Vajinismus sınavı

puccaoki

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
143
241
Duvar hissi herşeyin başı ! Orada bir duvar ve yirtilacak delinecek yıkılacak ve ortalık kan gölü olacak hissiyatı oluşuyor çünkü biz mabet gibi yıllarca sakladik oramizi! Halbuki vajina stres ortadan kalkınca sulanır ıslanır penisten gelen zevk suyu da orayı kayganlastirir ve mükemmel kolay bir giriş olur. Ellerini birbirine kuru iken surt yanar ama kremle kayar onun gibi. Ben bu olayı eşimle yendim. Ben hiç dokunamazdim orama. Eşim 3 ay boyunca milim milim parmaklarını yaglayarak girdi vajina ilk etapta 1 mmse o gün sadece 1 mm sonra 2 mm sonra 3 sonra ilk boğum girdi sonra iki boğum parmak aldım içime sonra tüm parmak girdi ..ben eşim bunları denerken
hep ikindim nefes alıp verdim bol bol çünkü ikindikca açılıyor vajina öbür türlü kasmaktan giremiyordu eşim ve birgün sıra penise geldi tam 3 ay sonra ! Önce onu kayganlastirici sürerek yine ikinarak başını aldım sadece başını 1 hafta denedikten sonra eşim yine parmak devam etti alıştırdı beni bak parmağı alabiliyorsun bunu yapabilirsin hem bu daha kaygan bunda tırnak da yok hiç acitmaz ve telkin telkin vere vere birgün dikkatimi bir dağıldı ona odaklanmisken pat diye giriverdi ! İyiki de pat diye yapmış bir baktım akmış gitmiş içimde yok ben bu korkuyla daha bir üç ay daha giderdim sonra dedim ki hani o duvar! Hani kan gölü? Meğer iki damla kan içinmiş onca korku ..ve hiç de canım yanmadi.. tabiki ağladım baya ağladım ama bu rahatlama ilk birleşme vs hepsinin bosalmasiydi canımın yanması falan değil :)

MmeJalouse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
114
22
Duvar hissi herşeyin başı ! Orada bir duvar ve yirtilacak delinecek yıkılacak ve ortalık kan gölü olacak hissiyatı oluşuyor çünkü biz mabet gibi yıllarca sakladik oramizi! Halbuki vajina stres ortadan kalkınca sulanır ıslanır penisten gelen zevk suyu da orayı kayganlastirir ve mükemmel kolay bir giriş olur. Ellerini birbirine kuru iken surt yanar ama kremle kayar onun gibi. Ben bu olayı eşimle yendim. Ben hiç dokunamazdim orama. Eşim 3 ay boyunca milim milim parmaklarını yaglayarak girdi vajina ilk etapta 1 mmse o gün sadece 1 mm sonra 2 mm sonra 3 sonra ilk boğum girdi sonra iki boğum parmak aldım içime sonra tüm parmak girdi ..ben eşim bunları denerken
hep ikindim nefes alıp verdim bol bol çünkü ikindikca açılıyor vajina öbür türlü kasmaktan giremiyordu eşim ve birgün sıra penise geldi tam 3 ay sonra ! Önce onu kayganlastirici sürerek yine ikinarak başını aldım sadece başını 1 hafta denedikten sonra eşim yine parmak devam etti alıştırdı beni bak parmağı alabiliyorsun bunu yapabilirsin hem bu daha kaygan bunda tırnak da yok hiç acitmaz ve telkin telkin vere vere birgün dikkatimi bir dağıldı ona odaklanmisken pat diye giriverdi ! İyiki de pat diye yapmış bir baktım akmış gitmiş içimde yok ben bu korkuyla daha bir üç ay daha giderdim sonra dedim ki hani o duvar! Hani kan gölü? Meğer iki damla kan içinmiş onca korku ..ve hiç de canım yanmadi.. tabiki ağladım baya ağladım ama bu rahatlama ilk birleşme vs hepsinin bosalmasiydi canımın yanması falan değil :)
Süper! Gözünüz aydın :) inşallah ben de mutluluktan ağlarım en kısa zamanda

Uglygrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2019
11
0
Bende 15 aylik evliyim ve gectigimiz carsamba günü Rabbime cok şükür bu hastalığı doktorum sayesinde cok kolay bi sekilde yendim.
Vajinusmus malesef insanın kendi başına yenebileceği bi hastalık degil. Alaninda uzman bi doktor yardımıyla cok kisa sürede yenebilirsin. Benim sana tavsiyem erteleme ve biran önce doktora git. Ben bunun icin cok araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucu REYYAN ÖZCAN TEMIZKAN i buldum ve iyiki onu buldum cok kolay bi sekilde 4 aktif seansta bu hastalığı yendim. Reyyan hoca her hastanin kendine göre bi tedavi yolu izliyo.
Benim demem o ki canim kardesim biran önce doktora git. Inanki keske daha önce gelseydim diyeceksin
Merhaba ben bişey sormak istyrm 2 3 seansta çözüyor doktorlar öyle bilgiler reklamlar var nettede.siz de 4 seans ta cözmsnz bu doktorlarda parmak egzersizlerimi uyguluyo acaba yani 4 seans kısa bir süre çok merak ediyorm tedavinin içeriğini

Gulu kokla

Allah var gam yok..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
179
139
Merhaba ben bişey sormak istyrm 2 3 seansta çözüyor doktorlar öyle bilgiler reklamlar var nettede.siz de 4 seans ta cözmsnz bu doktorlarda parmak egzersizlerimi uyguluyo acaba yani 4 seans kısa bir süre çok merak ediyorm tedavinin içeriğini
Canim benim doktorum parmak egzersizi uygulatmadi ama parmak egzersizi uygulatipta ayni sürede tedavi eden doktorlar var. Tedavinin içeriğini benim anlatmamdansa doktorun kliniğini arayip bilgi almaniz daha doğru olur bence benim doktorum reyyan hanim kisiye ozel muayene yapiyor. O yüzden bana nasil bi tedavi uyguladığı degil size nasıl bir tedavi uygulayacağı önemli. Ben inan hiç sormadm nasil tedavi ediyo diye çünkü duyarda vazgeçerim diye korktum. Ama doktorumu cok araştırdım. Tedavisiz bir hastasının bile olmamasi benim onu secmemdeki en önemli etkendi. O yüzden sana tavsiyem doktorunu cok güzel araştır ve doktoruna inanarak git gerisi çorap söküğü gibi gelecek Allahin izniyle

00Fark00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
44
39
Merhabalar iyi geceler yeni üye oldum umarım dogru yere paylaşım yapıyorum dur onbeş aylık evliyim vajinismus hastasıyım bu sorunu atlatan arkadaşlar varsa nolur bana yardım edin ilişki olduktan sonra öyle şakır şakır kanama oldumu dayanamayacağınız ağrı oldumu sonra ne oldu nasıl oldu bi yol gösterin lütfen parmak egzersizleri yapamıyorum psikolog desteği aldım işe yaramadı vajinismus alanında doktorlarla görüştüm hem ildışındalar hem çok pahalı lar bende bu siteye geldim cesarete destege ihtiyacım var düşündüm ki beni benim gibi olanlar anlar yenenler evde nasıl yandiniz nolur yardım edin...
bende bir bucuk ay ayni sorunu yasadim ve seni gercekten anliyorum.zannediyodumki benim orasi cok kucuk yada canim yanacak hep bu korku vardi esimle korkuyla iliskiye girdim zarim yirtildi kan geldi ama hemen hirip cikti bi anda oldu ondan sorada hep korktum bi bucuk ay vajinismus yasadim .internetten arastirdim elime vazrlin surup o bolgeye masaj yapa yapa parmagimi oraya sokmayi denedim bunlar tabi tatmin amacli olmadi zaten inanilmaz korkuyordum denedjm ve orta parmagim sonuna kadar girrbildi ve o aksam esimle bu meseleyi konustum ve tamamen korkum bitti o gun tam 9 kez iliskiye girdik

Gulu kokla

Allah var gam yok..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
179
139
bende bir bucuk ay ayni sorunu yasadim ve seni gercekten anliyorum.zannediyodumki benim orasi cok kucuk yada canim yanacak hep bu korku vardi esimle korkuyla iliskiye girdim zarim yirtildi kan geldi ama hemen hirip cikti bi anda oldu ondan sorada hep korktum bi bucuk ay vajinismus yasadim .internetten arastirdim elime vazrlin surup o bolgeye masaj yapa yapa parmagimi oraya sokmayi denedim bunlar tabi tatmin amacli olmadi zaten inanilmaz korkuyordum denedjm ve orta parmagim sonuna kadar girrbildi ve o aksam esimle bu meseleyi konustum ve tamamen korkum bitti o gun tam 9 kez iliskiye girdik
Bir günde 9 kere iliskiye girmek cokta sağlıklı olmasa gerek. Vajinayi.zorlamak olur. Özellikle vajinusmus hastasi icin. Ama.yinede tebrikler korkunuzu yendiğiniz icin. Sizim rahatsızlığınız büyük ihtimal vajinismustan ziyade ilk gece korkusuymuş gibi geldi bana ama yinede adiniza sevindim başardığıniz icin

Gulu kokla

Allah var gam yok..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
179
139
belki cesitleri vardir bilemicem
Vajinusmus evreleri olan bi hastalik. Dediğiniz gibi iki türlü olmasi da mümkün. Bazıları benim gibi kasilmalarindan dolayı hic ilişki yasayamaz bazilarida iliski yasar ama yine kasilmalardan dolayı aci ceker ve bu aci ilerledikce gecmez. Yani normal olan iliskiye alıştıkça acının yavaş yavaş geçmesi. Ama vajinusmus hastasının acısı malesef geçmez

Yukarı Alt