Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yardımınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tivoli26 tarafından 16 Eylül 2018 başlatılmıştır.

16 Eylül 2018
    Konu Sahibi : tivoli26
  1. tivoli26

tivoli26 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Az önce eşimin telefonu çaldı. Köylerinden birinin kızı bizim bulunduğumuz ilde üniversite kazanmış Çarşamba günü baba kız gelecekler. Yardımcı olur musunuz diye? 15 senelik evliyim, her yıl köye gidip bir ay kalırım, hayatımda görmedim adamı. Eşim de ben de öğretmeniz. Sabah 06:45 evden çıkıyoruz. Nasıl bir yardım beklentisi içindeler bilemedik. Terminalde üniversiteye ücretsiz servis ve danışmanlık hizmeti de varmış üstelik. Bu işin mantıklısı nedir yardımcı olur musunuz?

2. 16 Eylül 2018
  3. Tatammm

Tatammm Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Üniversiteye götürme ve bir gün konaklama olabilir istedikleri ve kalacak yer araştırırken yardımcı olmanızdır çok bir şey yok aslında yardımcı olunabilir bence

married_woman, mimsiar, pastelkiz ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  4. 16 Eylül 2018
  5. Domateskafa

Domateskafa Carpe diem Üye

Ödül Puanları:
    48
    Bilmedikleri bir sehirse o konu da esinizden yardım istemiş olabilirler. Eşinizin tanıdığı bir akraba değil mi bu kişi? Yatılı olarak siz de kalmayacaklar sanırım

coltey ve MissCherryBlossom bunu beğendi.
  6. 16 Eylül 2018
  7. tivoli26

tivoli26 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Akraba değil. Köyden uzak komşu.Küçük bir şehir burası.Bizde kalmaları çok mantıklı değil çünkü çünkü evde kimse olmuyor biz okula gidince. Sabah çok erken gidiyoruz.

8. 16 Eylül 2018
  9. library_

library_ Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Misafirler,uzun yoldan gelecekler belli ki.Her yardım yapılmalıdır bence.
    Yurt ayarlamak ya da yurt kazandıysa kazadığı yere götürmek göstermek olabilir?

Sekerkizads, Aydebal, csi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. 16 Eylül 2018
  11. petrapuella

petrapuella Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    128
    Bi aksam misafir etmenizi istiyorlardır muhtemelen. Bi de iste suradan otobüse binin surdan inin bu semt güvenlidir falan filan. Ne bekleyeceklet baska kızı nüfusunuza alın diyecek halleri yok. İki gram iyiliği bu kadar düşünecekseniz reddedin madem

12. 16 Eylül 2018
  13. tivoli26

tivoli26 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Okuld
    Biz de buralı değiliz. Yurt ayarlama işlerine hiç girmem. Sonra ileride olumsuz birşey olur da sizin yüzünüzden derler. Ben şöyle düşündüm Ki bizim de dersimiz var o gün. Eşim terminale gitsin. Danışma masalarına yönlendirsin. Danışma masaları ücretsiz servis imkanı da sağlıyormuş.

14. 16 Eylül 2018
  15. tivoli26

tivoli26 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Ben misafir edemem. Çünkü her sabah 06:45 itibariyle evden çıkıyoruz. Siz evinizi hayatınızda hiç görmediğiniz birine bırakıp çıkar mısınız? Yatak odasına gizli kamera bile yerleştirenler duydum. Prensip gereği ben evdeysem ancak misafir kabul ederim.

Maybe Ladyy ve ince bilek bunu beğendi.
  16. 16 Eylül 2018
  17. petrapuella

petrapuella Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    128
    Aksam gelirler zaten gündüz işlerini hallederler kayıttı yurttu. Ha istemiyosanız da reddedin hanımefendi madem bizden nasıl bi yardım talebiniz var biz mi ağırlayalım nedir beklentiniz

Sekerkizads, baronnes, mimsiar ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  18. 16 Eylül 2018
  19. MissCherryBlossom

MissCherryBlossom Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Ödül Puanları:
    463
    Ben katiliyorum.
    Alti ustu 1 gun.
    Koyden gelecekler belli ki yol iz bilmiyorlar. Esiniz mumkunse 1 gunlugune izin alsin, kampuse beraber gitsinler, kayit islemlerinde yardimci olsun. 1 gun de misafir ediversin konu sahibesi ne olacak. Kalacak yerden cok kayit, yurt vb islerinde yardimci olacak birine ihtiyac duyuyorlar gibi hissettim.

mimsiar, pastelkiz, COLIN ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.