Dilim d├Ând├╝─č├╝nce sizlere yard─▒mc─▒ olmak istiyorum .Ben hi├žbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmad─▒m hastal─▒─č─▒ kabul etmem bir y─▒l sonunda oldu ve gitti─čim ├Âzel hastanede ilk ├Ânce ameliyat dendi hi├ž dikkate almad─▒m, ─░yi ki de almam─▒┼č─▒m.. Bir y─▒l Sonras─▒nda Bir g├╝n ili┼čki soras─▒nda kanamam oldu tam ili┼čki de de─čildi asl─▒nda deniyorduk herzamanki gibi .. Ve k─▒zlar inan─▒n bu s├╝re├žte en ├Ânemli ┼čey partneriniz sevgiliniz ni┼čanl─▒n─▒z e┼činiz yan─▒n─▒zdaki her kim ise onun deste─či.. Kanama sonras─▒nda yine ├Âzel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben k─▒zl─▒k Zar─▒ y─▒rt─▒ld─▒ sonunda ba┼čard─▒k san─▒yordum Oysaki sadece zedelenme olmu┼č­čśö­čśö­čśö­čśö Ve hastal─▒k kabul etti─čim g├╝n i┼čte o g├╝n oldu biz ili┼čkiye giremiyor sadece birbirimizi anl─▒k tatmin ediyorduk­čśö Tam iki y─▒l─▒n sonunda pazartesi g├╝n├╝ ├Âzel bir klini─če gittim ger├žekten bu a┼čamada da doktor ├žok ├Ânemli i├žeri girer girmez g├╝l├╝msemesi elimi s─▒kmas─▒ beni bir abla gibi dinlemesi inan─▒lmaz rahatlad─▒m ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) ─░lk ├Ânce parmak sonras─▒nda en ince aparatdan ba┼člayarak boy boy d├Ârt aparat─▒ denedi ┼čaka gibi hi├ž ac─▒ hissetmiyordum ├žok rahat girip ├ž─▒k─▒yordu aparat ├Âncesinde anestol krem s├╝rm├╝┼čt├╝ doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamad─▒m, Ama elimi ├Âyle bir tuttu ki hi├ž b─▒rakmad─▒ ├žocuk do─čruyoruz biz unutma dedi ve t─▒k diye Parma─č─▒m─▒n o b├Âlgeye girdi─čini g├Ârd├╝m ─░nan─▒lmaz mutlu oldum k─▒zlar eve gidip hemen denemek istedim­čśŐ­čśŐ­čśŐ­čśŐ. Anestol kremin etkisi 3 saat s├╝r├╝yor mu┼č Ben de buradan ald─▒─č─▒m gazla hemen e┼čimle denedim ve tabii ki olmad─▒ ­čśş­čśş­čśş. Doktor bana ├╝ste ├ž─▒kman─▒ tavsiye etmi┼čti ve ben asla i├žme alam─▒yordum a─člama krizleri e┼čimin ereksiyonun ge├žmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine ba┼čar─▒s─▒zl─▒k­čśô­čśô­čśô. ─░┼čte bu noktada e┼čim b─▒rakal─▒m a─člaman─▒ istemiyorum dedi ama k─▒zlar kararl─▒ olun sonu├žta doktor kontrol├╝nde yapt─▒─č─▒ ve p... ten daha kal─▒n olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye d├╝┼č├╝nd├╝m ve kalkmad─▒m .. Son bir cesaret anestol kremi bol s├╝r├╝p Ve e┼činizin mutlaka prezervatif kullanmas─▒ gerekiyor tekrar ├╝ste ├ž─▒kt─▒m inan─▒n 1 gram ac─▒ hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor k─▒zlar ... Herkes bu c├╝mleyi kuruyor biliyorum ama neden olmas─▒n ki deyip Bir gazla tamam─▒n─▒ i├žime ald─▒m sadece k├╝├ž├╝k bir i─čne batmas─▒ gibi bir a─čr─▒ hissettim ve saniyelik belki ├╝├ž belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi g├╝n ├žok gerildim d├╝n bir gazla yapm─▒┼čt─▒m ama bug├╝n yapamam sand─▒m inan─▒n oluyor ve s─▒f─▒r ac─▒.... art─▒k ben de ba┼čarm─▒┼čt─▒m kad─▒n olmu┼čtum ­čĹĆ­čĹĆÔŁĄÔŁĄÔŁĄÔŁĄÔŁĄ Kendime s├Âz verdim bu lanet hastal─▒kla u─čra┼čan kim varsa yard─▒mc─▒ olmak istiyorum bana gece g├╝nd├╝z istedi─činiz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmay─▒n biz kad─▒n─▒z ve ger├žekten ├žok g├╝├žl├╝y├╝z ­čî╝­ččî╝­ččî╝­ččî╝ Umar─▒m herkes bir an ├Ânce kurtulur bu illetten­ččî╝ Bu arada doktor ├╝creti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve k─▒zl─▒k Zar─▒ kanamas─▒ vs de olmad─▒

