Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yaraya Tuz Bastım - Tuncay Özkan

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve AHU tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

19 Nisan 2007
    Konu Sahibi : AHU
  1. AHU

AHU Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,
    Ermeni sorunu ile ilgili okumak isterseniz; YARAYA TUZ BASTIM- TUNCAY ÖZKAN
    Ne kadar çok okursak, o kadar iyi...

2. 19 Nisan 2007
  3. nil62

nil62 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    En kısa zamanda alıp okuyacağım canım,Zaten tv programlarınıda asla kaçırmam.

4. 19 Nisan 2007
  5. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler canım ben de alacağım pazar günü tanıtımını yaptı cüneyt arcayürek

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.