• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Vajinismus kabusu

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
32
11
Arkadaşlar kayseride vajinismus doktoru varmı bildiğiniz gideniniz oldumu bayan doktor varmı alanı vajinismus olan. Erkek doktora gittim ama rahat olamadım sonuç alamadım 15 aylık evliyim nolur yardım edin ilişkiye girenler anlatın nolur acı varmı kanama oluyormu sadece cesarete ihtiyacım var nolur destek olun dayanamıyorum

koksal66

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
132
70
Arkadaşlar kayseride vajinismus doktoru varmı bildiğiniz gideniniz oldumu bayan doktor varmı alanı vajinismus olan. Erkek doktora gittim ama rahat olamadım sonuç alamadım 15 aylık evliyim nolur yardım edin ilişkiye girenler anlatın nolur acı varmı kanama oluyormu sadece cesarete ihtiyacım var nolur destek olun dayanamıyorum
İnan hiç canın yanmıcak anlamıcaksin bile... eşinde sana nazik davrandığı sürece hiç bir problem yaşamazsın ve ayrıca kanama da öyle regl kanaması gibi olmuyor ki bayanların normal akıntısının pembe rengini düşün.... Cesaretini toplaman gerek korkulacak hiç bir şey yok kendini o anın güzelliğine bırak

Si33l

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2019
93
43
Bende aynı dertten yanayım dün gittim dr. Cem.kece 10 adımda vajinusmus tedavisi kitabı verdi
Şimdi ona bakıyorum tamamen pelvik kaslarının kasilmasindan ilişkiye giremiyorum

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
32
11
İnan hiç canın yanmıcak anlamıcaksin bile... eşinde sana nazik davrandığı sürece hiç bir problem yaşamazsın ve ayrıca kanama da öyle regl kanaması gibi olmuyor ki bayanların normal akıntısının pembe rengini düşün.... Cesaretini toplaman gerek korkulacak hiç bir şey yok kendini o anın güzelliğine bırak
Teşekkür ediyorum ilgin için sende mi vajinismus tun nasıl yendin

koksal66

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
132
70
Yok ben vajinismus değildim.... Sadece bu durumda korkulacak bişey olmadığını size aktarmak istedimm.. Başka Makalelerden okuduğum kadarıyla vajinismus bilinç altındaki korkular nedeni ile kasların isteksiz olarak kasıldığıydı.

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
32
11
Yok ben vajinismus değildim.... Sadece bu durumda korkulacak bişey olmadığını size aktarmak istedimm.. Başka Makalelerden okuduğum kadarıyla vajinismus bilinç altındaki korkular nedeni ile kasların isteksiz olarak kasıldığıydı.
Evet malesef öyle korkular düşüncelerimizin önce geliyor ne güzel sizin adınıza sevindim yaşamamışsınız inşallah bizlerde atlatırız

Mehdil27

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
25
11
Ben tam 4 ay çektim kabus gibiydi hamd olsun şuan 4.5 aylık hamileyim Asla yenemem derdim . Hamile ve evli olanlara özenir eşime üzülürdüm normal bir karısı yok derdim haksızlık ettiğimi düşünürdüm şuan o zamanları düşünüyorum Boş yere evliliğin en güzel zamanlarını heba etmişim kendi kendime yendim hamd olsun tedavi olmadım burda yazıları okuyordum . O şekilde cesaret aldım İlk kez yendiğim zaman eşime defalarca olmuş mu dedim o derece. Asla acı yok. Kasıldıgınız için öyle. Kasılma olmazsa inanın vakum gibi çekiyor Her türlü sorunuzu alabilirim çok çektim yardımcı olmak isterim

Tubisko19

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
20
19

Si33l

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2019
93
43
Ben 1 haftadir kegel egzersiz ile çalışıyorum.
Sonra bakkal mumunu penceteye sardım.uzerini streç film.ile kapladım.onun üzerine prezervatif geçirip kremlerim egzersizden sonra rahat rahat alabildim. Ama penisi alamıyorum.koca mum giriyor ilerliyor p..girmiyor ne yapicam bilmiyorum. Belki sende egzersiz yaparsan yenersin

Yukarı Alt