Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Vücut Makyajı Ve Ürünleri Kullanan Varmı?

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve Paradise tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Paradise
  1. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Kızlar Aranızda Hani Şu Sexy Ve Pürüzsüz Bomba Gibi Olmamızı Sağlayan Vücut Ve Bacak Makyajlarından Fondoten Ve Spreylerinden Kullanan Ve Tavsiye Edecek Olan Varmı? Bir de Kullananlara Sorum Olacak;

Bu Makyaj Çok Çabuk Akıyormu Kıyafete Bulaşıyormu? Şimdiden Teşekkürler :KK66:

2. 5 Mart 2009
  3. cigdem_sezar

cigdem_sezar crocus Üye

Ödül Puanları:
    76
    canım SALLY HANSEN ın bacak çorabını öneririm muhteşem doğal ve asla bulaşmıyor hemde 4 rengi var biri mutlaka uyar sana.Ben Kanyon Eczanesinden alıyorum hep ama sanırım Sally Hansen satan daha birçok eczane var.t$k edeceksin bana kullanınca :)))

4. 2 Temmuz 2009
  5. KilicBaligi

KilicBaligi ✯✯✯ Albay ✯✯✯ Pro Üye

Ödül Puanları:
    438
    Sallay Hansen kullandım ama bir şişe 5 kullanımda bitiyor malum bacaklar uzun, bunun yerine mac ten yüz ve vucut fondoteni aldım hem daha doğal ve parlak durdu hemde 1 senedir kulanıyorum sür sür bitmedi...60 lira civarı yanlış hatırlamıyorsam mac te şu an bence bu kadar uzun süre kullanmaya değer...

6. 13 Ağustos 2009
  7. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ikinize de çok teşekkürler Sizi Seviyorum... yerimseniben

8. 27 Ağustos 2009
  9. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Ödül Puanları:
    106
    anaaa ben bu konuda fransiz kaldim azcik ucundan konuyu acarmisiniz ? pls:sinifsinif:

10. 27 Ağustos 2009
  11. Slinn

Ödül Puanları:
    106
    :uhm::uhm:

12. 27 Ağustos 2009
  13. Slinn

Ödül Puanları:
    106
    biraz gec oldu ama Otobronz dan bahsetdiginizi anladim :)) canim ona turkiyede corap diyorlar sanirim ama asil yaptigi bacaklari yada surdugun yeri bronzlastirmak, ve rendide hemen cikmaz cok fazla surmedinse giysine yaglanmaz , sadece bacak degil vucuduyun istedigin bolgesine sure bilirsin...

14. 27 Ağustos 2009
  15. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    ben internetten aldım air stocking terra-cotta renginde hiç bulasmıyor tavsiye ederim

16. 7 Ocak 2010
  17. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.