Vucut Için Sıkılastirici Onerileriniz...

E

EU1

Ziyaretçi
KISLAR BİR S:1rolleyes::1rolleyes:ÜREDİR KONDİSYON BİSİKLETİ KULLANIYORUM BACAKLARIM GERCEKTEN MASA MASI İŞİMDEN DOLAYI YAGLANMISTI. BİR HAYLI ERİDİ YANLIZ YUMUSAK VE SARKIK DURMAYA BASLADI YAPTIGIM SPORUN ARDINDAN İYİ BİR SIKILASTIRICI KULLANMAK İSTİYORUM KULLANIP MEMNUN KALDINIZ ÜRÜNLER VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

dertlikxixz

hoşgeldin :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
KISLAR BİR S:1rolleyes::1rolleyes:ÜREDİR KONDİSYON BİSİKLETİ KULLANIYORUM BACAKLARIM GERCEKTEN MASA MASI İŞİMDEN DOLAYI YAGLANMISTI. BİR HAYLI ERİDİ YANLIZ YUMUSAK VE SARKIK DURMAYA BASLADI YAPTIGIM SPORUN ARDINDAN İYİ BİR SIKILASTIRICI KULLANMAK İSTİYORUM KULLANIP MEMNUN KALDINIZ ÜRÜNLER VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
ben avon kullanıormkaydirigubbakcemile5

NightWish

TEAM CULLEN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
nivea q10 ve vichyi öneriyorlar..bende niveayı almayı düşünüyorum..

ateist78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
ben nivea my silhouette kullanıyorum, memnunum. clarins'in lift fermete'si de oldukça iyi ama çok pahalı, nivea da aynı işe yarıyo yani...

hayalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende spor salonuna gidiyorum ve nıvea kullanıyorum . iyi gibi ama cok etkili olmadı bende. daha etkilisini bulursam onu alıcam . bulana kadar idareten kullanıyorum

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
amway kullanıyorum
çok güzel bir ürün gerçekten

E

EU1

Ziyaretçi
Daha önce niveanin birçok ürününü kullandim pek işe yaramadi ama bilmiyorum hala bir isim olusmadi sunu almaliyim die bari nivea alayim bende temelli yumusucak yoksa belki işe yarar

Paradise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende nivea alıp deniyim bakalım

ateist78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
valla bende nivea gerçekten işe yaradığı için tavsiye ettim, hakikaten iyi toparlıyor, yemin ederim ki bi çıkarım filan yok, ürün distrübütörü filan değilim, memnun kaldığım için tavsiye ettim... ha, tabi tek başına hokus pokus hesabı oturduğun yerde sürersen öyle işe yaramaz, spor yapıyorsan yapmaya devam ediceksin ve yardımcı ürün olarak göreceksin bunu. yok sürdüm de, işe yaramadı da filan, pastaları börekleri tıkınıp sonra sürülürse işe yaramaz elbet, bunu da gözönünde bulundurmak gerek...

E

EU1

Ziyaretçi
oriflamenin sıkılaştırıcı duş jelini almıştım.
faydasını gördüğümü düşünüyorum, çok düzenli kullanmasamda.
zaten ucuz bir şey.denemye değer yani.

Yukarı Alt