Varkosel ameliyatından fayda gören var mı?

Mihrimah_istanbul

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2018
44
36
Eşim cuma günü varikosel ameliyatı olucak.Spermde morfoloji çok bozuk çıktı. Aslında varikosel çok başlangıç fakat ben 38 yaşında olduğum için doktorumuz profert M diye bir ilaç başladı ve ameliyat önerdi.Ocak ayında 1,5 aylık bir gebelik yaşadım gelişmeyip düştü.Profet M kullanan bana umut verebilecek kimse var mı ?😔😔😔😔

Sunnys

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
181
150
Benim eşim de Varikosel ameliyatı oldu doktor 6 ay sonra gel dedi kontrol için hemde çift taraflı oldu ameliyatı ben 3.ayında hamile olduğumu öğrendim zaten 6 aya kadar pozitif dönüş olacağı söylenmişti.Doktorlar ameliyat süresince belli ilaçlar veriyor sen umudunu kaybetme eşine de Allah şifa versin canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bulut161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
1.161
333
Benim eşim de Varikosel ameliyatı oldu doktor 6 ay sonra gel dedi kontrol için hemde çift taraflı oldu ameliyatı ben 3.ayında hamile olduğumu öğrendim zaten 6 aya kadar pozitif dönüş olacağı söylenmişti.Doktorlar ameliyat süresince belli ilaçlar veriyor sen umudunu kaybetme eşine de Allah şifa versin canım
Merhaba bu süreçte Hangi vitamin ila c kullandınız

Sunnys

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
181
150
Merhaba bu süreçte Hangi vitamin ila c kullandınız
Yanlış hatırlamıyorsam d vitamini kullanmıştı birde klomen kullandı ameliyat öncesinde ameliyattan sonra da devam etti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-12-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt