Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Koton prenses

2 prens,1 prenses annesi
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
2.019
1.965
Çok zarifsiniz teşekkür ederim ✨
Krem güzel bir krem👌🏻
Çok karamsar olmayın 🤍🤗
Bi ara tam almaya niyetlenmiştim vazgeçtim.yurtdisinda yaşıyorum.suan ordan ben de farmasinin setini ısmarladım.aslinda çok kötü lekelerim yok ama rahatsız oluyorum yine de.farmasi ise yaramazsa kesinlikle alicam.
Bu arada bi arkadaşım şems arslan 'ın pirinç unlu maskesini yapıp kullanıyo.lekelerinde ciddî anlamda açılma oldu.kreme ulasamayanlar varsa tavsiye ederim

Seda_gul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
140
100
28
Merhabalar, öncelikle kusura bakmayın mesajınızı yeni fark ediyorum🤗
Sizin yüzünüzde dağınık gözüküyor, ben de tam elmacık kemiklerimin üzerinde kanat gibiydi🤦🏼‍♀️😸 hatta cilt bakımına gittiğim hanım, iki yanağımda da dengeli ve aynı açıda olduğu için güneş lekesi olarak yorumlamıştı..ancak dediğim gibi arka arka ya 3 yıl var arada iki doğum, Akdeniz bölgesindeyim güneşin açısı, hayat şartları vs. Hepsi üst üste sanırım yordu😔
Lekelerin rengi, cildimin tonu sizinkine benziyor☺️
Ümidi kaybetmemek lazım, ben bunu yaşadım bu süreçte, tamam bana çare yok, çok lüx uygulamaları da yaptıramam, böyle benle yaşayacak bu lekeler dediğim anda ve cidden bu kremlerden de umut beklemediğim bir anda yolaldım.. Sanırım sabır ve zaman🤷‍♀️
Bendr iki senede 2 doğum yaptım haliyle yüzüm bile yıprandı Hataylıyım malum güneşli bi yer bide güneş kreminin bu kadar önemli olduğunu bilmiyodum. Almanyada tanıdığım ecza üzerine okuyo bugün onunla konuştum biraz hidrokinon içerikli ürün kullan dedi olmazsa salisilik asit içeren ürün dene dedi. Expigment dene leke üzerine ince bi takaba mutlak güneş kremi kullan diyor. Sizce denesem mi fayda görür müyüm. Daha çok zarar vermek istemiyorum o yüzden iyice araştırıyorum

Seda_gul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
140
100
28
Merhabalar, öncelikle kusura bakmayın mesajınızı yeni fark ediyorum🤗
Sizin yüzünüzde dağınık gözüküyor, ben de tam elmacık kemiklerimin üzerinde kanat gibiydi🤦🏼‍♀️😸 hatta cilt bakımına gittiğim hanım, iki yanağımda da dengeli ve aynı açıda olduğu için güneş lekesi olarak yorumlamıştı..ancak dediğim gibi arka arka ya 3 yıl var arada iki doğum, Akdeniz bölgesindeyim güneşin açısı, hayat şartları vs. Hepsi üst üste sanırım yordu😔
Lekelerin rengi, cildimin tonu sizinkine benziyor☺️
Ümidi kaybetmemek lazım, ben bunu yaşadım bu süreçte, tamam bana çare yok, çok lüx uygulamaları da yaptıramam, böyle benle yaşayacak bu lekeler dediğim anda ve cidden bu kremlerden de umut beklemediğim bir anda yolaldım.. Sanırım sabır ve zaman🤷‍♀️
Umut oldunuz bana yaa çok sağolun bu arada çok incesiniz

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
29
13
Bendr iki senede 2 doğum yaptım haliyle yüzüm bile yıprandı Hataylıyım malum güneşli bi yer bide güneş kreminin bu kadar önemli olduğunu bilmiyodum. Almanyada tanıdığım ecza üzerine okuyo bugün onunla konuştum biraz hidrokinon içerikli ürün kullan dedi olmazsa salisilik asit içeren ürün dene dedi. Expigment dene leke üzerine ince bi takaba mutlak güneş kremi kullan diyor. Sizce denesem mi fayda görür müyüm. Daha çok zarar vermek istemiyorum o yüzden iyice araştırıyorum
Ben de Hatay Dörtyol da öğretmenlik yapıyorum 🤗 evet sıcağı, güneşi yazın dayanılmaz😫
Asitler cilt dostu bence ancak cildi sağlam korumak lazım.. AHA lar var mesela doğal asitler.. Ben almıştım cyrene markasının AHA larını hem de yüzde 14 gibi bir oranda olanını.. Bir iki kullandım, cilt cidden parladı ancak sabırla bakımı yapmak gerek.. Cildimde o lekeler varken hep karamsar, sabırsız, olumsuz potansiyeldim..özetle onu da devam etmeden yarıda bıraktım hatta elimde hatrı sayılır saygınlıkta duruyorlar 😁Kışın kullanmak gerek ve cildi korumak gerek.. Kaş yaparken göz çıkarmanın olası olduğu içerikler özetle🤭
Hidrokinon u da duymuştum.. O da destekliyor pigmentasyonu sanırım.. Ancak expigment😕 yok😾 hem de hiç kullanmayın derim👌🏻

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
29
13
Bi ara tam almaya niyetlenmiştim vazgeçtim.yurtdisinda yaşıyorum.suan ordan ben de farmasinin setini ısmarladım.aslinda çok kötü lekelerim yok ama rahatsız oluyorum yine de.farmasi ise yaramazsa kesinlikle alicam.
Bu arada bi arkadaşım şems arslan 'ın pirinç unlu maskesini yapıp kullanıyo.lekelerinde ciddî anlamda açılma oldu.kreme ulasamayanlar varsa tavsiye ederim
Ahh ne kadar şanslısınız kremlere ulaşabilirlik konusunda🤤😸
Ekonomik kaygılar yoksa hiç düşünmeyin 😫😍

amasyam2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
56
21
Merhaba bende arka arkaya iki hamilelik yaşadım iki yanağında da beş krş para ebatında leke var ve bıyık bölgemde dahaa yemi başladım leke caresi aramaya sizin lekelerinizin fotografı var mı acaba ben zaten çilleri olan biriyim onlar değil de bu lekeler çok rahatsız edici fondöten bile kapamıyo çok üzülüyorum
Merhaba,
Tam da beni tarif ettiniz sanki. Benim de lekelerim böyle başladı. Sonra mücadele ettikçe farkli yerlere de yayıldı. Mutlaka ama mutlaka yaz kış güneş koruyucu kullan. Kimyasal şeyler deneme. Bitkisel şeyler araştır. Ben şuan başlangıç lekelerimi arar oldum. :KK43: