Ya hamileysem 五

Sibel Colak

Yeni ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2019
6
1
Merhaba. Bu saat oldu uyuyamad覺m. (05:00) Kafamda deli sorular var. 8ayl覺k bir k覺z覺m var beni h璽len emiyor. Doumdan sonra ilk adetimi Eyl羹l羹n 24 unde g繹rd羹m. Ekim ay覺 bitti Kas覺m覺n 4羹 bende hen羹z regl olmad覺m.Yarin sal覺k oca覺na gidip test yapt覺raca覺m 11 g羹nl羹k bir gecikme var. Eim geri 癟ekme y繹ntemi ile korunuyor. Defalarca kondom kullan dememe ramen s覺rf kendi zevkini 繹n planda tuttuu i癟in beni dinlemedi. Doumumu sezeryan olarak yapm覺t覺m. Ve u an eer hamileysem (noluur negatif olsun) napcagimi bilmiyorum. Aldirmalimiyim dourmal覺 miyim... Ve eer hamileysem bebeimi s羹tten kesecekmiym. D羹羹nmekten uyuam覺yorum. Belim adet olacakm覺 gibi iddetli ar覺yor.Yorgun hissediyorum. Benimle ayn覺 yada benzer durum yaayan varm覺 ?

morcivertkedi

Pop羹ler ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
28 ubat 2018
5.873
13.861
normalde kad覺n覺n korunmas覺na kar覺y覺m ama bu kadar korkuyor ve istemiyorsan覺z, (bebei ald覺rmay覺 d羹s羹necek kadar) siz korunun. geri 癟ekilme bi korunma y繹ntemi deil. doumdan sonraki ilk adetten itibaren d羹zenli olacak diye bisey yok. bu kad覺ndan kad覺na deiir durum. uan adetiniz d羹zensizdir sadece.

Yakud-u Anka

Eeeh yeter be!
Kay覺tl覺 ye
11 Eyl羹l 2019
916
5.265
Ne desem bilemedim ama olur da hamileyseniz ald覺rmay覺n ikisi de ikiz gibi b羹y羹rler zaten 8 ayl覺k olmu baz覺 bebek 1 ya覺nda emmeyi b覺rak覺yor zaten ilk 6 ay en 繹nemli olan, devam s羹tleriyle falan b羹y羹r b羹y羹k olan zehirlemesin s羹t羹n羹z diye hamileyken emzirmeyin der b羹y羹kler. Yani bilemedim ya ald覺rman覺z覺 istemedim k覺yamad覺m r覺zk覺yla gelirmi bebek

Ckolatakahve

Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
15 Aral覺k 2018
3.216
2.646
Eger einiz guvenilir ekilde korunmuyorsa ve bebek istemiyorsan覺z siz niye korunmuyorsunuz?

Soruya gelince de, dogumdan 50 gun sonra adet oldum. Ondan sonra 3 defa daha oldum ve kesildi. 4 5 aydir olmuyorum. Kizim 11 aylik olacak. Daha duzene girmez

