Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

arkadaşlar makatından kan gelen oldumu bende kanama oldu ben vaginamdan geldi diye doktora gittim ultrasonla rahim ağzı genişlemesi teşhisi koydu beni hastanede yatırdı erken doğum riskin var dedi sonra ben inanmayıp başka doktora gittim tavsiye üzerine alttan muayene sonucu genişleme falan yok dedi herşey gayet normal dedi kabızlığa bağlı ıkınmadan dolayı kanama olmuş olabilir dedi.kanama olduğu sırada akıntımdan geldi beyazdı kanama vaginadan olsa akıntıda kanlı olmazmıydı

2. 8 Ağustos 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Ödül Puanları:
    438
    canım zorladıysan eğer orada ki damarlar çatlamıştır o yüzden gelmiştir merak
    etme sen vajinadan gelmemiştir sen kabız olmamaya özen göster sadece

4. 8 Ağustos 2008
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    canım zorlamadan dolayı hemoroıd olmus olabılırsın kan gelıyo cunku öyle olunca
    fazla takma kafana cok gecmıs olsun

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.