bugullll

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Nisan 2009
2.913
199
35
─░n┼čallah ama y─▒lmay─▒n deneyin dualar─▒m sizinle bilirim ne k├Ât├╝ bi durum oldu─čunu , ├žocuk istiyor Musun sorular─▒ , ├ževre bask─▒s─▒ , e┼činizin morali ve bu hastal─▒─č─▒ ya┼čayan ki┼činin psikolojisi ­čśö­čśö allah yard─▒mc─▒s─▒ olsun herkesin
MerhAba hangi ilde tedavi oldunuz acaba

Candanbaykan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Eyl├╝l 2019
3
5
30
Merhaba sizlere buradan birazc─▒k olsun destek olabilirsem ne mutlu ÔŁú´ŞĆÔŁú´ŞĆBizler kad─▒n─▒z her ac─▒ya her zorlu─ča g├Â─č├╝s Gerebilen Canl─▒lar─▒z .. Ôś║´ŞĆVe unutmay─▒n derdi veren Allah derman─▒n─▒ da mutlaka verir tecr├╝beyle sabit .. Asl─▒nda iki y─▒l boyunca ben de sizler gibi vajinismus hastas─▒yd─▒m , Ancak bunu kabul etmek inan─▒n hi├ž kolay olmad─▒ b├Âyle bir hastal─▒k nas─▒l olurda gelir beni bulurdu akl─▒m alm─▒yordu . ├ťstelik ├žok severek uzun bir ili┼čki sonras─▒ e┼čimle evlendik evlilik ├Âncesi zaten y├╝zeysel ┼čeyler ya┼č─▒yorduk . Ger├žekten bu hastal─▒─č─▒ ben yendiysem herkes ama herkes yener..

