Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Mareflena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
52
19
Oturup olcucem en sonunda :) 4u alinca garanti oluyor ama kuzum bana gore oyle tabi ama benm duydugumda ozel klinikler 3den sonra denemeye izin verioms 4u pek kullandirmiolrms ama o kadr cok olmasini istiorz ki riske atmak istemiorz bak ben 3 olmadi diye denemeye cesaret edemiorm olsa o zaman esimle.de olck dicem
Siz naptınız bende 8 cm ölçtüm valla anca alabildim sanırım rahim ağzına denk geliyor, vajina neden uzamıyor siz naptınız

Mareflena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
52
19
Tebrik ederim :) yarısını yapmışsan artık bu iş bitmiştir :KK70:
O baskı bence normal hala kastığın için ve görev olarak gördüğün için biyerden sonra ilerlemek olmuyor. Birde bende şey oluyordu nekadar aldım busefer bir parmak daha aldım oluyordum eşim rahat bırak dedi takılma bukadar ve doğru bir süre sonra gel-gitlerle ve zevk almayla bir bakıyorsun yavas yavas oluyor, ama oranın ıslanması kayganlaşması çok önemli.
Artı eğer tam kayganlık olmuyorsa kadın kayganlaştırıcı jeller var tavsiye ederim inanılmaz etkiği kilit girmeyen kapıya pas sökücü sürmüş gibi :KK70:
Ve ve tavsiyem eğer böle yol kat ettiysen hergün olmadı gün aşırı dene korkun ve gerginliğin tam geçsin yoksa ara verdikce korku ilk günki tazeliği ile duruyor.
Aaa şey o duvar kasmakla alakalı değilmiş, rahim ağzına denk geliyormuş yani (SANSÜR!) vajinamın uyarılmamış normal halindeykendi sınırına gelmiş zaten kadın vajinası 7.5 ile 10 cm arasıymış, penisin tamamı nasıl giriyor eğer öyleyse dedim e cevap hazırdı vajina uyarıldığında uzar esner, işin ilginç yanı belki 100 kişiye sordum kimsede çıkıp yav kardeşim orası rahim ağzıdır zaten oraya giremez zorlamayın demedi😂😂😂🤣 tevekkeli kimsenin başına gelmedi heralde bi ben yaşadım, sanırım şimdi yapmam gereken yeterince ıslanmaya ve uyarılmaya dikkat etmek ve denemek sürekli, cevap için teşekkürler 🌺🌺💜

nuriye54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
227
146
Aaa şey o duvar kasmakla alakalı değilmiş, rahim ağzına denk geliyormuş yani (SANSÜR!) vajinamın uyarılmamış normal halindeykendi sınırına gelmiş zaten kadın vajinası 7.5 ile 10 cm arasıymış, penisin tamamı nasıl giriyor eğer öyleyse dedim e cevap hazırdı vajina uyarıldığında uzar esner, işin ilginç yanı belki 100 kişiye sordum kimsede çıkıp yav kardeşim orası rahim ağzıdır zaten oraya giremez zorlamayın demedi😂😂😂🤣 tevekkeli kimsenin başına gelmedi heralde bi ben yaşadım, sanırım şimdi yapmam gereken yeterince ıslanmaya ve uyarılmaya dikkat etmek ve denemek sürekli, cevap için teşekkürler 🌺🌺💜
Açıklama için teşekkürler bende bilgilenmiş oldum :) sen rahat olursan herşey oluyor :KK70: birde zevk almaya bak zevk aldıkcada seninde canın istiyor acı gidiyor :KK70:

peynirsiz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2019
181
83
Canim merhaba, bende 5 6 gun once doktora gidip penisin hepsini alamiyorum niye diye sordugumda o da bana bakalim aparatta ne kadar ilerliyosun dedi ve aparati sokmami istedi. Bende 11 cm falan sokabiliyorum e tmm zaten sonuna kadar giriyor hic bir problem yok vajina zaten ucu delik corap gbi sen vajina sonuna kadar aliyosun penisin h3psinin girmesine gerek yok zamanla istekle olur olmasada problem yok iliski icin bebek icin zaten bu kadari yeterli erkekte kadinda ilk giristen hoslanir dedi. Bende bi oh cekmistim 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-05-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 245 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Norma J

Neye inanırsan, bir gün o gerçeğin olur.
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
594
836
Kizlar vemcaine mi yoksa anestolu mu onerirsiniz? Daha evvel vemcain le denemistik ama sanirim daha uyusmadan yapmak isteyince acimisti ve esim de sinirlenip birakti. O gun bugun bi daha vemcaine denemedik. Hangisini onerirsiniz? Bu aksam bu is ya bitecek ya bitecek. Bir sene oldu :KK43:

rnp06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
781
800
merhabalar bşy sormak istiyorum bu vajinusmusda hiç bir sekilde girilmiyormu ilişkiye bende 2 aylık evliyim ilk haftalarda com zorlandım jeller kas gevşeticiler denyerek oldu cok kasılıyordum su an o kdr korkum kalmadı ama hala ilk girerken kasılıyorum bi yanma hissediyorum ama devam edip sıvı cogalınca geciyor ama cok zevk alamıyorum yani aylarca ilişkşiye girmesem aramam bu normalmi acaba :)

rnp06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
781
800
Kizlar vemcaine mi yoksa anestolu mu onerirsiniz? Daha evvel vemcain le denemistik ama sanirim daha uyusmadan yapmak isteyince acimisti ve esim de sinirlenip birakti. O gun bugun bi daha vemcaine denemedik. Hangisini onerirsiniz? Bu aksam bu is ya bitecek ya bitecek. Bir sene oldu :KK43:
1 senedir ilişkiye giremiyormusunuz yani :/

Norma J

Neye inanırsan, bir gün o gerçeğin olur.
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
594
836
1 senedir ilişkiye giremiyormusunuz yani :/
Malesef :KK43: ama bunun yuzde 20 si esimin sucuysa( anlayisli davrandi baski yapmadi) yuzde 80 i benim sucum. Bir iki kere burdaki basari hikayelerinden heveslendim guc geldi parmak egzersizi yaptim. Onda da kan ter icinde kaliyodum 10 dk da birakiyodum. Esli deneme de soylemeye utaniyorum ama bu bir senede en fazla 5 6 kez denemisizdir. Bu konularla alakasi olmayan biri duysa inanamaz. Saka gibi gelir. Zaten kimseyle paylasamadim burdan baska. Burda kimse sizi yargilamiyor sasirmiyor cunku hepimizin ortak derdi,birbirimizi anliyoruz. Bir de cocuk mevzusu da beni yipratiyor. Biraz kilolu cikmis bir resmimi koysam hemen arkadas ya da akrabalar yoksaa bebis mi geliyor diyorlar. Bi de bilseler ki:)))) gulerim aglanacak halime. Benden bir ay once evlenen tanidigimizin kizinin iki gun once dogum resmini gordum. Acirsa acisin ne olacaksa olsun artik diyorum. Yoruldum.

Yukarı Alt