Vemcaine sprey

Defnam123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
85
19
Vemcaine sprey ile iliski kokusunu atabilen var mı? O baskı ve yanma hissine gerçekten etki ediyor mu ve spreyin cubugunu tamamen içeri sokmamiz gerekiyormu kaç fiş sikmaliyiz kullananlar yardımcı olabilir mi sonunda spreyi aldım ve 1 2 gune denicem

Kaktushlldnz

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2018
96
14
Evet tamamen uyusturuyor ben ilk basta girise 1 fis sikmistim sonra cubugu icine sonuna kadar itin 2 fis, ortada 2 fis en son yine giriste 2 fis sikip 10 dk bekliyodum his kalmiyo yakmasindan korkmayin mentol gibi düşün ilk bi yakar sonra gecer hic bir his kalmaz

leylosvemecnun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
575
279
Ben tedavimde kullandım gerçekten işe yarıyor.Seansa gitmeden önce 10 fıs sıkıyordum seans öncesi de 5 fıs doktorum sıkıyordu.Acı yok gerçi acı sprey olmasa da yok da işte bizler beynimize acıyı kodlamışız bir kere

Defnam123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
85
19
Evet tamamen uyusturuyor ben ilk basta girise 1 fis sikmistim sonra cubugu icine sonuna kadar itin 2 fis, ortada 2 fis en son yine giriste 2 fis sikip 10 dk bekliyodum his kalmiyo yakmasindan korkmayin mentol gibi düşün ilk bi yakar sonra gecer hic bir his kalmaz
Evet bi onu sonuna kadar sokabilirsem yakması falan sorun drgil çok tesekkurlrr

Defnam123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
85
19
Ben tedavimde kullandım gerçekten işe yarıyor.Seansa gitmeden önce 10 fıs sıkıyordum seans öncesi de 5 fıs doktorum sıkıyordu.Acı yok gerçi acı sprey olmasa da yok da işte bizler beynimize acıyı kodlamışız bir kere
Sırf o yüzden uzun süredir ayna karsisinda inceledim dokunmaya çalıştım kafamı bosaltmaya çalıştım simdi denicem o başta ki olayı atlatabilsem çok iyi olcak

Defnam123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
85
19
Peki silmemmi gerek eşimi etkilermi

Yukarı Alt