yanlis fondoten sectim:(

renksizgokkusagi

Sadece♥️ANNE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.829
Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
11.462
Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

Üzerine 2 ton koyu bir pudra ile dengeleyebilirsiniz...

Mimi321

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
413
Ben rengi tutmayan fondötenleri genelde biraz kremle karıştırıp elbise,etek giydiğimde bacaklarıma sürüyorum. Hem ışıltı veriyor hemde ince lekeleri kapatıyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dreamerswan

Benimle delirir misin?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
478
Benzer bir hatayı bir de üç kutu alarak yapmıştım. Bacak ya da sırtta pürüz olduğunda sürerek değerlendirmeye calıştım . ( hepsi aynen duruyor ) bu da bana ders olsun...

Yukarı Alt