Vajinismus sınavı

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Merhabalar iyi geceler yeni üye oldum umarım dogru yere paylaşım yapıyorum dur onbeş aylık evliyim vajinismus hastasıyım bu sorunu atlatan arkadaşlar varsa nolur bana yardım edin ilişki olduktan sonra öyle şakır şakır kanama oldumu dayanamayacağınız ağrı oldumu sonra ne oldu nasıl oldu bi yol gösterin lütfen parmak egzersizleri yapamıyorum psikolog desteği aldım işe yaramadı vajinismus alanında doktorlarla görüştüm hem ildışındalar hem çok pahalı lar bende bu siteye geldim cesarete destege ihtiyacım var düşündüm ki beni benim gibi olanlar anlar yenenler evde nasıl yandiniz nolur yardım edin...

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.187
Yok yahu ne şakir şakir kanamasi.bi ped bile dolmadi oyle soyleyim.korkulcak hicbisey yok.ha bende kendim yenmedim doktorla yendim ama ben memnunum sonuçtan

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Nasıl oldu canın acıdım mesala nasıl bir acı sinek ısırmasımı gibimi sen nasıl atlattın nolur biri bana yardım etsin okadar çok ihtiyacım varki biri ile konuşmaya kimseye söyleyemiyorum artık taşıyamıyorum dayanamıyorum sizler yani bu sıkıntıyı yaşayanlar anlar beni nolur nasıl yaptıysanız başarsıysanız anlatın

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.187
Canim inanki bisey hissetmedim.cunku uyustrucu sprey kullanmisti doktorum o sayede yendim bitti.

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Ben o sprey alsam parmak egzersizi olmadan faydasını görürmüyüm sence ne derece uyuşturdu onu sıkınca oldumu birleşme ve vaktin varsa cevaplarsan sorularımı çok memnun kalırım

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.187
Ben o sprey alsam parmak egzersizi olmadan faydasını görürmüyüm sence ne derece uyuşturdu onu sıkınca oldumu birleşme ve vaktin varsa cevaplarsan sorularımı çok memnun kalırım
Hic hissetmicek kadar uyusturdu.ama egzersiz sart bence.cunku o sekilde beyin aci olmadigini algiliyo.

Assrevvyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Bide bu sprey deneyeyim bakayım nasıl olacak allah razı olsun teşekkür ederim Allah yardımcım olsun Herkezin de

Selinseker95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
34
Ilk önce söyliyim bende de çok kanama oldu sonra bu durumla ilgili yorumlari okudum nefes al ver orasina aynadan bak sen nefes alip verdikce orasınin açıldigıni görüceksin baya doğum yapar gibi derin nefes al ver sonra elini deydiremiyorsan ilk önce bir bez al o bezle orana dokun elin deymemis olur sonra yavas yavaş nefes verdiğin an o bezle bez çok temiz olsun orana 1 parmak sokmayi dene bebek yağı surup öyle deneyebilirsin

Yukarı Alt