├çok uzatmadan Dilim d├Ând├╝─č├╝nce sizlere yard─▒mc─▒ olmak istiyorum .Ben hi├žbir zaman aparat ya da parmakla egzersiz yapmad─▒m hastal─▒─č─▒ kabul etmem bir y─▒l sonunda oldu ve gitti─čim ├Âzel hastanede ilk ├Ânce ameliyat dendi hi├ž dikkate almad─▒m, ─░yi ki de almam─▒┼č─▒m.. Bir y─▒l Sonras─▒nda Bir g├╝n ili┼čki soras─▒nda kanamam oldu tam ili┼čki de de─čildi asl─▒nda deniyorduk herzamanki gibi .. Ve k─▒zlar inan─▒n bu s├╝re├žte en ├Ânemli ┼čey partneriniz sevgiliniz ni┼čanl─▒n─▒z e┼činiz yan─▒n─▒zdaki her kim ise onun deste─či.. Kanama sonras─▒nda yine ├Âzel hastaneye gittim ama o kadar mutlu gittim ki ben k─▒zl─▒k Zar─▒ y─▒rt─▒ld─▒ sonunda ba┼čard─▒k san─▒yordum Oysaki sadece zedelenme olmu┼č­čśö­čśö­čśö­čśö Ve hastal─▒k kabul etti─čim g├╝n i┼čte o g├╝n oldu biz ili┼čkiye giremiyor sadece birbirimizi anl─▒k tatmin ediyorduk­čśö Tam iki y─▒l─▒n sonunda pazartesi g├╝n├╝ ├Âzel bir klini─če gittim ger├žekten bu a┼čamada da doktor ├žok ├Ânemli i├žeri girer girmez g├╝l├╝msemesi elimi s─▒kmas─▒ beni bir abla gibi dinlemesi inan─▒lmaz rahatlad─▒m ve bir anda kendimi o koltukta buldum:) ─░lk ├Ânce parmak sonras─▒nda en ince aparatdan ba┼člayarak boy boy d├Ârt aparat─▒ denedi ┼čaka gibi hi├ž ac─▒ hissetmiyordum ├žok rahat girip ├ž─▒k─▒yordu aparat ├Âncesinde anestol krem s├╝rm├╝┼čt├╝ doktorum ... Daha sonra bana bir eldiven takarak benim denememi istedi tabii ki yapamad─▒m, Ama elimi ├Âyle bir tuttu ki hi├ž b─▒rakmad─▒ ├žocuk do─čruyoruz biz unutma dedi ve t─▒k diye Parma─č─▒m─▒n o b├Âlgeye girdi─čini g├Ârd├╝m ─░nan─▒lmaz mutlu oldum k─▒zlar eve gidip hemen denemek istedim­čśŐ­čśŐ­čśŐ­čśŐ. Anestol kremin etkisi 3 saat s├╝r├╝yor mu┼č Ben de buradan ald─▒─č─▒m gazla hemen e┼čimle denedim ve tabii ki olmad─▒ ­čśş­čśş­čśş. Doktor bana ├╝ste ├ž─▒kman─▒ tavsiye etmi┼čti ve ben asla i├žme alam─▒yordum a─člama krizleri e┼čimin ereksiyonun ge├žmesi tekrar erekte etmemiz Ve yine ba┼čar─▒s─▒zl─▒k­čśô­čśô­čśô. ─░┼čte bu noktada e┼čim b─▒rakal─▒m a─člaman─▒ istemiyorum dedi ama k─▒zlar kararl─▒ olun sonu├žta doktor kontrol├╝nde yapt─▒─č─▒ ve p... ten daha kal─▒n olan Aparat giriyorsa Neden girmesin ki diye d├╝┼č├╝nd├╝m ve kalkmad─▒m .. Son bir cesaret anestol kremi bol s├╝r├╝p Ve e┼činizin mutlaka prezervatif kullanmas─▒ gerekiyor tekrar ├╝ste ├ž─▒kt─▒m inan─▒n 1 gram ac─▒ hissetmedim o kadar kolay oldu ki tamamen kafada bitiyor k─▒zlar ... Herkes bu c├╝mleyi kuruyor biliyorum ama neden olmas─▒n ki deyip Bir gazla tamam─▒n─▒ i├žime ald─▒m sadece k├╝├ž├╝k bir i─čne batmas─▒ gibi bir a─čr─▒ hissettim ve saniyelik belki ├╝├ž belki iki .... Bu kadar kolay oldu ertesi g├╝n ├žok gerildim d├╝n bir gazla yapm─▒┼čt─▒m ama bug├╝n yapamam sand─▒m inan─▒n oluyor ve s─▒f─▒r ac─▒.... art─▒k ben de ba┼čarm─▒┼čt─▒m kad─▒n olmu┼čtum ­čĹĆ­čĹĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ Kendime s├Âz verdim bu lanet hastal─▒kla u─čra┼čan kim varsa yard─▒mc─▒ olmak istiyorum bana gece g├╝nd├╝z istedi─činiz saatte mesaj atabilirsiniz... unutmay─▒n biz kad─▒n─▒z ve ger├žekten ├žok g├╝├žl├╝y├╝z ­čî╝­ččî╝­ččî╝­ččî╝ Umar─▒m herkes bir an ├Ânce kurtulur bu illetten­ččî╝ Bu arada doktor ├╝creti 200 tl sadece anestol krem 25 tl .. Ve k─▒zl─▒k Zar─▒ kanamas─▒ vs de olmad─▒
L├╝tfen yard─▒mc─▒ olabilir misiniz Ôś╣´ŞĆ Bir bu├žuk y─▒ld─▒r vajinusmusum

cicikusum

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Kas─▒m 2020
1
0
27
merhaba ├Âncelikle ├žok sevindim ad─▒n─▒za. Bende 3 ayl─▒k evliyim e┼čimle ili┼čki ya┼čad─▒─č─▒m─▒ san─▒yordum hatta durmadan hamilelik testi al─▒yordum tabi durum negatif. Balay─▒nda ya┼čad─▒m bende ayn─▒ durumu zar patlad─▒ sand─▒k fakat doku zedelenmesi oldu─čunu asl─▒nda hi├ž ili┼čkiye girmedi─čimizi gitti─čim doktordan ├Â─črendim ili┼čki ya┼č─▒yoruz dedi─čimde ise ├žarp─▒┼čma an─▒nda arada bi hava bo┼člu─ču olu┼čurmu┼č buda o hissi verirmi┼č. Asl─▒nda benim doktora gitmem o an─▒ hissetmedi─čim i├žindi. Saat gecenin 4├╝ g├╝nlerdir ara┼čt─▒rmalar yap─▒yorum s├╝rekli reklam veren siteler ├ž─▒k─▒yor memnuniyet yorumlar─▒ okuyorum ama fiyat ald─▒─č─▒mda olay biraz tedaviden ├žok ticarete d├Ânm├╝┼č. Siz nerede doktora gittiniz tavsiye verirmisiniz te┼čekk├╝rler ­čÖĆ