• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Vajinismusu nasıl kendim yendim..

aysunnnn60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
31
14
Selamın aleyküm arkadaşlar.. Öncelikle bu cümleyi buraya yazmaktan o kadar mutluyum ki anlatamam..🤗 Ben 1 senelik evliyim bu bir senenin nerdeyse 7-8 ayı vajinisms hastası olarak geçti Ama ben artık dayanamadım ve bir şeyler yapmak için bir yola başladım bu süreçte araştırmadım klinik veya doktor kalmadı ama ben yurtdışında yaşadığım için gidemedim açıkçası buradaki doktorlara da güvenemedim Ve araştırdım evde kendim nasıl yapabilirim diye ve bir mucize buldum bu mucize yağ Evet sıvıyağ dilerseniz sizlere detaylı anlatabilirim lütfen çekinmeyin istediğinizi sor elimden geldiğince yardım edeceğim bu hastalığı yaşayan kimse kalmasın...

jnci

Hayatımda ‘Keşke’ler olmasın Allah’ım ❤️
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
2.793
4.064
Canım tebrik ederim ne güzel kendin yenmişsin 🤗🤗Bende ünlü bi doktor sayesinde yendim 🙏🏼Kendim çok çabaladım ama olmadı
Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar bende yardımcı olurum cani gönülden 💞

aysunnnn60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
31
14
Peki acı çok hissettiniz mi?
Acı mı? Aslaaaa 🤗 acı olmuyor arkadaşlar sadece biz kafamızda acı olacak, çok dar canım yanacak içine girince ölücez gibi falan zannediyoruz ve aslında en önemli unsur kuru olmaması yani biz ıslanmadığımız zaman veya krem vs sürmediğimiz zaman işte öyle acı oluyor çünkü ıslaklık olmadığı için giriş zor oluyor ama inanın bi kaç kere dediklerimi yapın Allah’ın izinli ile bu illetten kurtulacaksınız ve inanın sadece bu kafanızda biten bişey yapacam olacak başarıcam diyin ve bakın nasıl oluyor herşey🤗

Hilal7654

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
18
3
Acı mı? Aslaaaa 🤗 acı olmuyor arkadaşlar sadece biz kafamızda acı olacak, çok dar canım yanacak içine girince ölücez gibi falan zannediyoruz ve aslında en önemli unsur kuru olmaması yani biz ıslanmadığımız zaman veya krem vs sürmediğimiz zaman işte öyle acı oluyor çünkü ıslaklık olmadığı için giriş zor oluyor ama inanın bi kaç kere dediklerimi yapın Allah’ın izinli ile bu illetten kurtulacaksınız ve inanın sadece bu kafanızda biten bişey yapacam olacak başarıcam diyin ve bakın nasıl oluyor herşey🤗
Kendime hiç inancım kalmadı eşim de artık daha boşvermiş gibi ve bende de istek azaldı yok nerdeyse psikolojik olarak çok kötüyüm 😭 ki öncesinde anatomik sıkıntımdan ameliyat oldum iki ay önce dünya acı da çektim vajinadan ama buna cesaretim yok sıfır😭

aysunnnn60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
31
14
Kendime hiç inancım kalmadı eşim de artık daha boşvermiş gibi ve bende de istek azaldı yok nerdeyse psikolojik olarak çok kötüyüm 😭 ki öncesinde anatomik sıkıntımdan ameliyat oldum iki ay önce dünya acı da çektim vajinadan ama buna cesaretim yok sıfır😭
Canım benim seni çok iyi anlıyorum bende senin gibiydim ama bak sakın moralini bozma çünkü bu hastalığı yenmek istiyorsan kendine inancın ve başarma isteğin olmalı önce lütfen başarabilirsin gerekirse bende yardımcı olurum sana ama nolur vazgeçme yapabilirsin inan bana sen bir kaşınsın yapamayacağın şey yok💪

Hilal7654

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
18
3
Canım benim seni çok iyi anlıyorum bende senin gibiydim ama bak sakın moralini bozma çünkü bu hastalığı yenmek istiyorsan kendine inancın ve başarma isteğin olmalı önce lütfen başarabilirsin gerekirse bende yardımcı olurum sana ama nolur vazgeçme yapabilirsin inan bana sen bir kaşınsın yapamayacağın şey yok💪
Kendime artık cesaret verecek gücü bulamıyorum deneme fikri bile itici geliyor çok çaresiz kaldım tam psikoloğa gidiyodum ki virüs olayları çıkınca o da kaldı😭keşke inanabilsem

aysunnnn60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
31
14
Kendime artık cesaret verecek gücü bulamıyorum deneme fikri bile itici geliyor çok çaresiz kaldım tam psikoloğa gidiyodum ki virüs olayları çıkınca o da kaldı😭keşke inanabilsem
Tatlım istersen sana yardmcı olabilirim elimden geldiğince bende senin gibiydim ama bak ben evde kendim yendim doktora bile gitmeden💪

Betusokan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
32
11
Canım tebrik ederim ne güzel kendin yenmişsin 🤗🤗Bende ünlü bi doktor sayesinde yendim 🙏🏼Kendim çok çabaladım ama olmadı
Yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar bende yardımcı olurum cani gönülden 💞
Merhaba 8 aydır vajinismus yaşıyorum ve parmak tan esliye geçemiyorum yardımcı olabilirmisiniz 😐

Yukarı Alt