• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Verimli Rutin

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
12.629
15.254
Bolu Gölcük’te Gazelle Resort var. Bayılıyorum oraya. İpek’ten önce eşimle nefes alma yerimizdi. Otelin yemekler güzel, termal havuz var. Gölcük gölüne çok yakın. Sabah otelde kahvaltı yaptıktan sonra gölün etrafında yürüyüş yapıyorduk. İnanılmaz iyi geliyordu.
Hemen bakıyorum internetten
Teşekkürler arkadaşım

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
12.629
15.254
Sahihuban, Kaizen S, binhuzunluhaz, elecda yazdıklarınız çok iyi geliyor, elleriniz dert görmesin. Üşenmeyip uzun uzun yazıyorsunuz ya... çok kıymetli... ben Ramazan ayında yazamadım buraya. Biraz içime döndüm galiba. Ama takipteydim. Ramazan ayı hedeflerimi gerçekleştirdim sayılır. Tabii yapamadıklarım da oldu.

Biz de Pazar günü yolculuğa çıkıp küçük bir orta Anadolu turu yapacağız iki haftalık.

Hepinize şimdiden iyi bayramlar... Sizi seviyorum ♥
Keyiflerinizin gıcır gıcır olduğu
Şükür duygunuzun ve farkındalıklarınızın arttığı sağlıklı bir tatil diliyorım
Ufak tefek şeylere takılmadan anın tadını çıkarıp
Suyu bile ağzından itibaren tm hücrelernde hissederek içmen tavsiyemdir
Hem sana hem kendime hem de diğer tüm arkadaşlara

benben00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
2.195
3.494
@Sahihuban merhaba bolu taraflarını düşünüyorsanız hindibağıda güzel bir seçenek ama artık yer bulabilir misiniz emin değilim 🤔 maşukiyede cansu bungolow var çok salaş ama hoş bir yer resmen kuş sesleri ile uyanıyorsunuz(yine bayramda risk barındırıyor🧐) sapancada göl kenarında konaklamıştık bir evlilik yıldönümü kutlamamızda; butun gun golun kenarında yürüyüş yapıp bisiklet sürmüştük, çok eğlenmiştik. Bir de ankaradan kapadokyayı düşünebilirsiniz güzel bir taş odada konaklarsınız gitmediyseniz giderken ıhlara vadisine uğrarsınız(resmen cennet!) dönüş yolunda tuz gölünde günü batırırsınız(henuz göl çekilmedi ise harika fotoğraflar yakalarsınız) şimdiden iyi tatiller😎

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
12.629
15.254
@Sahihuban merhaba bolu taraflarını düşünüyorsanız hindibağıda güzel bir seçenek ama artık yer bulabilir misiniz emin değilim 🤔 maşukiyede cansu bungolow var çok salaş ama hoş bir yer resmen kuş sesleri ile uyanıyorsunuz(yine bayramda risk barındırıyor🧐) sapancada göl kenarında konaklamıştık bir evlilik yıldönümü kutlamamızda; butun gun golun kenarında yürüyüş yapıp bisiklet sürmüştük, çok eğlenmiştik. Bir de ankaradan kapadokyayı düşünebilirsiniz güzel bir taş odada konaklarsınız gitmediyseniz giderken ıhlara vadisine uğrarsınız(resmen cennet!) dönüş yolunda tuz gölünde günü batırırsınız(henuz göl çekilmedi ise harika fotoğraflar yakalarsınız) şimdiden iyi tatiller😎
Sanırım geç kaldık
Bayramda her yer full dolu
Baktım hindibapı ya

Kapadokyaya üç kez gittik taş otellerde kldık gerçekten mükemmel bi seçenek
Ancak bu defa yeşil doğa olsn istedik
Ama her yer doluuuuu

derin sularda

Her insan bir umman...
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
5.350
21.680
Sanırım geç kaldık
Bayramda her yer full dolu
Baktım hindibapı ya

Kapadokyaya üç kez gittik taş otellerde kldık gerçekten mükemmel bi seçenek
Ancak bu defa yeşil doğa olsn istedik
Ama her yer doluuuuu
Öğretmenevlerine baksanız.
Biz Avanos öğretmenevinde kalmıştık dört yıl önce.
Gerçi yer ayırtmakta geç kalmışsınız.

muhendiseylul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2016
1.082
1.690
Bolu Gölcük’te Gazelle Resort var. Bayılıyorum oraya. İpek’ten önce eşimle nefes alma yerimizdi. Otelin yemekler güzel, termal havuz var. Gölcük gölüne çok yakın. Sabah otelde kahvaltı yaptıktan sonra gölün etrafında yürüyüş yapıyorduk. İnanılmaz iyi geliyordu.
O otel benim de favorim👍 Kızılcahamam da tercih edilebilir milli parkın oradaki oteller, orda da ormanda yürüyüş çok keyifli @Sahihuban

Sahihuban

Guru
Pro Üye
25 Mayıs 2013
12.629
15.254
Arkadaşlarım otel önerleriniz için çok teşekkür ederm ancak çoğu otel dolu . Müsait olanlarda iki kişi bi geceye 850 tl ve civarı istediğinden gezimizi günübirlik yaptık
Gölcük de yürüyüş yapmak inanılmaz keyifliydi

Tatili bol bol aile ve onlara yardımcı olmakla geçiriyoruz. Ancak oplumla halası ilgilendiği için kendime okumalarıma yürüyüşlerime pek güzel vakit ayırabildim çok mutluyum 😀

Sizlerin tatillerinin de çok güzel geçmiş olmasını diliyorum herkese mutlu bayramlar

Yukarı Alt