yabancı dil bilenler el kaldırsın :)

kimler hangi yabancı dili biliyor ?

• almanca

Toplam Oy: 3 42,9%
  • ingilizce

Toplam Oy: 3 42,9%
  • fransızca

Toplam Oy: 1 14,3%
  • italyanca

Toplam Oy: 0 0,0%
  • turkçeyi anca konuşuyoruz :)

• hepsinden azcık

• Ankete Katılan
    7
  • Anket Kapalı .

Serapm88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Ispanyolca ve Portekizce bildikten sonra, Fransızca - italyanca kolay öğrenirsin. Ben de Ingilizce Ispanyolca, Almanca biliyorum da, ispanyolcayı aktif kullanamadığım için unutmaya yakınım :KK43:
Bu kadar dil bildiğine göre hiç de tembel değilmişsin :)

ChocolateCookie

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
275
Almanca
Türkce
Ingilizce
Flemenkce
Biliyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ChocolateCookie

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
275

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hilel

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
153
anket kapanmış sanırım)))

ben ingilizce (okuldan), rusça (ailede rusgelinimiz var ben de meraklı olunca dile), azcık da almanca (babam eski almanya gurbetçisi, okuldan da az kaptım bana az da o öğretmişti)... biliyorum. Hedefim bir arapça öğrenmek inşallah
Rusca kolay mı bende öğrenmek istiyorum antalye ya yerleştk çok lazım

Yukarı Alt