Yarin ameliyat var

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.423
Ben bugun vucudumu yikiycam saclarim benim allahtan gec yaglaniyor zaten doktorum da hemen yikama dedi. Yaglaninca kuafore gitmeyi dusunuyorum. Basim dik bi sekilde durup yavasca yikamasini soyliyecem. Siz de dus basligiyla evde yikayacaksaniz yuzunuze sicratmadan yavasca bi iki yikama yapabilirsiniz bence. Benim bi arkadasim da annem yikadi demisti henuz yikamadigim icin bilemiyorum ben de.
Saçlarım çok yağlandı normalde gün aşırı duş alırdım . Kaç gündür saçım yıkanmadı kendimi kötü hissediyorum vücudumu yıkıyorumda saçda kaldım
Kuaför aklıma geldi benimde ama boynumuz çok yatmaz mı geriye ondan tedirgin oluyorum

yanchar

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Sağol canım ananas almıştımnama ödemden dolayı değil sevdiğim işin almıştım
Baş dönmen var mı canım senin
Birşeyler yiyorum valla yapabildiğim kadar
Tamponlar yarın akşam 5 de randevu verdi Dr o zaman çıkacaktır sanırım
Senin durumun nasıl
Bas donmem hani ani kalkinca tansiyonu duser insanin bi anda basini cevirmekten aniden yukari bakinca falan oluyodu ama yavas hareket edince olmamaya basladi.

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.423
Yerimde durduğumda da bir anda dönüyor anlamadım neden birde dinlenmemiştim Ameliyat öncesi baya bir halsiz kaldım

yanchar

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Saçlarım çok yağlandı normalde gün aşırı duş alırdım . Kaç gündür saçım yıkanmadı kendimi kötü hissediyorum vücudumu yıkıyorumda saçda kaldım
Kuaför aklıma geldi benimde ama boynumuz çok yatmaz mı geriye ondan tedirgin oluyorum
Yok ya hafif egsek arkaya dogru basimizi ustumuz de azcik islansin nolacak hic yoktan iyidir.

yanchar

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Yerimde durduğumda da bir anda dönüyor anlamadım neden birde dinlenmemiştim Ameliyat öncesi baya bir halsiz kaldım
Normaldir ama belirtiler arasinda var bas donmesi direncini saglam tutarsan toparlanirsin daha cabuk. Her firsat buldugunda dinlen ve ogun atlama doktorum ozellikle soylemisti bunu. Ben de ac kalinca zaten direncim duser hemen.

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.423
İyi akşamlar kızlar bugün tamponlar çıkarıldı gözümden yaş geldi fakat geldiği gibi geçti .. su an bant var sadece ve dışarıya çıktığın ilk saniyelerde çok savunmasız hissettim kendimi bakalımm ileride nasıl bir burna sahip olacağım

yanchar

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
İyi akşamlar kızlar bugün tamponlar çıkarıldı gözümden yaş geldi fakat geldiği gibi geçti .. su an bant var sadece ve dışarıya çıktığın ilk saniyelerde çok savunmasız hissettim kendimi bakalımm ileride nasıl bir burna sahip olacağım
Yaa gozun aydin rahatlamissindir:) darisi basima Benim dundendir cok bogaz agrim vardi iskence gibiydi persembe gununu iple cekiyorum yani tampon ve alcilarin alinmasini. Fotograf varsa bakabilir miyim cok sis var mi su an.

kurabiyekokusu78

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.273
Geçmiş olsun.
Mümkünse önden düğmeli gömlek,hırka,tunik tarzı.... size zorluk yaşatmaz. Çantanıza da bol kıyafetler koyun. Pijama altı,eşofman vb. Sıvı içecekler bi de:)

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.423
Yaa gozun aydin rahatlamissindir:) darisi basima Benim dundendir cok bogaz agrim vardi iskence gibiydi persembe gununu iple cekiyorum yani tampon ve alcilarin alinmasini. Fotograf varsa bakabilir miyim cok sis var mi su an.
Olur ben göndereyim. Fotoğraf
Çok rahatladım gerçekten bu gece rahat uyudum

Yukarı Alt