Van merkezde tavsiye edeceğiniz ilköğretim okulu

ebrunun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
90
8
Mrb kizim bu yıl eylulde 72 aylık olacak zorunlu 1.sinifa başlayacak anaokula maalesef almıyorlar Van merkezde tavsiye edeceğiniz ilköğretim okulu varmı

Noldbtt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
702
1.217
Merhaba rekabet ilkokulu var tam merkezde. Bir de havaalanın orada Şehit Jandarma Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu var. Valla benim bebişim olsa bu ikisinden birine kaydederim. Ama çok yoğun oluyor diye biliyorum. İnsallah güzel bir yer bulursunuz ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ebrunun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
90
8
Merhaba rekabet ilkokulu var tam merkezde. Bir de havaalanın orada Şehit Jandarma Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu var. Valla benim bebişim olsa bu ikisinden birine kaydederim. Ama çok yoğun oluyor diye biliyorum. İnsallah güzel bir yer bulursunuz ❤
Tev ifakat yavuz ilköğretim okulu çıkıyor Bize ikamet oraya düşüyor

Yukarı Alt