Varikosel ameliyatından sonra hamile kalan varmi

Tukaraca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Benim eşimde ameliyat oldu olur olmaz takviye verdi doktor ve dedi ki bazı doktorlar 6. Aydan sonra veriyor yaptığı ameliyatın başarısını görmek için dedi. Ama ben hastalarımı düşünüyorum zaman kaybetmelerini hiç istemiyorum dedi.. 4 ay kullandık eşim test verdi sonuçlar gayet iyiye gidiyor çok şükür🙏🏻 Takviyelere devam edin 6. Ayda tamamen normale döncek diyor doktor sonuçlar için bakalım

Tukaraca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Canim inşallah bebek sahibi olursun bizim her iki tarafta vardi sol tarafi oldu %40 lik bı artış oldu ama sperm hareti halen yüzde sıfır 3 ay daha bekleyin dedi ilca verdi bizde şimdi bekliyoruz tabi zor bi durum allah kimseye yasatmasin

Peripellas

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
209
Ne zaman ameliyat olmuştu eşiniz?
Sonuçların iyiye gitmesine sevindim.
Bizde haftaya ameliyat olacağız ve ameliyattan 1 hafta sonra ilaçlara, takviyelere başlayacağız inşallah.
Şubatın başında olmuştu. Mikrocerrahi ile tecrübeli birine yaptırın tavsiyem

Peripellas

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
209
Canim inşallah bebek sahibi olursun bizim her iki tarafta vardi sol tarafi oldu %40 lik bı artış oldu ama sperm hareti halen yüzde sıfır 3 ay daha bekleyin dedi ilca verdi bizde şimdi bekliyoruz tabi zor bi durum allah kimseye yasatmasin
Amin canım bunları sadece yaşayan bilir gerçekten

kardelen_08

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.997
Şubatın başında olmuştu. Mikrocerrahi ile tecrübeli birine yaptırın tavsiyem
Benim için de zaten önemli bir kriterdi mikrocerrahi olması ve o şekilde olacak.
Bakalım doktor pek umutlu konuşuyor. Hastalarından örnek verdi hep. İnşallah bizde memnun kalırız.

Yukarı Alt