yanlis fondoten sectim:(

renksizgokkusagi

Sadece♥️ANNE
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
2.902
1.867
Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
5 Mart 2012
16.440
11.897
Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

Üzerine 2 ton koyu bir pudra ile dengeleyebilirsiniz...

Mimi321

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
323
416
Ben rengi tutmayan fondötenleri genelde biraz kremle karıştırıp elbise,etek giydiğimde bacaklarıma sürüyorum. Hem ışıltı veriyor hemde ince lekeleri kapatıyor

Dreamer Swan

🦢🍀💄👠
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ocak 2019
731
2.392
Benzer bir hatayı bir de üç kutu alarak yapmıştım. Bacak ya da sırtta pürüz olduğunda sürerek değerlendirmeye calıştım . ( hepsi aynen duruyor ) bu da bana ders olsun...

Yukarı Alt