Yabancı kadınların türk kadınlar için düşündükleri!

zeynozeyno88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
uzun zamandır okuyorum arkadaşlar çok kötü Türk kadınınn dış ülkelerdeki durumu!

Türk kadınının bu şekilde kötü olması türk erkeklerinin başka ülkeden kadınlarla evlenmesi çünkü kadınlar türk kadınları çirkin ve kıskanç oldukları için onlarla evlendiğini düşünüyorlar türk erkekleride bunu doğruluyor.

Türk kadınları saçlarını sarıya boyatıp gözlerine mavi lens takıp avrupalı kadınlar gibi olmaya çalıştıklarını düşünüyorlar. Ayrıca birçoğu bizim kıskanç ,........., olduğumuzu söylüyorlar. Birçoğumuz yabancı müzik dinlediğimiz ve film izlediğimiz için onlar gibi olmaya çalışıyormuşuz.Bazı kadınlarımız çok güzelmiş ama birçoğumuz çirkinmiş. Birçoğumuz kıllıyımış (bodyhair ) ter kokanlarımız varmış.

Hem islamda olup hemde erkeklerle fingirdeyenlerimiz varmış Ayrıca birçoğumuz ingiliz rus ve yunan kadınları acayip kıskandığımızı sanıyorlar.

Birçoğumuz güzel çirkin farketmeksizin kendimizi angelie jolie-kraliçe olarak görüyormuşuz ve yabancı kadınları sevmiyormuşuz çünkü erkeklerimiz almışlar (not olarak evlenirken türk kadınlarına özgü kıyafetlerini giyen kim acaba türk kadınlarına özgü törenleri benmi yapıyorum )
ayrıca bazı kızlar yabancı ülkeye gidince malum şeyler yapıyormuş erkeklerle sonrada evlenelim diyormuş ailemle tanıştırayım diyormuş bunun üzerine adamlar kaçıyormuş.
evlendikten sonra ve çocuk olduktan sonra herkes şişmanlıyormuş obez olan kişi çokmuş :O

Paraya çok önem veriyormuşuz

Bizleri devamlı yunan ve rus kadınlarıyla karşılaştırıp düşük gösteriyorlar. Daha sonra eğer erkekler bizi güzel olduğumzu fslan söylemesse hemen kavga çıkarıyormuşuz bilerek bazı giysiler giyiyormuşuz çünkü kıskanmalarını istiyormuşuz.
Burnumuz çok büyükmüş :p çok erkeksiymişiz

çok çocuksu olanlarımız varmış pek birşey bilmiyormuşuz o kadar kötü şeyler varki ergen kezbanların olduğunu biliyoruz zaten geneli çok kötü şeyler bazı güzel şeyler yazanda olmuş ama 100 de 1 ihtimal

ya biride demiyorki bizim aile yapımız farklı bizim yetiştirilme kültürümüz farklı birçok insan burda kadın olamnın zorluğun bilmiyor gerçekten üzüldüm böyle yani neredeyse maymunuz biz
inanmayin Allah askina, kim uydurmus??? Türk kadini cekemeyen yabanci uyruklular uydurmus beli...

Türk Kadinin güzeligi dilere destandir bir kere. Türk Kadini fedakardir. Türk Kadini ayni gün tanistigi erkegin altina yatmaz onlarin bir cogu gibi. Türk Kadini evine esine cocuklarina düskündür, onlar gibi 18yasina gelsinlerde evden gitsin cocuklar diye gün saymmazlar! 18yasini doldurduktan sonra ayri eve cikmadin diye kiranin yarisini cocuklarina ödetirmezler! Daha sayayimmi?

Türk erkeklerimiz onlari kullaniyor sadece ve ciddi düsünmüyorlar yani anlicaginiz onlarla eglenip bizimle evleniyorlar!!!

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.078
ayrıca bazı kızlar yabancı ülkeye gidince malum şeyler yapıyormuş erkeklerle sonrada evlenelim diyormuş ailemle tanıştırayım diyormuş bunun üzerine adamlar kaçıyormuş.
evlendikten sonra ve çocuk olduktan sonra herkes şişmanlıyormuş obez olan kişi çokmuş :O

çok komik. onu diyenlere sorsunlar bakalım. o yabancı kadınlar arasında bir tane bakire varmıymış. komedi gibi bir yazı bu:KK1:
neresini tutsan dağılır.
türk kadınları angelina jolie sanıyormuş kendisini. türk erkekleride brad pıtt sanki. belli yerleri yere yakın çoğunun.
ayrıca türk kadını güzellik olarak erkeğinden çok çok güzeldir. kıyas bile edilmez. sokağa çıkın bir bakın. geçen erkeklere ve kadınlara. erkeklerden bir tane yakışıklı ender görürsünüz,ama mutlaka güzel bir türk kadını geçer yanınızdan.:)
:KK53:

Son düzenleme:

kinderr

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Yurt dışında yaşıyorum, sürekli yabancılarla iç içeyiz. Burada yazılanların tam aksini görmekteyim, mesela türk kadınlarının bir çoğu kıl tüy konusunda çok titiz ve temiz davranırken, yabancı bayanların çoğu temizlikten habersiz şort etek giyiyor bacaklar fena, biz türk hanımları kollarımız bile tüylü gezmeyiz. Şöylede birşey var buna ragmen yabancı hanımları çok üstün gören bizim türk erkeklerimiz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

didem17

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
823
Onu bunu bilmemde.. Turk kadinlarini cekemedikleri kesin.. Burdada faslilar turklere kafayi takmis durumda. Kendi sitelerinde bastan asa turkler hakkinda konu aciyorlar. Iste turklerde nerdeyse hic guzel yok, cok killilar bakimsizlar vs vs diye. Bende onlara takmis durumdayim cunki hic begenmiyorum tiplerini vs vs. Zaten burdada sevilmiyorlar. Ya ben turk oldugum icin bizim turk hatunlari guzel buluyorum yada anlamadim gitti.. Ben bizi cekemiyorlar gorusundeyim!

challim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
151
Koreli arkadaşım türk kadınlarının şevkatli. Güzel. Ve doğal olduğunu söylemişti...

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
488
bence türk kadının kendine özgü bir güzelliği var. yabancılardan da iskandinavya bölgesindekiler yani kuzeydeki ülkenin kızları fena değil hakikaten . bizim tek eksiğimiz evlendikletn ve cocuk yaptıktan sonra kendimizi salmamız. yoksa gercekten guzel bir ırkımız var ama türk erkekleri için aynı seyi söyleyemeyeceğim. cunku yüzde seksenininin boyu kısa ve bu buyuk bir eksi bence.

PembeBulutlar_

Липсваш ми.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
352
Türk kadınının geneli için bazı maddeler çok doğru maalesef. Tabi bu onları da mükkemmel yapmıyor..

nickneyimee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
hepsini geçtim kollarına rus takıp gezdirmek isterler ama analarının evine gidince karım anama hizmet etsin diye beklerler..hangi millette varmış acaba bizimki gibi aile saygısı adet gelenek görenek.. hepsi tırı vırı boşversene..

Safiye89

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben yabancıyım. Türk erkek ile evliyim. Çevremde çok var böyle ama asla bugün a kadar öyle bir şey duymadım.
Tek dediklerı Türk kadınların çoğu kendilerini ezdiriyorlar kocasına.

Yukarı Alt