Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

yağ bezeleri

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve ***GONCA*** tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ***GONCA***
  1. ***GONCA***

***GONCA*** Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba sevgili ablalar ben aranıza yeni katıldım heniüz 16 yaşında oldugum için bir cilt sorunum yok ancak yüzümde beyaz beyaz yağ bezeleri var birkaç tane onları nasıl geçirebilirim şimdiden teşekkürler:1rolleyes:

2. 10 Ağustos 2008
  3. reallife

reallife Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    cnm bnde bi tane oldu.dr kullandğm ilaçlarla geçeblceğini söledi.geçmezse şırıngayla alaceğnı söledi.snra ben sıktım geçti:)

4. 10 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol: bak bu cevap cok güzeldi... doktora pek gerek kalmamıs.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.