Yağlı saçlar bıktım

Kekikotu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2017
118
141
Merhaba kızlar evet derdim yağlı saçlar bıktım her gün yıkamaktan denemediğim şampuan kalmadı. En sonda kazıtacağım. Allah rızası için yok mu çözümü olan ?

-Cheryl Blossom

Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
4.809
10.623
Her gün yıkadığınız için yağlanıyor.
Bende hergün yıkadığımda gün bitmeden yağlanmaya başlardı. Şimdi 2 günde bir yıkıyorum. 2. günün sonunda bile yağlanmamış oluyor. Sürekli saçı yıkamak saça zarar veriyor. Saç biraz kendi yapıyla beslensin öyle yıkayın. Tavsiye ederim.

Kekikotu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2017
118
141
Her gün yıkadığınız için yağlanıyor.
Bende hergün yıkadığımda gün bitmeden yağlanmaya başlardı. Şimdi 2 günde bir yıkıyorum. 2. günün sonunda bile yağlanmamış oluyor. Sürekli saçı yıkamak saça zarar veriyor. Saç biraz kendi yapıyla beslensin öyle yıkayın. Tavsiye ederim.
Her gün işe gidiyorum . Yağlı saçla insan içine çıkmak istemiyorum. 😢

zeysmother

Eylülün annesiii
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
1.738
2.232
Merhaba kızlar evet derdim yağlı saçlar bıktım her gün yıkamaktan denemediğim şampuan kalmadı. En sonda kazıtacağım. Allah rızası için yok mu çözümü olan ?
Benimde bi ara oyleydi hergun yıkardım okula giderken abartmıyorum akşamına yaglanirdi nasıl geçti bilmiyorum şimdi evdeyim 2 günde bir yıkıyorum yaglanmiyor saclarim
Saçı yikadikca daha cabuk yaglandirirmisiz bi yerde okumuştum tam hatırlamamakla birlikte daha fazla yağ üretir hergun yıkanan sac diye

EnisaE

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
258
770
Benimde saclarim cok yagli. Yeni yikandigi zaman bile yagli goruntusu olur. Tresan isirgan ozlu olan sampuani aldim. Suan daha iyi. Dokulmeyide ciddi derece de azaltti. Denemediysen birde tresan dene.
Yagli saclar icin biberiyeliside var onuda merak ediyorum. Ikisinide kullanan varsa arada ki farki yazabilirmi acaba

M e g g

Özünde iyi biri👿
Pro Üye
24 Kasım 2009
19.729
73.756
Benim de 1 hafta yıkamasam yağlanmaz
Akşamdan bi ton yağ sürerim bone takarım yağın dışarı çıkması imkansız yani, sabah kalkarım saçım hepsini emmiş
Hergün durulanmayan yağlardan sürerim
O kadar kuru ki uzamıyor bile
Keşke yağlı saçlarım olsaydı diyorum cidden
Yine de halimize şükür tabiki

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
27.810
52.566
hergun yıkamaktan vazgecın once
haftada 3 gun yıkanır sac en fazla 4 gun

dustayken basınıza bone gecırın vucudu yıkayın ama sacı yıkamayın kuru sampuanla ıdare edın tepeden balerın topuzu falan yapın 2 hafta sonra alısır,

sac hergun yıkanmaz

sulfatsız sampuan kullanın saten nevresım kullanın hergun yastık nevresımı degıstırın sac kremı surmeyın

Esra

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
10.726
16.959
Eczaneden Ketoral marka şampuan alıp deneyin bir de. Her gün kullanmaya uygun değil ama. Etkisini çabuk kaybediyormuş söylenenlere göre. İlk başta haftada birkaç gün onunla yıkayıp ardından haftada on günde bire düşürmek gerekiyormuş

Yukarı Alt