Yalnız yaşamak bana göre değilmiş🙁

Dertliyim 44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
77
31
Merhaba hanımlar Ben 4 senedir evliyim kaynanamla beraber oturuyodum eşimin sorumsuzluğu yüzünden 5 ay önce evi terkedip babamın evine geldim bir de oğlumuz var ona oğlumuz hattına bir şans daha verdim o da ayrı ev tutup bizi mağdur etmezse. Ben nerdeyse 4 sene kaynanamla oturdum 5 ay da annemlerde kaldım. Eşim evi tuttu daha yerleşeli 2 gün oldu ben sıkılmaya başladım eşim sabah gider gecenin 11- 12 sine kadar gelmez ben bı yandan evi toparlamaya çalşyrm bı yandan çocuk durmuyo onunla ilgileniyorum. Şimdiden annemin evini özledim .Allah'ım hep böylemi gider alışır mıyım acaba bu duruma😢

Sudakiiz

Şeytanın avukatlığını yapıyorum...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
819
4.152
Merhaba hanımlar Ben 4 senedir evliyim kaynanamla beraber oturuyodum eşimin sorumsuzluğu yüzünden 5 ay önce evi terkedip babamın evine geldim bir de oğlumuz var ona oğlumuz hattına bir şans daha verdim o da ayrı ev tutup bizi mağdur etmezse. Ben nerdeyse 4 sene kaynanamla oturdum 5 ay da annemlerde kaldım. Eşim evi tuttu daha yerleşeli 2 gün oldu ben sıkılmaya başladım eşim sabah gider gecenin 11- 12 sine kadar gelmez ben bı yandan evi toparlamaya çalşyrm bı yandan çocuk durmuyo onunla ilgileniyorum. Şimdiden annemin evini özledim .Allah'ım hep böylemi gider alışır mıyım acaba bu duruma😢
Kaynanana geri dön o zaman. Ne olursa memnun olup şikayet etmeyi bırakirsın mesela?

de_sibeL

evet canısı aynen öyle 💁🏻‍♀️
Pro Üye
9 Ekim 2015
7.692
9.858
Eşim evi tuttu daha yerleşeli 2 gün oldu ben sıkılmaya başladım eşim sabah gider gecenin 11- 12 sine kadar gelmez ben bı yandan evi toparlamaya çalşyrm bı yandan çocuk durmuyo onunla ilgileniyorum. Şimdiden annemin evini özledim .Allah'ım hep böylemi gider alışır mıyım acaba bu duruma😢
Eşin evi boşa tutmuş o zaman İstediğiniz bu değilmiydi kendi düzenim olsun şimdi bu şikayet nedir :işsiz:

esergry

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
9.257
18.704
Kayınvalide ile yaşamayanlar farklı bir şey mi yapıyor sanıyorsunuz?

Uyutana kadar çocuğumla ilgilenirim. O uyuyunca evdeyse eşimle vakit geçiririm. Yoksa kendi kendime de pekala vakit geçirebilirim.
Kitap okurum, internetten dizi takip ederim, el işi yaparım vs.

Yukarı Alt