Yağ kızartmasından alnım yandı iz kalır mı

Ezgiergene34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
16
9
8C524FC0-4F79-4C11-BC79-76B03A056E48.jpeg
Sevgili güzel bayanlar merhaba
Yaklaşık iki ay önce omlet yaparken tavayı ters çevirince tavadaki yag ve yemek parçası alnıma sıçradı
Scarex jel krem zinko c krem ve fito krem kullanıyorum bitkisel olarakta sarı kantron yagı kullanıyorum bana kızmayın ama aldığım fetva gereğide domuz yagı kullanıyorum sizce iZ kalır mı bnm gibi başından geçen ya da tanıdıklarının başından geçenler tecrübelerini izah edebilir mi alnımın fotoğrafını attım sizce iz kalır mı ikince derce yanık ve iki ay geçti kızarıklık kaldı şindiden teşekkür ederim saygılar

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.634
4.314
Cok gecmis olsun kremlerinizi duzenli kullanin. Madecassol kremde cilt yeniliyor haberiniz olsun. Benimde ayagimin ustu yanmisti. Iz kalmadi.

elmadilimi

❤️
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
5.617
8.760
Cok gecmis olsun kremlerinizi duzenli kullanin. Madecassol kremde cilt yeniliyor haberiniz olsun. Benimde ayagimin ustu yanmisti. Iz kalmadi.
Madecassol diyecektim ben de ama iz çok yoğun görünüyor, ciddi bir yanık oluşmuş. Çok basit kremlerle geçeceğini sanmıyorum.

Onun dışında bir de yüz için uygun ve etkili olur mu bilmiyorum ama derin yara izleri hatta sezeryan izi için bir krem duymuştum. “contractubex” sanırım ismi, bunu bir sorabilirsiniz doktora.

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.634
4.314
Madecassol diyecektim ben de ama iz çok yoğun görünüyor, ciddi bir yanık oluşmuş. Çok basit kremlerle geçeceğini sanmıyorum.

Onun dışında bir de yüz için uygun ve etkili olur mu bilmiyorum ama derin yara izleri hatta sezeryan izi için bir krem duymuştum. “contractubex” sanırım ismi, bunu bir sorabilirsiniz doktora.
O dediginiz kremin etkiside yara yeniyken kullanilacak hemde uzun vadede etkili.

elmadilimi

❤️
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
5.617
8.760
O dediginiz kremin etkiside yara yeniyken kullanilacak hemde uzun vadede etkili.
Konu sahibini üzmek istemiyorum ama zaten çok çabuk iyileşecek kadar hafif değil bu iz. Madecassol çok çok hafif kalır böyle bir iz için.

O yüzden diğeri aklıma geldi. Etkisini bilemiyorum tabi ki, doktora sorsun demiştim zaten.

Çok iyi bir cildiyle doktoruna görünmekte fayda var.

Yukarı Alt