Yardım eder misiniz

Birtekefem

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Ablalarım bana Bi yardım edin bu sonuçları kaan aydosa göstermek istiyorum ama henüz ulaşamadım şimdi tüp bebek olmadan herhangi bir ilaç takviyesi ile normal yollardan cocuk sahibi olabilir miyiz eşim 1 yaşında fıtık ameliyatı olmuş onun herhangi bir ameliyata ihtiyacı varmı doktor arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum
15609411835266693423913232834122.jpg

Son düzenleme:

Sogukkahve35

Kün fe yekün
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
308
Ablalarım bana Bi yardım edin bu sonuçları kaan aydosa göstermek istiyorum ama henüz ulaşamadım şimdi tüp bebek olmadan herhangi bir ilaç takviyesi ile normal yollardan cocuk sahibi olabilir miyiz eşim 1 yaşında fıtık ameliyatı olmuş onun herhangi bir ameliyata ihtiyacı varmı doktor arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum Eki Görüntüle 2280333
Eşinizde maalesef hiç sperm görülmemiş.. Yani bu tabloya göre tüp bebek yada tese ameliyatı ile sperm bulmaları lazım önce sanırım.

Birtekefem

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Doğal yoldan hiç şans yokmu ki acaba ilk çocuğumuza direk tüp bebek dediler tese ile tüp bebek yapıldı ilk denemede oldu ama sanırım kaan aydos ilk önce ilaç tedavisine yönlenditriyormuş olmazsa tese diyormuş

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.197
Dogal yoldan olmasi icin sperm yokki kuzum.tedaviyle olur gibi görünüyor

Birtekefem

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Yani ilaç kullanımı sonucu çıkabilirmi sperm hiç başına gelen yokmu ablalarım yada tanıdığı. 1 yaşında fıtık ameliyatı olmuş bundan dolayı azospermi öyküsü var kaan hocada muayene olan var mı

Yukarı Alt