Serya90

ye
Kay覺tl覺 ye
3 Ekim 2019
207
82
Merhaba. Bu saat oldu uyuyamad覺m. (05:00) Kafamda deli sorular var. 8ayl覺k bir k覺z覺m var beni h璽len emiyor. Doumdan sonra ilk adetimi Eyl羹l羹n 24 unde g繹rd羹m. Ekim ay覺 bitti Kas覺m覺n 4羹 bende hen羹z regl olmad覺m.Yarin sal覺k oca覺na gidip test yapt覺raca覺m 11 g羹nl羹k bir gecikme var. Eim geri 癟ekme y繹ntemi ile korunuyor. Defalarca kondom kullan dememe ramen s覺rf kendi zevkini 繹n planda tuttuu i癟in beni dinlemedi. Doumumu sezeryan olarak yapm覺t覺m. Ve u an eer hamileysem (noluur negatif olsun) napcagimi bilmiyorum. Aldirmalimiyim dourmal覺 miyim... Ve eer hamileysem bebeimi s羹tten kesecekmiym. D羹羹nmekten uyuam覺yorum. Belim adet olacakm覺 gibi iddetli ar覺yor.Yorgun hissediyorum. Benimle ayn覺 yada benzer durum yaayan varm覺 ?
Bence ald覺rmay覺n ki ben evlat sahibi olmak i癟in yan覺p tutuuyorum..
Benim bir arkada覺mda da ayn覺s覺 oldu bir sene arayla ikincisine hamile kald覺 durumu da 癟ok iyi deildi ama yine de doum yapt覺 ve bereketli oldu.
Ayr覺ca emzirmeye de devam etti , 癟ocuk belli bir zaman sonra istemedi b覺rakt覺 o da.yle bir durumda doktor size ne yap覺p yapmayaca覺n覺z覺 s繹yler zaten ama ben sadece yak覺n 癟evremden birinin emzirdiini bildiim i癟in yazmak istedim ve eer hamile deilseniz de ona g繹re korunma y繹ntemini se癟in (eer istemiyorsan覺z bebek sahibi olmay覺) hap kullanmak istemem derseniz uzun y覺llar sizi koruyacak spiral takt覺rabilirsiniz..

Sibel Colak

Yeni ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2019
6
1
Benim bir arkada覺mda da ayn覺s覺 oldu bir sene arayla ikincisine hamile kald覺 durumu da 癟ok iyi deildi ama yine de doum yapt覺 ve bereketli oldu.
Ayr覺ca emzirmeye de devam etti , 癟ocuk belli bir zaman sonra istemedi b覺rakt覺 o da.yle bir durumda doktor size ne yap覺p yapmayaca覺n覺z覺 s繹yler zaten ama ben sadece yak覺n 癟evremden birinin emzirdiini bildiim i癟in yazmak istedim ve eer hamile deilseniz de ona g繹re korunma y繹ntemini se癟in (eer istemiyorsan覺z bebek sahibi olmay覺) hap kullanmak istemem derseniz uzun y覺llar sizi koruyacak spiral takt覺rabilirsiniz..
Evet adet olursam inallah taktiricam spiral

Sibel Colak

Yeni ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2019
6
1
Rabbim sizede ve t羹m isteyenlere inallah sal覺kl覺 hay覺rl覺 bir evlat nasip etsin仆

Sibel Colak

Yeni ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2019
6
1
normalde kad覺n覺n korunmas覺na kar覺y覺m ama bu kadar korkuyor ve istemiyorsan覺z, (bebei ald覺rmay覺 d羹s羹necek kadar) siz korunun. geri 癟ekilme bi korunma y繹ntemi deil. doumdan sonraki ilk adetten itibaren d羹zenli olacak diye bisey yok. bu kad覺ndan kad覺na deiir durum. uan adetiniz d羹zensizdir sadece.
Umar覺m 繹yledir... Sadece d羹zensiz olduu i癟in gelmiyordur. Yar覺n tahlil sonucu negatif 癟覺karsa adet olur olmaz spiral yapt覺raca覺m.

Oglusumoglusum22

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
10 Nisan 2017
293
310
Dogumdan sonra ilk adet gorulunce adet hemen duzene girmezki. Yada en azindan benim oyle oldu bence hala vucudunuzun alisma donemi duzene girmemistir.

denizinkizi34

ye
Kay覺tl覺 ye
21 Eyl羹l 2019
94
106
Valla benm aynen 繹yle oldu. Doumdan 6 ay sonra adet gibi az bi kanama oldu 2 g羹n falan. Ama normal adet bile deildi. Daha uzun ve youn oluyo normalde. Bende kesin adet olaca覺m art覺k dedim. Bebeim 6-7 ayl覺kt覺. Neyse bir ay ge癟ti bir t羹rl羹 olmad覺m. Bende acaba m覺 dedim ve iki ayl覺k hamile olduumu 繹rendim :KK43:

Yukar覺 Alt