Popüler Konu Verimli Rutin

elecda

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
4.927
17.582
37
elecda elecda canım öncelikle araban hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin 🙏🏻

Benzer sorunlar bende de var, ben bir süredir bir ayak bakım merkezinde öedikal bakım yaptırıyorum. 100₺ tutuyor ve gerçekten çok memnun kaldım. Biz seninle yakın oturuyoruz, sana da yakın bir yer özelden adını yazayım merkezin. Kuaföre kıyasla saha memnun kaldım ben. Eşimin ayaklarında batma vardı tamamen iyileştirdiler mesela.

Kaş-kirpik serumu ben de kullanmak istiyorum ama hamilelik bitimini bekliyorum Hülya Kayhanınkini övüyorlar ama ben de araştırıyorum.

Son olarak Roseama da uygun bir yüz kremi Arayışındaydım geçen hafta bir krem aldım kielhsten ama biraz kullanayım memnun kalırsam sana yazacağım.
Çok teşekkür ederim canım :KK200:
Haftaya cilt doktoruna randevu aldım. Rosacea’yı da konuşacağım. Önereceği krem olursa ben de sana yazarım.
Kaş kirpik yağını Simyaevinden aldım. İşe yaramazsa deneyeyim senin dediğini.
 

elecda

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
4.927
17.582
37
Selamlar Hanımlar,

Bugün yeni bakıcı ablamız işe başladı. Bu nedenle bu hafta izinliyim. Hazır izin almışken sağlık kontrollerimi aradan çıkarayım dedim.

Yarın, kadın doğum ve genel cerrahiye gideceğim. Cuma günü de fizik tedavi ve kan tahliline gitmeyi planlıyorum. Önümüzdeki hafta da cildiyeye randevum var.

Temmuz ayında 3 hedefe odaklanarak, günlük takip yapmıştım. Onların sonuçlarını ekte paylaşıyorum. Diyet listesine uymak ve cilt bakımı konusunda iyi iş çıkardım. Ela’nın gece rutini bazen aksadı. Ancak elimden geldiğince aksatmamak için çabaladım.

Ayrıca ay başında okumak ve izlemek istediklerim ile ilgili son durumu da ekliyorum. “Konuş ki Dinlesin, Dinle ki Konuşsun” kitabı hariç hedeflediğim kitapları okudum ve seyretmek istediklerimi izledim.
 

Eklentiler

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
12.804
15.835
Ağustosun 5i gelmiş çatmış bile. Şu sıralar zamanın geçiciliği ve hızı hakkında düşünüp duruyorum. Verimli zaman nitelikli kaliteli zaman deyimlerinin hayatımdaki rollerini irdeliyorum. Bugün var olup yarın hayatta olamayacağımız gerçeği insanı titretip kendine getiriyor.
-
Eşim artık istanbulda: bir süre sorumluluklarım bihayli fazla yaşayacağım. Uzun zamandır çoğu işleri eşim hallettiği için biraz zorlanabilirüm diye düşünüyorum. O sebeple daha programlı ilerlemek niyetindeyim.
Bugün yeni bir ay planı yapacağım nasipse

*Dün iş çıkışı kırtasiyeye uğrayıp oğlum için yeni dönem ev okulu ihtiyaç listesini tamamladım. 127tl harcadım
*bir kg bal satıp 50tl kazanç sağladım ( k babamın balları- torununa birikim olsun diye)
*benim ve eşimin birer kredi kartımız var- benim toplam borcum 370tl. Eşimin kartı da bende kalmış. Harcama yapmıyoruz. Nakit alışveriş yapmak inanılmaz bereketli.
*bu ay birikim adına ne yapabilirim diye düşünüyorum ancak bu ay farklı kurum ve kişilere yardım yapmak niyetindeyim. Ağaç dikimi/ katarak ameliyatı gibi
*bayram sebebiyle ailelerimize hediyeler aldık totalde 650 tl harcadık
*kurbanlık için 2400tl harcadık
*yeni evin eksikleri için de 1000tl harcadık
—-
bugün de market alışverişi yapacağım tahmini 300tl harcarım.
ayrıca atlet ihtiyacım var.
....
*bu ay yeni bir diyetisyen ile online diyet programına başlıyorum 200 tl. Aylık giderim olacak.
*oğlumun babasından uzun süre ayrı kalması ve bu süreci sağlıklı şekilde atlatabilmek için bir pedagog araştırıp destek alacağım.
* bu ay cilt bakımı için randevu alacağım. Cildime haksızlık ediyor bi buçuk aydır hiç bakmıyorum.

...

Şimdi toparlanma vakti..