yalnız yaşamak

cheryblossommm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
2.627
1.689
22 yaşında memur bi kızın sakarya ilçesinde yalnız ev tutmasını mı yoksa yeni tanışacağı bi kızla mı ev tutmasını önerirsiniz kızlar? yalnız yaşamak zor mudur.?

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.178
31.364
Yalnız yaşadım uzun yıllar.
Maddi imkanın varsa demiyorum çünkü memursun var.Manevi olarak önce oranın halkını iyi tanı,inşallah orda yaşayanlardan bilgi gelir biraz konuna.
Eğer halkı tutucu değilse yalnız yaşamak en güzeli.İki kardeş bile aynı evde çok zor oluyor ki farklı kültürden vs birisi.
Kafana göre yer içer uyur temizliğini yaparsın.Ev kuşuyum ben.Canım istedi evimle ilgilendim,canım istedi hiçbir şey yapmadım.

deynepnaz

Guru
Pro Üye
2 Aralık 2015
22.962
81.448
Bence kafa dengi bir kızla ev tut.Ben şahsen akşamları tek başına oturmayı,yemek yemeyi hatta tv izlemeyi bile sevmem.Tek kalmak istersen odalarınız ayrı olur zaten.

cheryblossommm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
2.627
1.689
Yalnız yaşadım uzun yıllar.
Maddi imkanın varsa demiyorum çünkü memursun var.Manevi olarak önce oranın halkını iyi tanı,inşallah orda yaşayanlardan bilgi gelir biraz konuna.
Eğer halkı tutucu değilse yalnız yaşamak en güzeli.İki kardeş bile aynı evde çok zor oluyor ki farklı kültürden vs birisi.
Kafana göre yer içer uyur temizliğini yaparsın.Ev kuşuyum ben.Canım istedi evimle ilgilendim,canım istedi hiçbir şey yapmadım.
ben de ev kuşuyum gezmektn falan hoşlanmam.ama yalnız kalmak gece falan zor olur mu bilmiyorum.sakarya tutucu.ama kalacağım yerde hep memurlar oturuyor

cheryblossommm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
2.627
1.689
bir kız daha var atanan.onunla aynı apartmanda tutup sıkılınca gelir gideriz birbirimize diyoduk .ya da hastalanınca falan yardımcı olur.

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.178
31.364
ben de ev kuşuyum gezmektn falan hoşlanmam.ama yalnız kalmak gece falan zor olur mu bilmiyorum.sakarya tutucu.ama kalacağım yerde hep memurlar oturuyor
Ev kuşuysan kimseyle de çok işin yoksa büyük sorun olmaz.Gelen ev arkadaşın nasıl biri bilemiyorsun,iyi sanıyorsun pis çıkıyor,hırsız çıkıyor,erkek delisi çıkıyor,uyur gezer çıkıyor,manyak çıkıyor.Beraber yaşıyorsun diye bütçeni ona göre ayarlıyorsun aniden evden çıkıp seni zor duruma sokabiliyor.
O yüzden yalnızlık candır.

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
20.289
38.398
Yalnız olmak iyidir

Insan yıllarca gezdiği sevgilisi ile bile Evlenince aynı evde zorluklar yaşıyor

Annenle kardeşinle uyuşamıyorsun el alem ile ne uğraşasın ki

Bïraz masraflı olur ama huzurlu olur sonra banyodaki uyuşturucu mu gibi konular açılıyor zorunda değilsen tanımadığın kişi ile aynı eve girme

Yukarı Alt