Ve gidiyorum

NEVAL26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ve bitiriyorum bugun avukatıma vekaletimi verdim.içim acıdı bin parcaya bölündüm.evim sandıgım üzeine titredigim yuvamdan herbir esyamı valize koyarken ağladım hemde deli gibi gidiyorum işte artık baba evine vedalastım arkaslarımla hpimiz sustuk biz buraya nasıl geldik be adam ben sana ne yaptım .yasadıgım seyi anlamlandıramıyorum beynim yorgun ruhum yorgun.14 yıl mı yalandı son 2 ay mı hangisi gercekti hangisi yalan

ecem899

askim ve oglum (L)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
aynisini bende yasadim ama 6 aylikken o an cok acii biliyorum konduramiyorsun ama suna inanki hayat devam ediyor ben o gunlere evlilik demiyorum su an 1 senedir evliyimm ve cokta mutluyum allah sanada mutlulkuk nasip etsin ve sabir arkadasim

matahari_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Çok üzüldüm canım, sakın üzme kendini, başını dik tut, inşallah herşey yoluna girecek zaten...

Munzevii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bence eşinizin ciddi psikolojik sorunları var... Bu dönemde ayrı yaşasanız da boşanmayı sonra sakinleşinceye kadar erteleseniz... Birbirinizi aramayın sormayın... Bir süre sonra belki hatasını anlayacaktır... Ya da kararının arkasında duracak ama en azından bu kadar kısa sürede bunca yıllık evlilik biraz süreyi hakediyor... Hakkınızda hayırlısı olsun...

BinbirRenk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
895
Üzülmeyin desek de elde değil artık mutlaka bir süre etkisinde kalacaksınız.
Umarım kısa sürede kendinizi toparlarsınız.
ileriye bakıp hayırlısı böyleymiş diyeceksiniz artık.
Allah yardımcınız olsun.

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Ve bitiriyorum bugun avukatıma vekaletimi verdim.içim acıdı bin parcaya bölündüm.evim sandıgım üzeine titredigim yuvamdan herbir esyamı valize koyarken ağladım hemde deli gibi gidiyorum işte artık baba evine vedalastım arkaslarımla hpimiz sustuk biz buraya nasıl geldik be adam ben sana ne yaptım .yasadıgım seyi anlamlandıramıyorum beynim yorgun ruhum yorgun.14 yıl mı yalandı son 2 ay mı hangisi gercekti hangisi yalan
nasip böyleymiş deyip avunmaktan başka çare yok...

14 yıl mı 2 ay mı bilemem ama... aşkı gerçek değilmiş!

sizin değerinizi kıymetinizi bilse bu durumda olmazdı hiçbirşey..

umarım gerçek aşkı bulur daha da mutlu olursunuz. hayat sizi daha iyilerle karşılaştırsın. çok güzel günler görün inşallah...

BenPeriKizi

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
9
yeni hayatinda cok mutlu olman dilegiyle..zaman sadece biraz zamann.

1 anne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
45
Haklısınız,yaşanmışlıkları bir çırpıda silip atmak zordur.
Hele ki binbir hayalle kurulan evlilikleri bitirmek...
Ama önceki konularınıza baktımda,hakkınızda en hayırlısı buymuş!
Ortada hiç bir sebep yokken bahanelerle çok çirkin bir yolla yıldrmak istemiş sizi.
Devam etseniz çok daha ağır şeyler yaşardınız eminim.
İlk başlarda bunca senenin üstüne değişen hayatınıza,düzeninize alışmak zor gelecektir.
Ama insanoğlu her duruma alışıyor.
Sizde yeni düzeninize alışıcaksınız.
Şu stresli dönem,prosedürler,ayrılık sancıları geçsin,inanın çok daha huzurlu olacaksınız.
Geçen yıllarınıza,yaşadığınız haksızlıklara,maruz kaldığınız nahoşluklara acıycaksınız.
Şimdi güçlü olun,dik durun ve hakkınızı sonuna kadar savunun.
Hiç olmadığınız kadar güçlü durun ki ne kaybettiğini anlasın.
Yolunuz ve şansınız açık olsun..

Philemon

çapulcunun annesi
Pro Üye
Emoji Skoru
15
üzüldüm adınıza inşallah bundan sonrası size mutluluk getirsin.

Yukarı Alt