Vajinismus sınavı

Amine45

CENNETTEKİ MELEĞİM,TEZ ZAMANDA YİNE OLACAK.AMİN...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
1.233
1.254
Egzersiz yapmadan yenebilen var mı bunu
egzersiz olmadan yenenlere hiç denk gelmedim, önce kendi baş parmağınız,son eşinizin baş parmağı,sonra orta parmak falan böyle yaptırmıştı psikiyatri.ama aynısını evde kendinizde yapabilirsiniz,ben deneyimlerimi paylaşırım. 9 ayda yendim.beyaz eldiven kullanın aşırı etkili bişey,kan gelmiyo korkmayın acıda yok.

karabiber38

cennette, cehennemde senin içinde...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
479
437
Arkadaşlar ben vajiyi yendim hikayemi yenenler blogunda paylaştım. Yenemeyen yardım isteyen arkadaşlara sonuna kadar yardımcı olurum bu hastalık destek ve istekle yenilir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kafkef95

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
181
81
Merhabalar iyi geceler yeni üye oldum umarım dogru yere paylaşım yapıyorum dur onbeş aylık evliyim vajinismus hastasıyım bu sorunu atlatan arkadaşlar varsa nolur bana yardım edin ilişki olduktan sonra öyle şakır şakır kanama oldumu dayanamayacağınız ağrı oldumu sonra ne oldu nasıl oldu bi yol gösterin lütfen parmak egzersizleri yapamıyorum psikolog desteği aldım işe yaramadı vajinismus alanında doktorlarla görüştüm hem ildışındalar hem çok pahalı lar bende bu siteye geldim cesarete destege ihtiyacım var düşündüm ki beni benim gibi olanlar anlar yenenler evde nasıl yandiniz nolur yardım edin...
Merhaba vajinismusu yendinizmi yenmediyseniz yenen biri olarak size anlatabilirim

karabiber38

cennette, cehennemde senin içinde...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
479
437
Mrba blogunuza nasıl uşaşablirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

elifo123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
54
18
Merhaba! Ben 8 aydır deniyorum yenemiyorum varmı bi öneriniz ?kendim denerken sorun yok eşli denemelerde vucudum geri itiyo eşimi giriş yapamıyoruZ.
Merhaba

Bende 11 aylık evliyim ve bu sorunu 1 buçuk ay önce yendim. Bu hastalığın belirli aşamaları var. Denemeden kastım eş değil ilk başta aparat olarak. Aparatla tam olarak barışınca aparatı eşinin denemesi gerek. Şimdi sen kendin aparatı denerken rahatsın çünkü kontrolü sende acırsa duruyorsun hemen ama eş denemesin de tedirgin oluyosun çünkü sen kontrol etmiyorsun. Eğer aparatta hiçbir sorun yaşamıyosan aparatla kayganlaltorıcı ve anestol krem karıştırıp sür ve aparatı eşin hareket ettirsin dışarıdan müdahaleye alışman gerek. Ama eşine söyle acıdığında dur dediğinde dursun onun dışında aparatı ileri geri haraket ettirsin bir süre sonra bunada alışacaksın inan. Buna başlarken aparatın bile girmeyeceğini sanıyorduk değil mi. Ama giriyor emin ol eşinde girebilecek. Aparatla eşinin hareketine alışınca eşinle denemeye geçin ve ilk 1 ay vajinan eşinin (SANSÜR!) inin şeklini alıp rahat edene kadar eşin prezervatif üzerine kayganlaltorıcı ve anestol sürsün. Anestol hafif uyuşturup orayı artık alıştırıyor ve sonra hepsi bitiyor. Aparata alışana kadar her gün eşinle yaptıktan sonra 1 er gün arayla sürekli yapın. Yani yensen bile ertesi gün yapanayabilirsin çünkü psikoloji ile vücudun 1 gün sonra çok yenibişey olduğu için ertesi gün yine zorlanıyo. Sıkın dişinizi 1 ay ve deneyin sürekli. Evde durun biraz dışarı çıkmayın gerekirse. Bu psikolojiyi ve evliliği ne yazık ki derinden etkileyen bir konu erteleme yapmadan denemek gerekir vajina (SANSÜR!) alışmalı. Yoksa 1 defa olup 5 gün sonra deneyelim deyince yine zorluk yaşanabiliyor. Kafana takılan bişey varsa bana yazabilirsin

_Joey_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2015
605
548
Merhaba

Bende 11 aylık evliyim ve bu sorunu 1 buçuk ay önce yendim. Bu hastalığın belirli aşamaları var. Denemeden kastım eş değil ilk başta aparat olarak. Aparatla tam olarak barışınca aparatı eşinin denemesi gerek. Şimdi sen kendin aparatı denerken rahatsın çünkü kontrolü sende acırsa duruyorsun hemen ama eş denemesin de tedirgin oluyosun çünkü sen kontrol etmiyorsun. Eğer aparatta hiçbir sorun yaşamıyosan aparatla kayganlaltorıcı ve anestol krem karıştırıp sür ve aparatı eşin hareket ettirsin dışarıdan müdahaleye alışman gerek. Ama eşine söyle acıdığında dur dediğinde dursun onun dışında aparatı ileri geri haraket ettirsin bir süre sonra bunada alışacaksın inan. Buna başlarken aparatın bile girmeyeceğini sanıyorduk değil mi. Ama giriyor emin ol eşinde girebilecek. Aparatla eşinin hareketine alışınca eşinle denemeye geçin ve ilk 1 ay vajinan eşinin (SANSÜR!) inin şeklini alıp rahat edene kadar eşin prezervatif üzerine kayganlaltorıcı ve anestol sürsün. Anestol hafif uyuşturup orayı artık alıştırıyor ve sonra hepsi bitiyor. Aparata alışana kadar her gün eşinle yaptıktan sonra 1 er gün arayla sürekli yapın. Yani yensen bile ertesi gün yapanayabilirsin çünkü psikoloji ile vücudun 1 gün sonra çok yenibişey olduğu için ertesi gün yine zorlanıyo. Sıkın dişinizi 1 ay ve deneyin sürekli. Evde durun biraz dışarı çıkmayın gerekirse. Bu psikolojiyi ve evliliği ne yazık ki derinden etkileyen bir konu erteleme yapmadan denemek gerekir vajina (SANSÜR!) alışmalı. Yoksa 1 defa olup 5 gün sonra deneyelim deyince yine zorluk yaşanabiliyor. Kafana takılan bişey varsa bana yazabilirsin
canım sana bir şey sorabilir miyim, 2, 3 ve dördüncü aparatlar arasında hissiyat ve acı olarak bi fark var mı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-05-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Yukarı Alt