• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yardima ihtiyacim var

Gkhnkbra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
23
3
Arkadaşlar bebegim 20 gunluk . Hala emzirirken gogus ucu agrisi cekiorum . Uclari parcalando resmen kullanmadigim hap ilac krem kalmadi en son dun gogus ucu silikonu aldik oda ise yaramadi bebegim dpymuodu. Lanolin die bi krem aldik onu kullaniom daha faydasini gormedim napcami bilmiorum bunu yasayan var mi

destina_88

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
2.286
1.276
Tek çare gümüş kapak kalmış heralde. Saydıklarıniz kısa süreli iyileştirme yapıyor. Gümüş kapak pahalı ama değer.

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.755
1.561
Benimde sol gogsum sisti tas gibi ve ucunda kirmizi kabarcik var aciyor,bende zeytinyagi ve madacassol krem suruyorum,sag gogsumle emziriyorum,soldakinide sağıp veriyorum,cok zor bir durum

Gkhnkbra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
23
3
Benimde sol gogsum sisti tas gibi ve ucunda kirmizi kabarcik var aciyor,bende zeytinyagi ve madacassol krem suruyorum,sag gogsumle emziriyorum,soldakinide sağıp veriyorum,cok zor bir durum
Zaten şişmesi yok mu mahfedio :KK43: bende bugun sağmaya başladım sağıp kaşıkla vercem bi iki gun . Insallah memeyi unutmaz . Doymuo die.dusunmek zaten canimi cok sikio

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.755
1.561
Zaten şişmesi yok mu mahfedio :KK43: bende bugun sağmaya başladım sağıp kaşıkla vercem bi iki gun . Insallah memeyi unutmaz . Doymuo die.dusunmek zaten canimi cok sikio
Seninde sertlik varmi memede iki memede farklimi biri yumusak mı,agri yapmaya basladi acile gitmeyi dusunuyorum bilmiyorum nabicami

Gkhnkbra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
23
3
Seninde sertlik varmi memede iki memede farklimi biri yumusak mı,agri yapmaya basladi acile gitmeyi dusunuyorum bilmiyorum nabicami
Bi memeden emzirioz digeri kalio ya iste benim kalan gogsum hep sisio . Ya iki gogsumu ayni anda verecem ki imkansiz yada biri hep sisecek . Sen ne zaman dogum yaptin

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.755
1.561
Bi memeden emzirioz digeri kalio ya iste benim kalan gogsum hep sisio . Ya iki gogsumu ayni anda verecem ki imkansiz yada biri hep sisecek . Sen ne zaman dogum yaptin
1 bucuk ay oldu dogum yapali,sol gogsum yumusadi biraz ama ucundaki kucuk kirmizi kabariklik duruyo su toplamasi gibi,acısada emziriyorum sonra ikisinide sağıyorum.

Miniginannesi

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
121
204
İlk zamanlar ağrı ve şişlik bende de oldu resmen emzirirken aglıyodum emmese de şişiyordu yine ağrıyordu ben de sık sık emzirdim düzene girdi agrısı azalarak gecti ama sol gögsüm kesildi vermedim diye

Yukarı Alt