Yardım ! nişan kanaması, rahim açılması

santefe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar 40. haftamdayım dün sabah kontrolde 3 cm açılmam olduğu söylendi ve yeterince açılma olmamış diye beni eve yolladılar sancı ya da su gelmesi durumunda gelmemi söylediler. akşamında 9 gibi kahverengi hafif pembemsi bir akıntı gibi bir şey geldi, sanırım nişan kanaması. dün akşamdan beri ara ara gelmeye devam ediyor. hiç sancım yok. nişanın gelmesinden beri 14 saat geçti neredeyse en ufak sancı bile yok, ayrıca bu nişan kanaması ara ara devam mı eder ? başka bir şey mi acaba? :S

sunrise10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım nişan kanamasından 1-2 gün sonra sancın gelir diye biliyorum. bugün yarın doğurursun inşallah. Allah sağlıkla sıhhatli bebişini kucağına almayı nasip etsin.

santefe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım nişan kanamasından 1-2 gün sonra sancın gelir diye biliyorum. bugün yarın doğurursun inşallah. Allah sağlıkla sıhhatli bebişini kucağına almayı nasip etsin.
inşallah canım. 3 gün geçti tık yok hala :18:

kuzumcuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bence sabırlı ol acele etme yoksa gereksiz sezeryana alırlar seni.bebeğinin hareketlerini sürekli takip et.Allah kurtarsın

santefe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence sabırlı ol acele etme yoksa gereksiz sezeryana alırlar seni.bebeğinin hareketlerini sürekli takip et.Allah kurtarsın
teşekkür ederim. sabretmeye çalışıyorum ama işte 1 hafta olacak nerdeyse. inşallah :18:

a.sahin

annen seni bekliyorrrrrrr
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
cnm bende aynı dertten muzdaribim 1 hafta geçti ve sancılarımda çok ama hala fazla açılma olmadığı için benide yolladılar bu cuma gitcem bakalım hayırlısı artık

boyrazemine

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Nişan kanamasından 1 hafta sonraya kadar süresi olduğunu biliyorum benimde son 5 günüm telaş etme sancılarını takip et :) hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun inşallah :)

santefe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
10 nisan günü muayneye gittiğimde beni doğumhaneye yönlendirdiler, öğlen kızımı kucağıma aldım sezaryen doğum ile. açılmam aynı kalmıştı, bebeğim iriydi ve günüm geçmişti mecburen kesip biçtiler beni :KK43:

hayırlısı diyelim. allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah :)

Yukarı Alt