Yalnız yaşamak bana göre değilmiş🙁

Dertliyim 44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
91
39
Ee? Ne güzel işte.. İnsanın kendi evi,kendi özel alanı olması gibisi var mı?
Günlük işlerinizi yapın yürüyüş yapın, gezin, çocuğunuzla ilgilenin, kahve için, TV izleyin, kitap okuyun... Yapacak şey mi yok.
Ama mizaçta memnuniyetsizlik varsa hiç birşeyden keyif almaz hep bir kusur bulursunuz. Yoksa bi fincan kahve bile sizi mutlu edebilir ki kayınvalide ile de yaşamışsınız aksine şu an çok mutlu olmanız gerekmezmi
Bir de ben bu anne evini özlemeyi de anlamıyorum açıkcası. Yani elbet özlenir de böyle öldüm bittim derecesinde? Neticede bilerek evleniliyor.ayrı bir aile oluyorsunuz.Bir tek biz türklerde var bu durum herhalde.
Ben de evlendiğimden beri var bu maalesef hep anne evini özlüyorum
 

Dertliyim 44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
91
39
Ne yapacaksınız annenizle oturup çocuk musunuz? Zaten siz çoluklu çocuklu, yeni bir aile kurmuş kadınsınız. Sürekli birilerinin yanında otura otura kendi aile düzeninizi kurduğunuzu unutmuşsunuz. Alışırsınız zamanla -ki alışmanız gerekir. Ben 18 yaşından beri tek yaşıyorum, evli de değilim.
Nasıl dayanıyosunuz ailenizden ayrı ben dayanamazdım herhalde
 

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.054
4.888
Benimde bır cocugum var seninde ben aksam nasıl oldu anlamıyorum sıkılacak vakıt bulamıyorum sen 2 gunde nasıl sıkıldın? Boş duruyorsunda o mu sıktı seni yoksa iş yapmak mı zor geldı? Tuhaf geldin acıkcası yasın kucuk mu?
 

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.486
1.533
İlk kez yalnız kaldığınız için zamanla alışırsınız ve daha rahat olur.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt