Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yardım edermisiniz?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve OrtaSon tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : OrtaSon
  1. OrtaSon

OrtaSon Hocccammmmmm?!Nasılsınız? Üye

Ödül Puanları:
    31
    karadenizin havasından mıdır hamsisinden midir nedirrr??? bnm yanaklarım böle gereğinden fazla kırmızı hatta tahriş olmuş gibi ŞEKİL A: :KK17: onu nasıl normal rengine çevirebilirm? yağlı fakat 1-2 taneyi geçmeyen sivilceli bir burun ilerde tehlikeli olmaması açısından hangi önlemleri almak gerekir??

2. 31 Ekim 2010
  3. waterlily_2010

waterlily_2010 Defne'm & Deniz'im :) Üye

Ödül Puanları:
    86
    Benim de elmacık kemiklerim çocukluğumdan beri hep al al'dır. Babama çekmişim, onun yanakları da küçükken hep kıpkırmızıymış. Ben çok memnunum bundan, hoş bir görüntü katıyor :)) Doğal allık :p :KK1:

Son düzenleme: 31 Ekim 2010
  4. 31 Ekim 2010
  5. OrtaSon

OrtaSon Hocccammmmmm?!Nasılsınız? Üye

Ödül Puanları:
    31
    allık kullanmak çok rahatsız edici olmalı yada fondöten :KK36: kırmızılıklar yüzümü çok utanmış kızmış yada şaşırmış gibi gösteriyo bence.. gözlerim açık yeşil bazen rengi o kadar açılıyor kii.. şeffaf gibi görünüyorr:KK1:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.