Vajinismus...

maviis55

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
132
25
1 sene oldu artık evlenelim ve her seferinde korka korka bileyler oldu oda istediğimiz gibi olmadı gerçekten çok korkulacak bişey mi bu ilişki ne yapacağımı bilemiyorum artık bebeğimiz olsun istiyorum Allahım hepimize sabır ver 😔

BlupBlupBlup

Tokatlı Fıstık Burhan 💩
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
2.165
5.393
Hayır hiç de korkulacak bir şey değil. Ben de ilkinde çok korktum kastım kendimi. Eşim beni sakinleştirdi. Üstte olursan kontrol sende olur o zaman daha az korkarsın. Kesinlikle kayganlastirici kullan. Ön sevişmeyi uzun tutun. Oral seks yapabilir eşin sana. Çekinme söyle bunu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maviis55

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
132
25
Hayır hiç de korkulacak bir şey değil. Ben de ilkinde çok korktum kastım kendimi. Eşim beni sakinleştirdi. Üstte olursan kontrol sende olur o zaman daha az korkarsın. Kesinlikle kayganlastirici kullan. Ön sevişmeyi uzun tutun. Oral seks yapabilir eşin sana. Çekinme söyle bunu.
Eşim çok anlayışlı Allah a şükür fakat üstte olmayıda denedim daha korktum acı oluyor mu kasmayın a lütfen de artık tükendim

BlupBlupBlup

Tokatlı Fıstık Burhan 💩
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
2.165
5.393
Eşim çok anlayışlı Allah a şükür fakat üstte olmayıda denedim daha korktum acı oluyor mu kasmayın a lütfen de artık tükendim
Çok az bir acı oluyor inan ki. Yani daha fenasini cekmissindir. Mesela diş ağrısı. Ya da elini bıçakla kesmek. Bunlar daha çok acıtıyor. Anlayacağın hiç korkacak bir şey yok.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

leylosvemecnun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
603
304
Hayır asla zor değil kendini korkutma ben kendimi bekarlığımdan beri korkuta korkuta vajinismus oldum.1 yıla yakın zamanımız vajinismusla geçti senin gibi.Sonra tedavi oldum ilk ilişkimi yaşadığımda ne yani bu muymuş aylarca hayatı bu yüzden mi zindan etmişim demiştim.Hafif duyulan acı var ya o işte vajinanın ilk boğumunda.Orayı geçtin mi gerisi boşluk zaten ordan gerisinde acı sıfır.Kayganlaştırıcı olarak ultrason jeli kullan normal kayganlaştırıcılar bence bir işe yaramıyor ultrason jeli daha rahat

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
1.040
4.426
Oradan bebek cıkiyor kafasini ve omuzlarini düsün cok esnek yapida bi bölge anlik bi acı hissediceksin sonrasi gelir zaten kendine güven gevşe gerisi kolay

leylosvemecnun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
603
304
He bir de görüyorum vajina aşağı eğimli popo yönünde penisi ittir diyenler olacak ama herkesin vajina yapısı farklı ben öyle denediğimde çok canım acımıştı.Beni tedavi eden doktora bunu anlattığımda senin vajina girişin yukarı doğru o yüzden acı çekmişsin herkesin vajinası farklı oluyor demişti.Acı biraz da yanlış duruştan kaynaklı.Önce bir doktora git vajinanın yapısı hakkında bilgi al bence ona göre hareket edersin.

sweetgirlcandy

Musmutlu
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2013
1.579
831
Bir şeyler oldu demişsiniz. Kızlık zarı ne durumda? Çocuk düşünmeyi bırakın şu an düzenli bir cinsel hayatınız olana kadar. Gerçekten korkulacak bir şey yok. Bu kadar insan yapıyorsa bunu zevk alıyorsa normal olanı budur yani. Ben 1 senelik evliyim hala başlangıçta hafif bir kasılıyorum istemsiz olarak sonradan farkına varıyorum. Acıyacak diye düşünmeyin ilişki sırasında. Amaaan ne var bunda diyerek kendinizi telkin edin. Benim canım çok tatlıdır mesela. Ama o kadar da korkulacak bir durum yok emin olun bundan. Her şey sizin kafanızda. Siz de bitiyor. Hızlı bir şekilde değil de eşinizi yönlendirerek dur ilerle şeklinde yavaş yavaş deneyin lütfen

Deli dolu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
35
7
1 sene oldu artık evlenelim ve her seferinde korka korka bileyler oldu oda istediğimiz gibi olmadı gerçekten çok korkulacak bişey mi bu ilişki ne yapacağımı bilemiyorum artık bebeğimiz olsun istiyorum Allahım hepimize sabır ver 😔
Merhaba birde zeytinyagi surup deneyin bence ben bu sekilde yendim 😊

maviis55

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
132
25
Nasıl yani acı oldu mu acaba benşm sorunum herkes gibi korku ama çok beynimden çıkmıyo yani nasıl oldu acı oldu mu 😔

Yukarı Alt