yardıma ihtiyacım var:(

H

hayrunisanur

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #1
Hanım arkadaşlarım 24 yaşındayım geçen sene bi çocukla çıkmaya başladım ileriye dönüktü bizimkisi okulu ve askerliği vardı ama.üstelik benden 3 yaş küçük çok sevmiştik birbirimizi hakikaten çok anlaşıyorduk.3 sene bekleyip evlenecektik ama 1 sene sonra okulu bitiremeyeceğini söledi dersleri iyi değildi taşımda küçük ailem müsade etmiyor evlenmeye dedi beni 4 sene bekle dedi.sonra başka şeylerden falan tartıştık ayrıldık.aradn 4 ay geçti başka kızla çıkmaya başladı hemde aynı iş yerinden sonra ayrıldı sonra gene aradı barışalım bi daha ayrılmıcaz söz veriyorum dedi ama istemedim.çok kırılmıştım heleki başka kızla çıkmasını hazmedemedim. şimdi hala seviyorum aynı iş yerindeyiz o kızda:KK43:hala konuşurken gözlerimizi birbirimizden alamıyoruz ama gurur yaptım ben pek konuşmamaya çalışıyorum bundan sonra nasıl bir yol izlesem bilmiyorum unutsam unutamıyorum hala seviyorum o da artık aramıyo barışalım die zaten offf nasıl davranıcağımı bilmiyorum Allah rızası için yardım edin:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
 

life_city

22.11.2009 evlendik :)
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Nisan 2008
Mesajlar
6.181
Emoji Skoru
144
Yaş
30
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #3
zor bir durum ama 4 yılda az bi zaman değil
siz o zaman 28 yaşında olacaksınız?
bilmem beklemeye değerse yeniden başlayın....
 

Benado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
20 Haziran 2008
Mesajlar
60
Emoji Skoru
1
Yaş
30
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #4
Ben olsam,benimde bulunduğum aynı işyerinden başka bir kızla çıkan bir erkeği beklemezdim.Zamana bırakırdım,bende kendi hayatımı yaşardım.Eğer beğenisi ve sevgisi çoksa barışmak için ısrar edecektir sürekli.
 
H

hayrunisanur

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #5
evt çok haklısınız çok teşekkür ederim valla telkin oldum zamana bırakmak en iyisi belki o zaman zarfında başkası çıkar karşımıza unutturuverir:eek:
 
E

EU2

Ziyaretçi
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #6
Yani bence de hayrinüsa.boşver ve zamana birak.zaten aşk hiç ummadiğimiz bi zamanda karşimiza çikar di mi..... Kçib byesss
 

KIRGIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Temmuz 2008
Mesajlar
19
Emoji Skoru
0
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #7
slm hayrunisacım bende 24 yaşındayım.üzülme dicem ama o kadar boş bir kelime.inan senden daha beter bi durumdayım.tam 3,5 yılımı verdim.herşey ilk gününden itibaren evlilik üzreine ilerledi.her şey okadar güzel giderken ummadığım bi anda ayrılmak istedi.2 ay önce,2 aydır ayrılamamk için o kadar mücadele ettimki hiç bi işe yaramadı inan bana.o kadar değiştiki tanıdığım insan.hem de benim hiç kusurumu bulmadan kendi kendine ayrıldı.ben onun için neleri göze aldım.ailemi herşeyi bırakıp dünyanın öteki ucuna onla gidcek kadar sevdim.sınır tanımamışım severken.o öğretmişti bana sevmeyi.öğretti ve onsuz yaşamayacağımı bile bile arkasına bile bakmadan sebepsiz yere çekti gitti.gözyaşlarımla ortada bıraktı beni.geriye sadece benim hayatımın en güzel dönemi harcandı bitti..ben kendime olan saygımı kaybettim.hiç bişeyi toparlıyamıyorum,yaşamaktan zevk almıyorum.şimdi.ve başka bi şehirde onu göremedim vedalaşmadı bile benle düşünsene.allah hepimizin yardımcısı olsun
 

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Katılım
18 Ekim 2007
Mesajlar
5.162
Emoji Skoru
1.604
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #8
Yaşi küçük bak sana laylaylom gibi ondan ayril tekrar sana dönsün varmi böyle birşey gururlu ol. Konuşma bile .deymez istediği kadar pişman olsun.sendende küçük olgunlaşmasi çok zaman alir. Her zaman sen onu kontrol edeceksin.
 

*KurabiYe*

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nisan 2007
Mesajlar
2.618
Emoji Skoru
12
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #9
Zaman herşeyin ilacıdır..
Pek fazla muhatap olma
Mesafe olsun aranızda..
 

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
Katılım
20 Temmuz 2007
Mesajlar
4.204
Emoji Skoru
555
 • Konu Sahibi: hayrunisanur
 • #10
merhaba canım . . .empati yaparak bakıcm olaya.kendimi senin yerine koyuyorum .benm sevdiğim kişi benden ayrılıo ve benden sonra başka bi kızla çıkıyor sonra ondanda ayrılıo yine bana tekrar barışalım diyor.olmaz canım bence keisnlikle olmaz.benim gururumu kırmış bi kere ona olan güvenimi zedelemiş sonra beklede bekle dioo.bilmiorum ESKİ erkek arkadaşının niyeti ne.ne yapmaya çalışıo .daldan dala konarak ne elde edeceğini sanıo inanki anlam veremioırum .ben kesinlikle barışsan bile bu ilişkinin sağlıklı bi şekilde devam edeceğini düşünmüorum doğrusu.ya madem gerekli bi sebebi wardı senden ayrılmak için hemn başka bi dalamı tutunmak zorundaydı.bi kaç ay boş kalamıomuydu.illa koluna takıp gezdircek birimi olması lazım yanındaaa. . . ayy çok kızdım walla.hakkkınızda herşeyin hayırlısı olsun ne diyim . . .!!!
 
Yukarı Alt