Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

peynirsiz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
181
83
kızlar, kızlar çok mutluyum. 4., yani son boy aparatı da aldım dün gece. tabi uyuşturucu kremle. ama öyle mutlu oldum ki. onunla bile almak hayal gibiydi eskiden. hemen ardından eşli deneme yaptık ama malesef olmadı. her pozisyonu denedik ama nafile. oraya bir türlü girmiyor, kayıyor (SANSÜR!). her erkek böyle mi biilmiyorum, bi süre uğraşıp olmayınca da sönüyor zaten. yine dee mutluyum son boy aparat nasıl gözümde büyüyodu, artık alabiliyorum. uyuşturucusuz denedim olmuyo malesef :KK43: bu arada kan da gelmedi benden. kızlık zarı ne durumda merak ediyorum.
Canim en buyuk aparat ile (SANSÜR!) arasinda kalinlik farki ne kadar ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-05-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 245 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

qraphcer

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
204
152
Canim en buyuk aparat ile (SANSÜR!) arasinda kalinlik farki ne kadar ?
Penisten (SANSÜR!) değişir canım. Ama normal bir penisten biraz daha kalın ve çok sert.
Yani 4. Boyu almış birinin (SANSÜR!) alamaması normal sartlarda imkansız.

Arkadaşta büyük ihtimal bir heyecan ve tecrubesizlik vardi o anın şoku ile :) bir kaç denemede başaracaktır. Joey tebrikler bu arada canım ✋

peynirsiz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
181
83
Eger (SANSÜR!) daha kalinsa aparati pamukla ya da pedle sararak kalinlastirip deneyebilir bende bu tavsiyeyi vericektim☺

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

_Joey_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2015
480
495
Penisten (SANSÜR!) değişir canım. Ama normal bir penisten biraz daha kalın ve çok sert.
Yani 4. Boyu almış birinin (SANSÜR!) alamaması normal sartlarda imkansız.

Arkadaşta büyük ihtimal bir heyecan ve tecrubesizlik vardi o anın şoku ile :) bir kaç denemede başaracaktır. Joey tebrikler bu arada canım ✋
çok teşekkürler. bendeki dilatör setinde penisten biraz daha ince. uzunluğu aynı. internette satılan tek set oydu, mecbur onu aldım. umarrım başarrırım :))

peynirsiz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
181
83
ondan da olabilir tabi ama sanki (SANSÜR!) etli bişi olduğu için kayıyo, sert şeyle yapmaya alışmışım diye midir nedir. :KK43:
Ayni dert bende de var. Dedigin gbi galiba sert birseye alistik😅 oncesinde aparat yaptigimda cok daha kolay oluyor oyalanmamis oluyorum. Ara ara aparat calisip sonra iliskiye geciyoruz.

Bahtsizmuhendis

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2017
822
712
Merhaba kızlar ben yine egzersiz aşamasındayım, gaza geliyoruz deneme yapıyoruz olmuyor moral bozuluyor bu sefer. Egzersiz düzenli olduğu müddetçe siz ne zaman eşli çalışmaya geçtiniz ve yendiniz. Bende mi bir anormallik var

Mareflena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
52
19
Cnim Bende o yollardan geçtim biliyorum ama düşündüğümüz gib değil
Biz bugün ikinci defa denedik ilkinde sadece p başını alabilmişrim, bugün kendime telkin verdim yapıcaksın dedim, biraz rahatlamaya çalıştım artık ne kadar olduysa, ve, (SANSÜR!) yarısından biraz fazla alabildim, defalarca bu kadarını çıkıp girdik zihnen alışmam için orda tamamız ama o p. Yarısından sonra sanki dar bir geçit yada duvar var ilerledikçe canım acıyor, normalmi yani (SANSÜR!) bu kadar ilerlediyse fizyolojik bişey olamaz diyorum sizdede oldumu ve ora nedir ve oraya denk geldiğinde ne yapmam lazım çünkü nefes egzersizi yapmayı ve rahatlamayı deniyorum ama geçit vermeyen bir şey var orda

Mareflena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
52
19
Aynisi bende de oluyordu jinekologa göründüm, muayene sonucunda anatomik bir problemim olduğu ortaya çıktı. Birkaç haftaya kucuk bir operasyon geçireceğim. Siz jinekologa gittiniz mi?
Merhaba bende yarıdan biraz fazla alabiliyorum daha ikinci denememiz, sanki bir duvara çarpıyor yada dar bir tünel var gibi oraya gelene kadar problem yok oraya gelince acıyor ama kağıt kesiği değilde sanki hani aşırı tuvaletiniz gelirde artık içerde yanma yapar ya onun gibi bir acı sizin anotomik probleminiz nedir acaba bendeki gibi bir hismi sizinkide

Yukarı Alt