• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Vajinismustan kurtuldum:)

kimdertli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
5
2
40
Arkadaşlar, benim vajinismus sorunum çok şükür bitti, merak edenler için tekrar yazayım, Ankarada Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç'a gittim. Eşim de Çankırılardan bizi Ankara'ya sürüklüyon diye kızarak gitmişti. Ama benden çok , kendisi defalarca teşekkür ederek ayrıldı doktorun yanından. Eşimle bunca yıldan sonra gerçek evlilik ne demek, istediğin zaman çocuk yapabileceğini bilmek ne demek onu anladık. Şimdiden bu dertten sıkıntısı olan herkese şifa diliyorum. Ben kurtuldum, umarım bu yüzden evlilikler bitmez ve geç de olsa herkes benim gibi mutluluğu yakalar.

ceyda5461

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
31
21
24
Arkadaşlar, benim vajinismus sorunum çok şükür bitti, merak edenler için tekrar yazayım, Ankarada Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç'a gittim. Eşim de Çankırılardan bizi Ankara'ya sürüklüyon diye kızarak gitmişti. Ama benden çok , kendisi defalarca teşekkür ederek ayrıldı doktorun yanından. Eşimle bunca yıldan sonra gerçek evlilik ne demek, istediğin zaman çocuk yapabileceğini bilmek ne demek onu anladık. Şimdiden bu dertten sıkıntısı olan herkese şifa diliyorum. Ben kurtuldum, umarım bu yüzden evlilikler bitmez ve geç de olsa herkes benim gibi mutluluğu yakalar.
CANIM YAKINDA DÜĞÜNÜM VAR ACI ÇEKMEKTEN VE ORAYA PENİSİN GİRECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM. KORKUYORUM GİRMEZ DİYE YANİ. SANKİ GİRMEYECEKMİŞ GİBİ. ORDA BİR DUVAR VARMIŞ GİBİ. ÇOK KORKUYORUM LÜTFEN BANA GÜZEL UMUT VERİCİ BİR ŞEYLER SÖYLEYEBİLİR MİSİN ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ YARDIM ETSİN YA NOLUR..