Yalnız yaşamak bana göre değilmiş🙁

Dertliyim 44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
77
31
Ee? Ne güzel işte.. İnsanın kendi evi,kendi özel alanı olması gibisi var mı?
Günlük işlerinizi yapın yürüyüş yapın, gezin, çocuğunuzla ilgilenin, kahve için, TV izleyin, kitap okuyun... Yapacak şey mi yok.
Ama mizaçta memnuniyetsizlik varsa hiç birşeyden keyif almaz hep bir kusur bulursunuz. Yoksa bi fincan kahve bile sizi mutlu edebilir ki kayınvalide ile de yaşamışsınız aksine şu an çok mutlu olmanız gerekmezmi
Bir de ben bu anne evini özlemeyi de anlamıyorum açıkcası. Yani elbet özlenir de böyle öldüm bittim derecesinde? Neticede bilerek evleniliyor.ayrı bir aile oluyorsunuz.Bir tek biz türklerde var bu durum herhalde.
Ben de evlendiğimden beri var bu maalesef hep anne evini özlüyorum
 

Dertliyim 44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
77
31
Ne yapacaksınız annenizle oturup çocuk musunuz? Zaten siz çoluklu çocuklu, yeni bir aile kurmuş kadınsınız. Sürekli birilerinin yanında otura otura kendi aile düzeninizi kurduğunuzu unutmuşsunuz. Alışırsınız zamanla -ki alışmanız gerekir. Ben 18 yaşından beri tek yaşıyorum, evli de değilim.
Nasıl dayanıyosunuz ailenizden ayrı ben dayanamazdım herhalde
 

MutluBulut_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
13.027
4.864
Benimde bır cocugum var seninde ben aksam nasıl oldu anlamıyorum sıkılacak vakıt bulamıyorum sen 2 gunde nasıl sıkıldın? Boş duruyorsunda o mu sıktı seni yoksa iş yapmak mı zor geldı? Tuhaf geldin acıkcası yasın kucuk mu?
 

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
2.278
1.229
İlk kez yalnız kaldığınız için zamanla alışırsınız ve daha rahat olur.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt