Vajinusmusu KENDİM YENDİM😍

nessf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
5
3
27
2 yıllık evliyim ve vajinusmus illeti ile çok yıpranmıştım ama ben bugun bunu yendımmm❤ Sevıncten ağladım.Ve hep derlerdi hiç korkucak bişey yok ama inanamıyodum.Gözümde o kadar büyütmüşümki yapmamam edemem diye oldugunda dedımkı 2 senemı bı hiç uğruna harcamısım. Bundanmı korkmuşum aynı dertten yıpranan kardeslerım inananın o kadar kolay oluyokı bunlar ılgılı yuzlerce blog, kitap okudum ve söylendıgı gibi olduguna yaptıgımda anladım yardım isteyen olursa deneyimlerimi paylaşmak isterim yazabılırsiniz umarım bu derdı yasayan herkez en kısa sürede dermanı bulur.ğ

35kvk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
62
12
25
Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyorum

nessf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2020
5
3
27
Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyo
Merhaba çok sevindim yenmenize bende 2 buçuk aylık evliyim yapamıyoruz maalesef nasıl yendiniz merak ediyorum
ben doktora gitmeye hep nıyet ettım ama bı türlü olmadı ya maddı durum yetmedı ya psıkolojımız. Bu konuyla ılgılı yüzlerce blog okudum kıtaplar aldım okudum hep bılınc altında dıyolar ya kıtapta okunanlar bılınc altını rahatlatıyo .Sonra internetten bı dilatör seti aldım fıyatı cok degıl 60₺ cıvarı keske onu daha erken alsaymısım keskee parmak egzersızlerınde cok basarılı degıldım dılatör setim geldı yağ sürdüm aparatlara boy boy zaten en kucukten basladım sonra 2-3-4 diye yavas yavas acele etmene gerek yok. en son apratıda yaptıgımda artık denemeye hazırdım .zaten yağ sürdüğünde kayıp gidiyo hissetmiyosun bıle. ilk denemede oldu hiç vakıt gecırme dilatör set al bıtane hıc korkma herkez yapıyo senın kimseden bı eksıgın yok üzülme psıkolojını bozma. özelden de yazabılırsın elımden geldıgınce yardımcı olurum

e2360

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
6
4
24
2 yıllık evliyim ve vajinusmus illeti ile çok yıpranmıştım ama ben bugun bunu yendımmm❤ Sevıncten ağladım.Ve hep derlerdi hiç korkucak bişey yok ama inanamıyodum.Gözümde o kadar büyütmüşümki yapmamam edemem diye oldugunda dedımkı 2 senemı bı hiç uğruna harcamısım. Bundanmı korkmuşum aynı dertten yıpranan kardeslerım inananın o kadar kolay oluyokı bunlar ılgılı yuzlerce blog, kitap okudum ve söylendıgı gibi olduguna yaptıgımda anladım yardım isteyen olursa deneyimlerimi paylaşmak isterim yazabılırsiniz umarım bu derdı yasayan herkez en kısa sürede dermanı bulur.ğ
Merhaba bende 1 yıllık evliyim ve hala aynı dertten kurtulamadım uyuşturucu spry aldım aparat aldım başlıycam nasıl bir yol izlemeliyim ?veya izlemeliyiz.

Aaysila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
1
0
29
Merhaba, bende aynı dertten müzdaripim. Aparatlarda korkutucu geliyo bana ya😔

e2360

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
6
4
24
ben dün duş aırken en küçük boy aparatı denedim ucunu biraz aldım diyelim inanıyorum devamı gelicek zor bir süreç gerçekten neyden korktuğunu sorduklarında cevapbile veremiyoruz evlenen insanları görünce diyorum o bile yapıyo neden ben yapamıyorum falan ama yenicez Allahın izniyle

Merhaba, bende aynı dertten müzdaripim. Aparatlarda korkutucu geliyo bana ya😔

Candanbaykan

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
3
5
30
Lütfen yardımcı olur musunuz bende vajinusmus 1.5 yıllık evliyim 🤦‍♀️

İlginizi Çekebilir