• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yanıklar baharat

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
386
139
Teşekkür ederim canım cevap yazdığın için.. Amh için bir etki yapmadı mı? Benim fsh değerimden çok amh değerim çok düşük.. Şu an ben kararsızım ordan kur alıp almamakta.. Fiyatları da az değil.. Bilemedim
Amh maalesef değişen bir şey değil. Fsh yüksekse hamilelik zor oluyor diye biliyorum. Amh için bişey yapılmıyor sadece zaman kaybetmeden tüp bebek yaptırın diyorlar. Çünkü rezerv azalıyor. Senin amh kaçtı?

sadeceMelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
663
288
Amh maalesef değişen bir şey değil. Fsh yüksekse hamilelik zor oluyor diye biliyorum. Amh için bişey yapılmıyor sadece zaman kaybetmeden tüp bebek yaptırın diyorlar. Çünkü rezerv azalıyor. Senin amh kaçtı?
Geçen sene baktirmistim canım 0.5 idi. Şimdi kaç oldu bilmiyorum. Benim doktorum da önceki tedavileri yapmadan tupe geçmek istemiyor. Bitkisel Bi şeylerle desteklesem diye düşündüm. Ama ne yapacağımı da bilmiyorum kafam karışık baya

Eda2019

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
380
650
Ben ınstagramdan sayfalarına baktım hiç ürün paylasmamislar sadece geri dönüş mesajları fotoları var, pko için ne öneriyorlar acabaa yazdım onlara mesaj dünden beri cevap vermiyorlar fiyatlar nasıl söylermisiniz

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
386
139
Geçen sene baktirmistim canım 0.5 idi. Şimdi kaç oldu bilmiyorum. Benim doktorum da önceki tedavileri yapmadan tupe geçmek istemiyor. Bitkisel Bi şeylerle desteklesem diye düşündüm. Ama ne yapacağımı da bilmiyorum kafam karışık baya
Bence de dene ilk önce ama fazla zaman da kaybetme. Çünkü rezerv azalıyormuş.

Yukarı Alt