• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Yardım edin lütfen

Sfy78

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
35
22
32
7 yıllık evliyim çocuğum olmadı. Kilom var ve her gittiğimiz doktor kilo ver dedi ben inatla veremedim ama çok pişmanım. Çünkü artik eşim beni istemiyor ve bana 4 ay verdi bu 4 ay içinde kilo vermem lazim ama hemde çok . Eger veremezsem boşanacakmiş benden .Ailesiyle de görüşmüş ne yapacağimu bilmiyorum yardim edin . Diyete başladım fakat yinede korkuyorum.Şu an da iki yabanci gibiyiz eve gelmiyor benimle konuşmuyor nolur ne yapmam lazim akil verin. Akıl danisacak kimsem yok

Asyaa561

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
732
847
25
Kac kilosunuz acaba istemezseniz cevap vermeye bilirsiniz saygı duyarım diyet uyguluyor musunuz peki eşinizden ziyade kendiniz için kilo vermelisiniz bence eşinizde belki sizi motive etmek için dedi öyle

Sfy78

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
35
22
32
Kilom beya fazla diyim ama eşim hic eve ugramiyor nerde olduğunu söylemiyor kaldim arafta. Herkes eşimi destekliyor kilo konusunda

Sfy78

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
35
22
32
Kac kilosunuz acaba istemezseniz cevap vermeye bilirsiniz saygı duyarım diyet uyguluyor musunuz peki eşinizden ziyade kendiniz için kilo vermelisiniz bence eşinizde belki sizi motive etmek için dedi öyle
Diyet te uyguluyorum ama eşim blof yapmiyor gayet ciddi eve koye gelmiyor nerde olduğunu söylemiyor kilomda brya fazla

Turkandrnb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
1.263
1.663
7 yıllık evliyim çocuğum olmadı. Kilom var ve her gittiğimiz doktor kilo ver dedi ben inatla veremedim ama çok pişmanım. Çünkü artik eşim beni istemiyor ve bana 4 ay verdi bu 4 ay içinde kilo vermem lazim ama hemde çok . Eger veremezsem boşanacakmiş benden .Ailesiyle de görüşmüş ne yapacağimu bilmiyorum yardim edin . Diyete başladım fakat yinede korkuyorum.Şu an da iki yabanci gibiyiz eve gelmiyor benimle konuşmuyor nolur ne yapmam lazim akil verin. Akıl danisacak kimsem yok
Cok iyi bir diyetisyen bulup iyi bir spor salonuna yazip iradeli bir sekilde kilo verin bunu esiniz icin degil kendiniz icin yapın. Hastalikta saglikta diyoruz evlenirken. Bilmiyorum belki bir hastaliginiz vardir bu yuzden almissinizdir kilolarinizi. Bosanmak çok ciddi bir eylem sadece kilo için ustelik ailesine de anlatmış. Esinizin derdi ne size destek olan konusmalar yapabilirdi.

Merve

Candan açtık cehle karşı bir savaş ❗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
11.509
37.077
28
Eşiniz saçmalamış. Öyle ver deyince verilen bir şey mi kilo. Ayrıca elbette kilo çok şeye engel ama ağır yaşamlardakiler 200 kiloyla bile doğum yapıyor bebeğe engel değil bence. Nasip bu. Eşiniz hiç muayene oldu mu?

nayinomoy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2018
289
444
Kilonuzu yazın lütfen bunda utanacak hiç bir şey yok.fazlisiniz ama kacsiniz kac kilo vermeniz gerekiyor 4 ayda bunu bilmeden size yardımcı olamayız.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :76.5 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

besteee1

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
172
98
Yanlış anlamayın belli ki çok üzülmüşsünüz ama hiç bir kadın kilolu diye bu muameleyi haketmez arkanıza bile bakmayın bırakın boşansın.

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.581
5.393
O nasıl koca ya

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Her sey gelip gecici

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
223
103
28
[/Bence hiiç moralinizi bozmayın iyi bir dıyetısyenle sporla verirsiniz yeterki saglık olsun hepsi duzelır

Dua nur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
1.167
2.288
23
Nie 4

Sesbellas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
734
993
Kilodan dolayı seni bırakacaksa böyle adama çocuk yapmak için uğraşma . Bırak gitsin nereye gidiyorsa seven insan böyle iğrenç konuşamaz
Doğumda kilo aldın diye boşanmaya kalkar bu seferde fiziksel özelliklerini yargilayan insan için değmez bu çaba kendisi bred pit mi

Sesbellas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
734
993
Aşırı kilonuz varsa zaten diyetle olmaz ben senin yerinde olsam bosarim o adamı ona inat zayıflarım mide kelepçesi ameliyati düşündünüz mü tabi kilo oranını bilmiyoruz ama sadece fikir amaçlı yazdım

Sfy78

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
35
22
32
Cok iyi bir diyetisyen bulup iyi bir spor salonuna yazip iradeli bir sekilde kilo verin bunu esiniz icin degil kendiniz icin yapın. Hastalikta saglikta diyoruz evlenirken. Bilmiyorum belki bir hastaliginiz vardir bu yuzden almissinizdir kilolarinizi. Bosanmak çok ciddi bir eylem sadece kilo için ustelik ailesine de anlatmış. Esinizin derdi ne size destek olan konusmalar yapabilirdi.
Bilmiyorum çok farkli birdenbire boyle oldu