Yalnişlar

nebi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben Yalniş şeyler Yapiyorum. Yalniş Olduğunu Bildiğim Halda Bunu Yapmaya Devam Ediyorum. Kendime Sözlerde Veriyorum Ama Her Defasinda Ayni Yalnişi Tekrarliyorum. Tipki Sigarayi Birakmaya Karar Vermek Gibi. Ama Birakamiyor Ve Tekrar Başliyorsunuz. Sonuçmu, Kaybediyorum. Ve şimdi Yalnişim Içinde Bocaliyorum.

DELYA

Hoppala
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
12
Yaptigin yanlis ne anlamadim:uhm:

ebrugen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
aslında en doğrusu kendimize verdiğimiz sözleri tutabilmek...
ama bazen hepimiz bu yanlışı yapıoruz...

BenCano

~HürGeneral~
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
önce kendini affet,
sonra tekrarlamamayı dene,umarım herşey düzelir......

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
yanlıslardan ders aldıgın surece olgunlasırsın yanlıslar dogruya gıtmek ıcın degerlendırıldıgınde hayatını kolaylastırır her hatandan sonra dusunmenı tavsıye edebılırım

*tuana*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
istemesek de yanlışları hepimiz yapıyoruz.önemli olan bunlardan dönmeyi başarabilmek..zaten yanlış yapa yapa doğruyu bulmuyor muyuz bazen...

Aysecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Hayatim boyunca yanlis yapmadim diyen kimse yoktur, sen zaten yanlis yaptigini ve neyin yanlis oldugunu biliyorsun bunun icin bunu duzeltmek kolay olacak senin icin, ama yapilan yanlis sigarayi birakacam deyipte tekrar icmeye baslamak gibiyse bunlar basit ama hayatini etkileyen seni mutsuzluga iten yanlislar varsa bunlari sakin bir kafayla dusunup yapilanlari tekrar gozden gecir bence, mutlu yarinlar

Yukarı Alt